[ELÉVÜLT]Marius Ciorban

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szotyis

Újonc
2022. 04. 22.
17
10
V4 karakter
❌
LV karakter
Marius Ciorban
V2 karakter
❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév: <Marius>
Középső név: <->
Keresztnév: <Ciorban>
Születési hely és idő: <1999.05.25>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Spanyol, Amerika>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:

<Főiskola>

Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturasi főiskola>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Jesse Car service>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2022.09.25-2022.10.24>
Munkaköri leírás:
<Autók szervizelése, javítása, műszaki kiállítása>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Szerettem volna más dolgokat is csinálni>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Laci>
Életkorod:<16>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2020 óta>

Mesélj magadról:
<Laci vagyok 16 éves. Budapesten élek. Most vagyok 10.-es a Keleti Károly Közgazdasági suliba ezért sajnos van tanulnivaló. Viszont azon vagyok hogy az időmet beosszam és tudjak aktív lenni a szerveren. Sok barátom van, imádom őket fárasztani a "vicceimmel". Ezért jó társaság vagyok és lehet velem beszélgetni. Szeretem a sportokat és mellette szeretek a haverokkal lógni is. Szerintem gyorsan beilleszkednék a közösségbe és jó RP-ket tudok produkálni majd a csapatnak! Remélem sikerrel járok és megtudom valósítani a frakcióval kapcsolatos céljaimat! >
Mesélj a karakteredről:
<Marius Ciorban kinek van egy testvére. Dollármilliókkal rendelkezik, és azt fogadta meg hogy az embereken fog segíteni, így a mentősködés egy kiváló feladat. Mindemelett egy határozott ember akinek a megoldóképessége. Szeret csapatban dolgozni és mindenkivel megtudja beszélni a problémáit. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Jesse Car 1 hónapig, azért léptem ki mert mást szerettem volna már csinálni>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Hát már sokszor szedett fel mentős így nagyjából ismerem már ezt az RP-t, de ilyen fraki tagja még nem voltam>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<szeretném kipróbálni ezt az RP-t is>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Infúziós, intravénás, inhalációs, szájon át, végbéles>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<-1. helyszínt biztosítani
-2. pulzus, légzés keresése
-3.mentősők hívása/hivatása mással
-4.ha nincs életjel megkezdjük az újra élesztést.
-5. Az újraélesztés során csináljunk 30 mellkas kompressziót, és az orrba 2x fújunk be.>

Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Megvizsgálnám hogy van-e gerincsérülés, ha nincs akkor rautek féle fogással kisegítem a járműből és betadine-val fertőtleníteném a sebet, vattával elegyengetném a szert és letörölném a vért a fejéről. Lejegelném a duzzadást és később pólyával fedőkötést alkalmaznék>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.04.01.
Aláírás: Marius Ciorban
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Marius Ciorban,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.