Elaine Jukazi Jelentkezése a Fix&Drive Service-hez.[ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Iggy

Barangoló
2019. 10. 12.
94
87

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ János a nevem, de ha kérhetem akkor szólitsatok Jani-nak, köszönöm. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019.09.24-én regisztráltam. Most jelenleg 30261 játszott percel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/Ddkz7WZ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Természetesen túdnám teljesiteni. A napomnak 60% túfnám rászáni a frakcióra. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Engem János-nak Hivnak. 11 Éve élek itt kint németországban, sajnos nem jártam magyar iskolába igy a helyes irásom nem éppen a legjobb ezért elnézést. Programozó-nak tanúlok és abban az iparban is szeretnék majd elhelyezkedni. Nagyából 10 éve lehetek anime fan, és szeretek is animéket nézni. Nincsenek olyan sok barátaim de szivesen barátkozok bárkivel. Nincsen valami sok hobby-m. Szeretek minden féle játékal játzani, ha nem See-zek akkor vagy Lolo-zok vagy Osu-zok. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Elaine Jukazi ~


Születési helye, ideje:

~ Las Venturas Korház 1997.10.10 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Főiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~Nos engem én már réges régóta imádom az autókat és mindig is szeretem volna megtúdni az autóknak a műkődését. És nekem az lenne az állmom hogy Autó szerelőként dolgozhasak Főállásban egy hires Telepen. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Neve: Elaine Jukazi. Születésének helye/ideje: 1977.10.10-én születet a Las Venturas Korházban. Tanúlmányai: Az általános illetve a közép iskolában a magatartásom az a közepest illetve a példás közöt volt, a tanúlmányaim azzok vagy átlagosak voltak vagy éppen kivállóak. Sajnos még 16 éves koromban a szüleim elváltak igy én és az édesanyám See City-be költöztünk. Anyámnak viszonylag jól kereső múnka helye volt és ennek hála betudot iratni See City egyik legjobb Autó szerelő iskolájába. A középiskolát See City-be fejeztem be de a Főiskolát azt is See City-be tettem le. Beszélt nyelvek: Még az iskolába kőtelező volt megtanúlni Olaszúl illetve Franciáúl illetve még őnként megtanúltam egy kicsit Japánúl. Eddigi munkahelyei: Most jelenleg Bányász vagyok de voltam már kamion sofőr illetve még Foldi múnkát is végeztem elégé sokáig. ~

Aláírás:

Elaine Jukazi​

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.03.04) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Iggy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.