Elena S Josep Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nyirikee

Újonc
2021. 04. 01.
31
34
17
Boldva
V4 karakter
Marcus S Josep
LV karakter
Elena S Josep
V2 karakter
Mami Nui
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Márknak hívnak. 15 éves vagyok! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018.03.29 én regisztráltam a szerverre . 53236 percem van jelenleg ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ , ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-3 órát tudnék napi szinten fent lenni a szerveren. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Márknak hívnak. 15 éves vagyok . Borsod megyében élek Miskolcon. Szeretek a kocsikkal foglalkozni. Hobbim a Biciglizés és a focizás. Jelenleg Gépésznek tanulok az Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Technikum iskolában. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Elena S Josep ~


Születési helye, ideje:
~ Sanfiero Medical Center 1993.03.22 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Sok ismerős dolgozik a csapatban és meghozták a kedvemet a csapathoz. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Elena S Josep vagyok. 1993.03.22 én születtem Sanfiero korházban reggel 8:32 kor. Édesanyám neve Johnas Aida , édesapám neve Anatol S Josep. Születésem óta Sanfieroban élünk , Óvodát és az iskolát is itt jártam ki . 7. osztályig kitűnő tanuló voltam. 18 évesen sikeresen le raktam a jogosítványt. Egy Trabant 601 volt az első autóm. Így felkeltette az érdeklődésemet az autószerelés és a autók tuningolása. Tovább tanultam autószerelőnek . Kijártam a szakközép iskolát. Apukámmal nyitottunk egy autószerelő műhelyet. apukám haláláig működött a műhely . Most sikerült erőt gyűjtenem az autószereléshez . jelenleg 10 éve munkanélküli vagyok ! ~

Aláírás:
Elena S Josep
 
  • Tetszik
Reactions: birka06

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Előélete nem fele meg a cég elvárásainak, aránytalanul sok az aj.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.