[Elfogadva] Aaron S Brown

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zalan.

awful
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
298
2 100
V4 karakter
aswynn narsan

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Brown
Középső név: Sanders
Keresztnév: Aaron
Születési hely és idő: Las Venturas Hospital, 1996/07/19
Anyja leánykori neve: Emily Heather

Elérhetőség:
Telefonszám: 3876/120/19031
E-mail cím: aaronsb@mail.hu

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Rengeteg balesetmentes kilóméter van a hátam mögött. Rengeteget fuvaroztam akár egy ismerősömet, akár egy olyan embert, aki erre szorult. Kiskorom óta szenvedélyem a vezetés. Idén lesz az ötödik éve, hogy sikerült a jogosítványom. Könnyen kijövök az emberekkel, ezáltal megpróbálom kerülni a konfliktust messziről.

Miért pont önt vegyük fel?
Csapatmunkában szinte mindig jó voltam. Amennyiben egy konfliktusba kerülök, minden erőmmel azon vagyok, hogy a leghatékonyabban kikerüljek belőle. Szeretnék új embereket megismerni, és egy barátságos csapat tagja lenni. Régóta élek a városba, ezáltal ismerem Las Venturas utcáit.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Úgy gondolom, hogy minden munkahelyen a legfontosabb a csapatmunka. Ahhoz, hogy ez hatékonyan működjön mindenkinek segítenie kell a másikon. Vagy akár feladatokat a többi munkatársaddal is el tudod végezni. Egy csapatban alapvető dolog, hogy a társaira tud számítani az ember.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Zalán

Hány éves vagy?
15 éves vagyok jelenleg.

Hány játszott perced van?
A lap megírásakor 101435 játszott perccel rendelkezem.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Kettő alkalommal voltam adminjailben.

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam kitiltva a szerverről.

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Egy ideig Nadine Schiller voltam, viszont nem olyan régen visszaváltottam a nevemet.

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Körülbelül 2017 nyarán voltam még itt, Taxi-ban, 2018 tavasszal pedig még az akkori Roosevelt-ben.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Taxiban leader váltás volt, és körülbelül már senki se maradt a frakcióban, ezáltal én is kiléptem. Rooseveltből pedig már nem emlékszem, hogy miért léptem ki.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Rengeteg RP tudást, és ismerőst szereztem itt Las Venturason, emelett van egy közepesebb vagyonom is, illetve van egy műhelyem, ahol már 15+ autót tudhatok késznek.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 5-6 óra, természetesen ez változhat, iskola időben pedig kicsit kevesebbet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom, hogy semmivel se vagyok jobb, mint egy másik jelentkező. A kiosztott feladatokat probléma nélkül el tudom végezni. Szeretek csapatmunkába dolgozni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zalán vagyok, 15 éves, Novemberben töltöm a 16.-odik életévemet. 2017-ben regisztráltam a szerverre, nyitásra rá egy nappal, azóta játszom kisebb/nagyobb kihagyásokkal. Szeptembertől a tizedik évfolyamot fogom elkezdeni, német nyelvet tanulok. Logisztikusnak készülök a közeljövőbe, remélem összejön. Kiskorom óta az autók, és a kamionok megszállottjai vagyok. Terveim között van egy B kategóriás jogosítvány valamint egy C+E típusú is. Gondolkodásom érett, toleráns vagyok embertársaim felé. Szabadidőmben régebben fociztam, mostanában ezt eléggé elhanyagoltam, inkább a biciklizésre fókuszálok jelenleg, és amennyiben az időm úgy engedi, horgászgatok néha. Hétvégenként sűrűn találkozom az ismerőseimmel. Tehát, nekem is egy átlagos életem van. Könnyen ismerkedek, ahogy leírtam, csapatmunkában is jó vagyok.






Aláírás: Aaron S Brown



Kelt.: 2022/08/13
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Pici gyilok

Szphinx

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
50
20
26
V4 karakter
-
LV karakter
Remi Caliver
V2 karakter
-
Ez egy korrekt lapra sikeredett, elismerésem.
Kiemelendő a motivációs levél és az önéletrajz formátum.
TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: zalan.

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 294
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Szia!
Nem nagyon tudok belekötni a lapba! DE a detektorozás futás kombót ne csináld. :D
TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: zalan.

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.08.22. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.