Eldar Kryziu-->Ipafai

Kriszuuu

Újonc
2019. 05. 01.
31
62
V4 karakter
Eldar Kryeziu
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Eldar Kryeziu


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Ipafai


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen szanckió osztás


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):




Megjegyzés:
Sziasztok!

Mai bankon megláttunk egy zöld mclarenest a vezető ülésen mellényben, a mellette ülőn nem volt(ez rádiózva is lett), amikor visszajött ismét már egyedül volt mivel addigra kitette a társát, én kocogtam az úton majd ő elütött és a társam kilőtte ezután (mellény rajta volt).
A társát akit kitett sétált a bank előtt de mivel felismertem felszólítottam fegyverrel, hogy tegye fel a kezét.
Átkutattam majd a fegyverét elvettem tőle. Közben lövöldözés tört ki a másik utcán.
Ezután történt az admin ügy. Elősször azért akart nekem adni Ipafai NonRP indokkal jailt, hogy kipakoltam a srácot.
Kikértem nagyobb admin véleményét az üggyel kapcsolatban és azt az információt kaptam, hogy ez miatt nem követtem el NonRP-t.
Ezt jeleztem Ipafai felé, majd megváltoztatta a NonRP-t arra, hogy én kisprinteltem az autó elé, közben csak kocogtam illetve a srác is megtudott volna állni vagy kikerülni, semmi szándék nem volt abban, hogy én elütessem magam!
Próbáltam vele megbeszélni ezt az egészet, hogy ne kerüljön sor erre a PK-ra viszont nem változtatta meg a videóm alapján a nézőpontját!
 

Ipafai

Újonc
SzerverAdmin
v4
2021. 05. 28.
28
154
V4 karakter
Enrique Nadalese
LV karakter
Broady Collins
Szia, 200 percet kaptál arra hogy beszaladsz egy kocsi elé aminek utána a sofőrjét le is lőttétek. Azt mondtad hogy véletlen futottál be a srác elé mivel kíváncsi voltál arra hogy mellényt visel-e, szerintem tisztán látszik a videón hogy erről szó sem volt, ezt már csak tetőzi hogy amennyiben te véletlen beszaladsz valaki elé akkor nem gondolnám hogy az első megmozdulásod az lesz hogy fegyvert tartasz a fejére. Továbbá azzal védekezel hogy ő is kitudott volna téged kerülni, nem értem miért próbálod az ő felelősségére hárítani a te cselekedetedet.
 

Kriszuuu

Újonc
2019. 05. 01.
31
62
V4 karakter
Eldar Kryeziu
Nem hárítok senkire semmit, előző videóban látszik, hogy van rajta mellény amit le is kommunikáltam. Semmi szándékomban nem állt, hogy elüttessem magamat. Ha eltörik a lábam esetleg én szívom meg. A fegyveremet elővettem de direkt nem lőttem vele mivel ha lövök akkor azzal követek el szabálysértést, hogy elütés után rögtön lövök. Reakcióból elővettem ráfogtam de nem lőttem.
 

Ipafai

Újonc
SzerverAdmin
v4
2021. 05. 28.
28
154
V4 karakter
Enrique Nadalese
LV karakter
Broady Collins
Ha valóban nem szándékosan történt volna akkor nem az út közepére futsz be majd állsz meg a kocsi előtt. Egyébként nem tudom milyen reakció az hogy téged elütnek és előveszed a fegyvert de itt nem feltétlen ezzel van a legnagyobb baj.
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz