elbuggolt ércek

czibakzoltan

Újonc
2022. 04. 14.
2
1
V4 karakter
Mahinn Jacob
LV karakter
Mahinn Jacob
DEVv4.png

Neved:
< Mahinn Jacob >

Az észrevétel időpontja:
< 2024.06.02 este 8 óra. >

Kép, videó, log:
< Logokat nyugodtan visza lehet nézni. (Mahinn Jacob / Mason Steinberg) >

Részletes leírás:
< bányászott kedves Mason munkásom, majd rámírt, hogy elbuggoltak az ércek. Teljes mértékben hiszek neki, mivel én is bányásztam egy részt, és nekem is eltűntek az érceim. Látszik, hogy elhasználta a lámpákat, illetve a térképen látszik hogy nem gyengén haladt. >

Egyéb megjegyzés:
< némi kátrérítést elfogadnék, mivel több, mint 4 órányi munkánk ment kárba. >
 
  • Szomorú
Reactions: jacek

Tilidine Meister

Barangoló
2019. 05. 16.
94
134
V4 karakter
Russel Jenkins
LV karakter
Charles Gallagher
Cső. Én még ilyenről nem hallottam volna hogy elbugolt bárkinek is, szóval én 1 dologra tudok gondolni:

A fel nem szedett ércek szerver restartnál eltűnnek. Szedd/Szedjétek össze miután végeztetek, és a probléma megoldva.
 

balintt

Klaviatúra gyilkos
2021. 12. 18.
679
981
LV karakter
Alfonz Wyne
Ha jól tudom 45 perc után eltűnnek az ércek, szóval simán meglehet, hogy 4 óra bányászat után nem maradt meg semmi :D
Legközelebb figyeljetek erre, nem maradnak ott örökké az ércek.
 

stance

Újonc
2024. 06. 02.
21
21
V4 karakter
Zahir Montrell
LV karakter
Salvatore Gallo Deross
Miért tűnnek el egyáltalán az ércek? Ezen nem lesz változtatva?
 

balintt

Klaviatúra gyilkos
2021. 12. 18.
679
981
LV karakter
Alfonz Wyne
Gondolom azért tűnnek el, hogy ne legyen annyi érc a földön, ami befolyásolná az FPS-t a szerveren.
 

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
279
1 633
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
nem 45 perc után tűnnek el.

ha bent vagy folyamatosan a bányában, 8 óra múlva is ott lesznek az ércek (ne kérdezzétek, hogy honnan tudom).

VISZONT, ha elhagyod a bányát 1-2-3 óra múlva, akár azért, hogy elmenj sínért, akár bármi másért - akkor ja, eltűnnek.

jó tanács: tűzzetek ki egy célt, pl. 8 lámpát kibányásztok, szedjétek össze, mehettek tovább. így nem fognak eltűnni.
 

Supsed

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 13.
187
205
LV karakter
Cyrus G Quintana
nem 45 perc után tűnnek el.

ha bent vagy folyamatosan a bányában, 8 óra múlva is ott lesznek az ércek (ne kérdezzétek, hogy honnan tudom).

VISZONT, ha elhagyod a bányát 1-2-3 óra múlva, akár azért, hogy elmenj sínért, akár bármi másért - akkor ja, eltűnnek.

jó tanács: tűzzetek ki egy célt, pl. 8 lámpát kibányásztok, szedjétek össze, mehettek tovább. így nem fognak eltűnni.
kisokosban levannak irva erről az infók ha jól tudom. szerintem onnan olvastad.