Elena La Royali panasza Akosra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Khoala

Újonc
2021. 03. 08.
10
20
V4 karakter
Jayden Horan
LV karakter
Jayden Horan
V2 karakter
Elena La Royali
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Elena La Royali >

Panaszolt fél admin neve:
< Akos >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szabályzat nem ismerete / AdminNapló kiadása TeamSpeak szoba leírásában >

Bizonyítékok:
< Szabályzat nem ismerete:
[2021-08-23 21:56:08] [Output] : Admin[1] Akos: (( Nem értem ezt, hogy miért nem lőhet arra, akinél a zsák van. ))
[2021-08-23 21:56:22] [Output] : Admin[1] Akos: (( Szabályzat nem taglalja. ))
[2021-08-23 21:56:36] [Output] : Admin[1] Akos: (( Elena? ))


AdminNapló kiadása TeamSpeak szoba leírásában
A bíráló FA/SA-nak továbbítom a bizonyítékot!!
>

Megjegyzés:
< Mindenki tudja, hogy fegyvertelenre való lövés, nem engedélyezett, TEHÁT maximum sokkolni lehet a zsákot vivő személyt, mivel fegyvertelennek minősülhet, ugyanúgy mint az ATM-et flexelő személy, ÉS nem mellesleg, az is lehetséges, hogy a zsákot vivő személy, lehet civil, aki éppen túsz, és kényszerítve van, hogy hozzon ő is zsákot. Hozzászólhat: Én, Ákos, Renox La Royali az ügyet intéző FA/SA.>

Antoon válasza:
A panaszt Neved - Panaszolt fél néven nyisd.
Példa: Cave L Johnson - Bence
Ennek megfelelően editeltem a téma címét.

 
Utoljára szerkesztve:

asding

Újonc
2021. 04. 01.
41
74
20
Tusnádfürdő
V4 karakter
Aaron Charles
V2 karakter
Aaron Ramirez
Helló!

Admin[1] Akos: (( Nem értem ezt, hogy miért nem lőhet arra, akinél a zsák van. ))
Ezt azért írtam mivel nem található a szabályzatban bankrablásra vonatkozóan ilyen pont, hogy arra nem lőhet a rendvédelem, akinél a zsák van.

Mindenki tudja, hogy fegyvertelenre való lövés, nem engedélyezett, TEHÁT maximum sokkolni lehet a zsákot vivő személyt, mivel fegyvertelennek minősülhet, ugyanúgy mint az ATM-et flexelő személy, ÉS nem mellesleg, az is lehetséges, hogy a zsákot vivő személy, lehet civil, aki éppen túsz, és kényszerítve van, hogy hozzon ő is zsákot.
Fegyvertelenre való lövés valóban nem engedélyzett, viszont én ilyenről nem tudtam, hogy aki a zsákot viszi az esetlegesen fegyvertelennek minősülhet, ezért kérdeztelek meg téged is erről, hogy ez miért probléma.

Az ügyben nem kaptam bizonyítékot arról, hogy lőttetek, arról sem kaptam, hogy nem lőttetek a rendvédelemre, tehát elengedtelek mindkettőtöket, mivel bizonyíték nélkül nem tudok kezdeni ezzel sajnos semmit.
AdminNapló kiadása TeamSpeak szoba leírásában
A bíráló FA/SA-nak továbbítom a bizonyítékot!!
Szerintem ami a szoba leírásomban található az nem minősül adminnapló kiadásának, és ha annak is minősül nem sértettem meg vele senkit, senki kárára, hasznára nem vált.

Leírtam szerintem mindent, várom a bírálatot, köszi, hogy elolvastad.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Szia! Ha ilyen pontosan mindenre kiténre a szabályzat, akkor egy egész könyv lenne belőle. Egyértelmű, ha viszed a zsákot akkor nincsen esélyed lövöldözni, mivel egy olyan animációban vagy, ami lényegében nem ér véget, mint Pl: az atm flexelés. Ott annyi a különbség, hogy véget ér amint ki flexeled. Tehát ugyanúgy fegyvertelennek számít mind a kettő eset.

A második. Azért hívtunk téged, mivel foggalmunk nem volt arról, hogy ki és miért kezdett el lőni. Így elég nehéz bizonyítékot küldeni. Az egyetlen bizonyíték nálad volt, az pedig a killog volt.

Az hogy pedig megkérdezed tőlünk, hogy vajon miért probléma ez, hogy kilőttek, szerintem meg csak téged minősít, mivel nem vagy tisztában azzal, hogy ki mikor számít fegyvertelennek.

A szoba leírásodra kicsit kitérve pedig annyit mondanék, hogy lényegtelen hogy valaki kárára, vagy hasznára vált a dolog, azon nem változtat hogy kiadtad amit nem szabad.

Ui: Azért szólok hozzá a pk-hoz, mivel az írója megemlített hogy hozzászólhatok, és jelen voltam az esetnél.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Ákos, ha nem tudsz valamit légyszíves kérdezz utána a dolgoknak..

Ricsi azt mondta nekem, hogy ne csináljak semmit mert kiraktad azt a logot...
De az én véleményem szerint jó lenne ha az ilyeneket nem tennéd ki máskor mert, oké vicces meg minden de ez egy Adminnapló ami a játékosokra nem tartozik.

Panasz jogos, Ákos mínusz pontban részesítelek!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.