[ELFOGADVA] Addison Russell

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

edwardLV

Újonc
2023. 04. 12.
9
72
19
LV karakter
Aaliyah Cherry
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Addison Russell

Születési helye, ideje:

Las Venturas, 2000.10.10

Édesanyja leánykori neve:

Lucia Watson

Jelenlegi lakcíme:

Las Venturas, Redsands West, Big Street 23

Hány éve él a városban?

Itt születtem.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Szeretném a jelenlegi tudásomat fejleszteni, illetve szeretném erősíteni munkaerőmmel a Redline telepet. Új emberek megismerése is a célom, akiktől tanulni tudok a szerelés minden kis titkáról.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Édesapám születésem óta autók mellett nevelt, szóval az autófanatikus személyiségem sokat jelentene. Értek az autókhoz, és a munkámat úgy végzem, mintha a saját autómat szerelném. Emiatt úgy gondolom, hogy alkalmas lennék a poszt betöltésére.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Legelőször is tanulni szeretnék a veteránoktól. Kérdés nélkül hallgatnám, hogy miként kellene a munkámat jobban végezni. Amint betanultam, onnantól kezdve a munkám maximális beleadással végezném minden egyes nap. Ha valamit nem tudnék, természetesen egyből kérdeznék.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Ameddig lehetséges.

Előző munkahelye(i):

Nem volt.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

-

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://i.imgur.com/9g3besa.png










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Addison Russell






Redline Auto Service 2023
Est.2017.





Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:


35.692 (594 óra)


Eddigi frakcióid:


SASD


Eddigi frakcióid távozásainak okai.


A nézeteink nem ütköztek.


Jelenlegi frakciód:


Nem vagyok frakcióban.


Mióta RP-zel?


Négy, öt éve.


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?


Sosem voltam még szerelő, ezt is ki szeretném próbálni. Tetszik, amit látok a szerveren játszó szerelőktől.


Miért pont téged válasszunk?


Úgy gondolom, hogy egy barátságos ember vagyok. Közösségi embernek is mondanám magam, ha a közösség befogadó. Remélem itt megtalálom azt a közösséget, ahol élvezet időt eltölteni. Egyébként az aktivitásommal nem lennének problémák, sokat tudnék a frakcióra szánni. Nem nagyon szoktam tevékenykedni civilbe, szerintem ha fellépnék, csak szerelnék.


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)




Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)




Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)





Voltál-e már szerelő?


Nem.


Mennyi idős vagy?


Tizenkilenc.


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?


Több mint három hónapja kezdtem el.


Használsz-e TS3-at?


Persze.


Használsz Facebook fiókot?


Persze.


Használsz Discordot?


Persze.


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?


Öt órát minimum.


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?


Is is.


Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):


Dávidnak hívnak, de az edward-ot használom játékokban. Négy öt éve szerepjátékozom, kisebb nagyobb kihagyásokkal. A SeeMTA szerverén több mint három hónapja kezdtem el komolyabban játszani, előtte nem nagyon játszottam. Eddig a SASD tagja voltam csak, hatszáz órám alatt. A játékok mellett a sportot mondanám hobbimnak.






Redline Auto Service 2023
Est.2017.

 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
476
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.05.27. 17:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.