Elaine Jukazi Jelentkezése a Fix&Drive Service-hez.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Iggy

Barangoló
2019. 10. 12.
94
87

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Engem lehet Jani-nak szolitani vagy ahogy akarnak igazából. Most jelenleg 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019 Szeptember 24-én regisztráltam. Most jelenleg 28.664 Játzot percel rendelkezek mert volt egy kisseb kihagyásom. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~https://imgur.com/a/6JPvLzu ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezek mindkettő-vel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Mivel most covid van és ithon vagyok egész nap igy a napomnak a felét tudnám rászáni. De ha mondjuk már nem lenne covid akkor a napom 40% tudnám rászáni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ János-nak hivnak engem. Lassan 11 éve kint élek Anyukámal németországban. Ebből fakadóan én nem jártam magyar iskolába csak Németbe igy azt a helyes irást amit most jelenleg ebben a percben tudok azt mind magam tanultam meg. Nincsenek túl sok barátaim de nekem meg is kell sok barát. Anime fan vagyok 10 éve. Van egy rossz szokásom ami valakinek jó valakinek nem de néha vagy rohadt sokat eszek vagy nagyon keveset. Nem tartom magam egy érdekes személynek de akinek ez bejön akkor azzal jól kifogok majd jönni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Elaine Jukazi ~


Születési helye, ideje:

~ Las Venturas Korház 1997.10.10 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Főiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Én még annó szerelőnek tanultam illetve annak szenteltem az életem hogy mindent megtudjak a kocsikról és annak mülködéséről és végre szeretnék autó szerelőként főalásban dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Néve: Elaine Jukazi. Születési helye/ideje: Las Venturas Korház 1997.10.10 az esti órákban. Végzettségei: Az általánosban kiemelkedő magatartás viszont a tanulmányi átlaga közepes. Középiskolában: Középszerű magatartás viszont kiemelkedő teljesitmény. Főiskola: Atlagos magatartás illetve tanulmányi eredmény. Las Venturasban éltem 16 éves koromig mert a szüleim elváltak. Én és a anyám See City-be költöztünk és itt végeztem el a Közép illetve a Főiskolát. Anyám-nak egy viszonylag jól fizzetendő munkája volt és ezzel együtt tudtam járni See City egyik legjobb Közép illetve Főiskolájára. Tudok egy kicsit olaszúl illetve franciáúl mert tanulni kellet mint kőtelező tantárgy illetve saját akartból tanultam egy kicsit japánúl is. Most jelenleg Kamion sofőr vagyok de voltam már bányász is illetve földmunkás is voltam már. ~

Aláírás:

Elaine Jukazi

 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.