Elutasítva Elestrago Sparazza - Bajzi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

stopi

Újonc
2019. 01. 30.
36
13
24
V4 karakter
Elestrago_Sparazza
LV karakter
Nazal_Ongbak
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Elestrago Sparazza

A ban időpontja:
2023. 09. 15. 16:21

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Bajzi

A ban oka:
OOC Szidás, DM, OOC Stílus.

Amiért szeretnéd az unbant:
Imádtam a szerveren játszani és úgy érzem, hogy elég idő eltelt a ban óta. Véleményem még ugyan az, hogy nem volt jogos ez a fajta büntetés, de tanultam az esetből. Innestől kezdve mégjobban odafigyelnék arra, hogy kinek mit és mikor mondok. Szerintem nem volt sok gond velem a szerveren, tiszta az UCP-m és több frakcióban is voltam már legál és illegál oldalon is. Tisztában vagyok a szerver szabályzatával is és tudom, hogy mikor mit lehet tenni. Örülnék neki ha kapnék még egy esélyt és készenállok arra is, hogy bebizonyítsam hasznos tagja vagyok a szervernek.

Megjegyzés:
Írtam már pár UB-t a banom óta, de igazságtalannak tartom ezt a volumenű büntetést. Leírom mégegyszer röviden a sztorit, hogy legyen valami rálátásotok. Összeszólalkoztunk egy sráccal, fenyegettük egymást én meg megpróbáltam volna elmenni előle de követett ezért dokkoknál megálltam. Fegyverengedéllyel rendelkezek, volt nálam fegyever és amikor kiszálltunk a kocsiból nekem akart jönni én meg lelőttem. Aztán admin hívott DM miatt, ami szerintem nem volt az, majd írtam neki, hogy jó nagy madár amiért ennyiért admint hívott.. Ez volt az ooc stílus és s szidás.. Mások ilyen dumáért meg az esetleges stílusért 120perc jailt kapnak, vagy 300-at én meg kaptam egy örök bant. Úgy gondolom, hogy elég idő eltelt a hibám óta. Akár jailt is ülnék UB fejében, persze ha beleegyezel. (Azért címeztem neked, mert Bajzi már nem admin)

 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 975
22 508
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Az, hogy igazságtalan, attól még van és felülbírálásra akkor nem került sok.
Így ennek fejében az indok szent és sértetetlen, emiatt pedig még várni kell vele a feloldásával, mert unfair lenne idő előtt megadni.
 
  • Tetszik
Reactions: stopi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.