[Elfogadva] Aaron Russell

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gasparov

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
188
138
22
Torony
www.facebook.com
V4 karakter
Benito Brightmore
LV karakter
Aaron Russell


ts-taxilogo.png


Jelentkezési lap





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Russell
Középső név: -
Keresztnév: Aaron
Születési hely és idő: San Francisco, 1992.09.06
Anyja leánykori neve: Rosa White

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-175-4576
E-mail cím: aaronruss@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Kiskorom óta szeretem az autókat. Nagybátyám foglalkozott autószereléssel, másodállásban taxizott, így elég sokat láttam bele ebbe a munkában és nagyon megtetszett. Otthon San Franciscóban voltam már 2 évet taxis, de mivel onnan elköltöztem és itt is szeretném kipróbálni magamat a szakmában.

Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom, hogy precíz sofőr vagyok, balesetem nem volt soha még. Törekszem mindig rá, hogy az utas jól érezze magát az úton, és hogy biztonságosan eljusson A-ból B-be. Barátságos, lojális embernek tartom magamat.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Csapatmunkát fontosnak tartom, főleg egy ilyen nagy volumenű cég esetén. Például, ha sok hívás van, akkor a csapatnak össze kell dolgozni és ilyenkor fontos, hogy ne egy ember szakadjon meg, hanem a kollégák segítsék ki egymást. Valamint a kollégákkal is fontos a jó kapcsolat, lehessen jókat beszélgetni, hogy jól érezze magát mindenki a társaságban. Jó hangulat nélkül a munka sem megy úgy. Magamat jó csapatjátékosnak tartom, együtt tudok dolgozni, feszült helyzetekben is.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Gáspár Gergő

Hány éves vagy?
20

Hány játszott perced van?
5300

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Itt nem voltam még. V3-on voltam SCKK-ban 2 évet majdnem, rendőrségen, OKF-nél, NAV-nál, NNI-nél.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Meguntam, vagy időhiány.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Egyelőre sok pénzbeli dolgom nincsen, de RP tudásomra büszke vagyok.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 2 óra körül.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Tapasztaltnak gondolom magamat RP tudás terén is, valamint igaz nem itt, de V3-on relatíve sok frakciót megjártam. Úgy gondolom jól kijövök az emberekkel, szeretek embereket megismerni, valamint érettnek gondolom magamat egy frakcióhoz, annak ellenére, hogy itt nincs sok játszott percem.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Halihó! 20 éves vagyok, Szombathely mellett élek. 2021-ben érettségiztem, utána jártam 1,5 évet egyetemre, majd mivel nem nagyon találtam meg a számításaimat, otthagytam az egyetemet. Így jelenleg dolgozom. Munka mellett próbálok RP-zni, pihenni, valamint az autómat bütykölni. Jelenleg egy Seat Exeo-m van, nagyon szeretem, relatíve sokat is megyek vele. Személyiségemet tekintve nem vagyok nagyon szószátyár, de nem mondanám magamat szűkszavúnak se. Barátságosnak tartom magam, szeretek új embereket megismerni. Kissé hirtelenharagú tudok lenni néha, de nem szeretem kiadni magamból, ha ideges vagyok nem szoktam felmenni játszani. Édesapám IRL taxis, én is tervezem megcsinálni amint lesz rá lehetőségem. Remélem elnyeri a tetszéteseket a lapom, és remélem IC és OOC is sok közös élményben lesz részünk!




Aláírás: Aaron Russell



Kelt.: 2023.06.11.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023 06. 18. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.