FA/SA bírálatára vár Elfelejtett név - Damage

lean

Újonc
2024. 06. 12.
43
286
LV karakter
odee_banks
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
2022 óta tart a ban, nem igazán emlékszem az adataimra.

A ban időpontja:
2022.07.02

A ban időtartama:
Perma

Admin neve, aki bannolt:
Damage

A ban oka:
Adminszidás, player szidás, indoktalan menekülés, súlyos OOC stílus

Amiért szeretnéd az unbant:

Az előző unban kérelmem alá Vito odaírta, hogy novemberben térjünk rá vissza. Gőzerővel érkezik a november, pár nap múlva már másik hónapot írunk. Élnék a lehetőséggel, hogy ismét leírjam amit az előző két kérelmemben is megfogalmaztam. Eltelt már jó pár év, változtam én is, változott a közösség is, teljesen más időszak volt mindenki életében a 2022. Nem tagadom, hogy akkoriban nem kezeltem valami komolyan a szerepjátékot, de azóta a szívemhez nőtt. A profilom alatt látható, hogy próbálkoztunk SeeLV-n több NS-el a fiúkkal, illetve más módon is próbálom támogatni a közösséget. Gondolok itt a skinekre, esetenkénti felkérésekre. Ezzel mind azt szeretném hangsúlyozni, hogy próbálom fejleszteni magamat én is, és szeretnék visszatérni V4-re a több száz játékos közé szerepjátékozni. Súlyos volt az indok, amivel kibanoltak, de szerintem a SeeLV pályafutásom során látható, hogy mára már teljesen másként állok én is az egészhez. Főszerepben van a roleplay, és szeretném színesíteni a közösséget v4-en is. Igazából értelmetlen lenne unbant kérnem HA az lenne a célom, hogy 4 napra rá ugyan itt álljak. Logikusan nem azért mennék vissza, hogy egy-két hétre rá kitegyenek ismét. Hosszútávon szeretnék hozzátenni valamit a közösséghez.


Megjegyzés:
-

 
  • Imádom
Reactions: Yaheem