Elavult jármű mod

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
141
70
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Mateo El Fuego >

Ötleted:
< Pontiac GTO 2005 ---> Ford Pickup Hot Rod >


Megjegyzés:
< Erre gondoltam lecserélni , régen is ez volt bent helyette. Nem tudom pontosan milyen néven futott. >
 

Pongo

Klaviatúra gyilkos
2020. 09. 20.
686
2 607
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Szia,
szerintem ha már egyszer kivették, annak megvolt az oka, és vissza nem fogják rakni, de lehetséges, hogy nem így van.
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Többen használták azt a modot, azaz többet lehetett látni belőle! Most alig látni 1-1 GTO-t. Támogatom hogy vissza tegyék!
 

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Van nekem egy pontiakom teljesen megvagyok elégedve vele fölöslegesnek érzem a ford vissza hozatalát.
Nem Támogatom !
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
889
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hali, azt a részét, hogy a Hotrodra cseréljék ki, mert ahogy tamási egy elég régi ötletbe leírta IDÉZEM: Nem hátra szeretnénk fejlődni, hanem előre.
Viszont egy modcsere valóban ráférne, mivel tényleg nem látni belőle sokat.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szeva,biztosan nem fognak visszatenni egy régebbi modot. Gondolt át te is,miért lenne ez jó? Nem tudlak támogatni.
 

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
141
70
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
Szeva,biztosan nem fognak visszatenni egy régebbi modot. Gondolt át te is,miért lenne ez jó? Nem tudlak támogatni.
Hali ,ha azt nézzük akkor a BMW M4 is még annak idején bent volt , még is visszakerült... Csak kapott egy "ráncfelvarrást" (Újabb típus). Ennél is felvethető ez az ötlet. Illetve szerintem a régi playerek közül akik mai napig aktív vagy vissza-vissza térőek szívesen látnák ismét.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
A bmwről nem is tudtam,az mikor volt bent?
 

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
141
70
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
A bmwről nem is tudtam,az mikor volt bent?
Találtam róla egy videót ez egy jelenleg 4 éves feltoltés de mielott rákerestem én is egy 2017 re tippeltem.
 

Hurka

Újonc
2019. 01. 22.
31
50
31
LV karakter
Tomie Brassco
V2 karakter
Tomie El Fuego
A Ford Pickup ikonikus autó a szerveren, és nagyon hiányzik. Teljes mértékben TÁMOGATOM. Ha nem is a GTO helyére amivel sok embernek baja van, akkor valami más helyére. Plusz ez az elore és nem hátra szoveg nagyon buta, már meg ne haragudjon aki használta. Attól nem fog a szerver vissza fejlodni ha egy Veterán autó kerul be, nem mindenki hidal le az M4-tol és az M8-tol és társaitól.
 

CarlosV2

❤️
Támogató
2021. 08. 11.
81
65
Szeged
forum.see-game.com
V4 karakter
Hans Wenderbraught
LV karakter
Sebastian El Fuego
V2 karakter
Carlos El Fuego
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Mateo El Fuego >

Ötleted:
< Pontiac GTO 2005 ---> Ford Pickup Hot Rod >


Megjegyzés:
< Erre gondoltam lecserélni , régen is ez volt bent helyette. Nem tudom pontosan milyen néven futott. >
Teljes Mértékben Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Matekaa

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
A GTO-ból szerintem azért van kevés mert akinek van csak díszként tárolja, vagy aki megvette nem játszik vagy ki van bannolva és nem akarok hülyeséget írni de 20 darabos volt a limit. Ha átteszik a modot egy másikra a limit ugyan úgy marad. Azt is bele kelett volna foglalnod hogy a limitet emeljék vagy tegyék vissza 0-ra.
 
  • Tetszik
Reactions: König

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
Őszinte leszek, én támogatom és nem is.
Had magyarázzam el.

Első körben, van egy pontiacom., maga a modell valamiért nem tetszik. Félreértés ne essék, imádom magát a pontiacot, de ez a 2005-ös modell, lehet ikonikus, lehet "retro" stb.. valahogy nem ad semmiféle feelinget, emiatt támogatom a cserét.

Másodkörben viszont, hát hogy megmondjam az őszintét, hiába sokak kedvence a pickup, szerintem felesleges erre lecserélni. Nem látom úgymond az értelmét a modellnek, illetve nem is igazán tetszetős. Jobban megnéznék inkább valami middle class járművet, de nem ilyen bmw, mercis izéket, valami újat, akár suzuki mint márka bejöhetne, honda akár, ami mondjuk nem ilyen lecsapott hátú elcsépelt civic, hanem valami új, 4 ajtós, esetleg akár hyundai modellek is érdekesek lehetnek. Viszont visszatérve, a pickup modellt nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Matekaa

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
853
1 397
19
LV karakter
Andre Louis Fontaine
Új jármű modellekkel kapcsolatos ötletet a Jármű ajánló [KATT] témába, hozzászólásként jelezzétek, hisz azért lett létrehozva.
Ezt elteszem a helyére.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.