Elakadásjelző háromszög

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mateeahegyrol

Újonc
2023. 04. 06.
9
16
V4 karakter
Taylor James Hugo
Sziasztok
Egy olyan ötletem lenne, hogy lehetne elakadásjelző háromszög, amit
az útra ugyan úgy le és fel lehetne venni mint pl a hifi, mert sokszor látom
hogy 200 -zal mennek és ha olyan kanyar van amit nem lehet belátni akkor le lehetne tenni,
lehet hülyeség de egy próbát megérne, és nyilván kötelező itemként a csomagtartóba kellene hordozni.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Én inkább az RBS-hez hasonlóan tudnám elképzelni, de szigorúan csakis collision nélkül. Nem lenne kellemes egy nem megfelelő helyre lerakott háromszögre ráfutva felpattanni és triplaszaltó után a vízben landolni.
 

Racyen

Újonc
Támogató
2021. 06. 01.
53
51
V4 karakter
Serkan_Estes
Sziasztok
Egy olyan ötletem lenne, hogy lehetne elakadásjelző háromszög, amit
az útra ugyan úgy le és fel lehetne venni mint pl a hifi, mert sokszor látom
hogy 200 -zal mennek és ha olyan kanyar van amit nem lehet belátni akkor le lehetne tenni,
lehet hülyeség de egy próbát megérne, és nyilván kötelező itemként a csomagtartóba kellene hordozni.
Jó kis ötlet,pont nekem is eszembe volt egy ilyen. TÁMOGATOM!
 

TNMTRoli

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 06. 17.
337
595
V4 karakter
William S David
LV karakter
Kayla Wilson
Támogatom, kicsit több színt adna a balesetekhez (legalábbis abban a ritka esetben amikor a másik is megáll és keletkezik egy kissebb RP szituáció), viszont tényleg csak collision nélkül, mivel az RBS-be belerohanni 200-al sem kellemes. Csak annyi a külömbség, hogy az RBS-t csak a rendvédelem tudja lerakni, ezt viszont bármelyik player, szóval collision semmiképp sem hiányzik rá, elég díszítőelemnek.

A használatát valahogy úgy képzeltem el, hogy amikor rákattintasz jobb klikkel az inventorydba, akkor pont a lábadhoz lerakja a háromszöget. Placedo-hoz hasonlóan fel lehet venni, ekkor visszakapja az a játékos az itemet aki felvette, vagy ha nem veszi fel akkor 10-15 perc után minden ilyen lerakott háromszög objektumot törölne a rendszer, esetleg erről kiírna valamit a chat, hogy 1 perc múlva object törlés a lagg elkerülése végett. Ilyenkor persze akinek le volt rakva már nem tudja felvenni, de egy ~1000 dolláros itemnél nem hiszem, hogy nagy probléma lenne.
 

Norbi0125

Újonc
2019. 03. 31.
74
225
V4 karakter
Juan Alvarado
V2 karakter
Juan Alvarado
Véleményem szerint az elképzelés amúgy jó, csak attól tartok hogy nem lenne kihasználva.

Mostanába (nem feltétlen az event időszakba) az ütközések 90%ba nem történik semmi RP, csak a szokásos "beveri a fejét". Sajnos egyre ritkábban látom azt hogyha nem én okozom a balesetet akkor nem is jönnek oda annyit kérdezni hogy jól vagyok-e, de ha én okozom esetleg akkor egy anyázásra odajönnek és el is hajtanak. (Tisztelet a kivételnek, 10 ütközésből 1-2x tapasztalom ennek az ellentétét, hogy reálisan történnek a dolgok, és meg lehet beszélni normálisan az egész balesetet.

Az ötletet azt támogatnám, csak nem lenne kihasználva sajnos.
 
Utoljára szerkesztve:

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
446
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
A használatát valahogy úgy képzeltem el, hogy amikor rákattintasz jobb klikkel az inventorydba, akkor pont a lábadhoz lerakja a háromszöget.
Hifi script, egy új objectel 1/1. Plusz a kattinthatósággal egybekötött csatorna váltás kivételével, csak szimplán a "felvétel" opcióval.

Valóban hangulatos lenne, bár (sajnos) nem sokan használnák.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Nem lenne szerintem se kihasználva.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
245
361
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Az a baj, hogy jönne pár elvetemült és az út közepére rakná (mint akár a hifit) és ezáltal az ártatlan autósunk űrhajósokat megszégyenítve repülni ki a mapról
 
  • Tetszik
Reactions: Sergey és Kamii

Rave

Újonc
2019. 02. 21.
40
17
24
V4 karakter
Raven Holloway 𓄿
Alapvetően nem rossz ötlet csak benne van, hogy kiteszi valaki az útra és csak további balesetek gócpontjává válik a hely azzal, hogy a játékosok bele száguldanak.
 
  • Tetszik
Reactions: PENCZ

Rey

relentless
2020. 03. 16.
430
1 654
V4 karakter
Richard Reyes
"/rbs" paranccsal meg lehetne oldani a dolgot, "/nearbyrb"-vel pedig meg lehet nézni, ki rakta le.
Az illető a hifi-s témához hasonló szankcióban részesül, ha az út közepére direkt kiteszi/ott hagyja.
 

Trevon

karcok a felhőkön
2019. 04. 02.
501
2 107
V4 karakter
Donnie Montagne
LV karakter
Yasam Zorlu
Az a baj, hogy jönne pár elvetemült és az út közepére rakná (mint akár a hifit) és ezáltal az ártatlan autósunk űrhajósokat megszégyenítve repülni ki a mapról
Gondolkozzunk egy picit logikusan: azt írod, hogy jönne pár elvetemült játékos, aki rosszindulatúan az út közepére rakná az új objectet. Példaként a hifit hozod fel, ami szintén képes az ilyen rosszindulatú felhasználására. A hifi bent van a játékban, és néhány – viszonylag hamar kitiltással jutalmazott, pofonegyszerűen kezelhető – eseten kívül nincs vele probléma. Miből gondoljuk azt, hogy a háromszög hozzáadása után ugrásszerűen megfog hirtelen nőni a rosszindulatú úttorlaszoló játékosok száma, és mivel lenne több lehetőségük hirtelen, mint ami jelenleg a hifivel rendelkezésre áll?
Szerintem általános ökölszabályként jó elfogadni azt, hogy több olyan játékos van, aki normálisan szeretne játszani, mint aki kizárólag a többiek játékélményének elrontása miatt van; ha ezt nem így képzeljük, akkor nincs értelme semmilyen frissítésnek, de még a játéknak sem. Azt javaslom, hogy legyünk kicsit jóindulatúak a játékostársainkkal szemben.
 

Zotya1

Barangoló
2019. 04. 09.
119
439
See City utcáin
V4 karakter
Fiarre de Rosa
Szép és jó ötlet. De én a Collision mellett szavazok. Elárulom, hogy miért. Annak sok értelmét nem nagyon látom, hogy ha nem lenne Collisionje akkor nem látom realitását annak, hogy lassítanának az emberek, és ennek az lenne a lényege szerintem. Ha kiakarnak baszni az emberrel azt most a hifivel is megtudja. Ennek a háromszögnek a figyelem felhívás a cél, lassításra kívánkoztat, vagy hát nekem úgy szolgálna, hogy figyeljek jobban. Ez mellé azt is eltudom képzelni, hogy egy figyelmeztető csipogás is kísérhetné. Nem olyan formába mint az öv, de valami eltudok képzelni.
 

GameKapocs

Zöldfülű
Támogató
2022. 10. 25.
192
954
V4 karakter
Lucio "Zombie" Sullivan
Nem kell rá collision, hanem kell szimplán egy icon ami hasonlóan megjelenik, mint a munka CP, és a tűz van icon. Szabályozni kellene, hogy max egy lehessen egy játékostól letéve, hogy ne legyen csúnya, illetve egy bizonyos távolságból lehessen ezt látni, nem mint a tűz jelzést. Ritkán, de megtörténik, hogy az ember olyan RP-be keveredik, hogy az út szélén kell maradnia, olyankor is jó lenne, zacis és a város közötti kis völgyben a híd után rengetegszer tapasztaltam, hogy az emberek 300-al ugratnak, így a völgyben álló autóknak annyi.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.