Eladó egyedis golf 7!

Davee_

Barangoló
Támogató
2022. 09. 23.
146
130
17
Tatabánya
www.instagram.com
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
hirdetes-logo.png

Eladó egyedis Golf 7!

ÁR, KÖLTSÉGEK: - 12,500,000 -
HIRDETÉS RÖVID LEÍRÁSA: - Eladó szeretett Golf 7-esem. 8 venom, 2 egyedi(turbó, ecu), Normál Backfire, Airride, lámpa matrica, nitro(üres), összkerék, GUARDIAN Rendszám. -
ÁLTALÁNOS INFORMÁCIÓK(felszereltség): - Gépjármű vásárlásának jogát fent tartom a városban! AZ ÁR KEZŐD ÁR, INNEN ALKU KÉPES! -
ELÉRHETŐSÉG:
1.png
- reyeselyssa@gmail.com -
2.png
- +38-76-153-6199 -
 
Utoljára szerkesztve:

atika12

Újonc
2024. 06. 12.
32
26
V4 karakter
-
LV karakter
Stella Smith
V2 karakter
-
Milyen az a keződ ár, illetve az hogy lehet alkuképes? De mindegy is, 5 misit bedobok ha már alkuképes a keződ ár.
 

Davee_

Barangoló
Támogató
2022. 09. 23.
146
130
17
Tatabánya
www.instagram.com
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Milyen az a keződ ár, illetve az hogy lehet alkuképes? De mindegy is, 5 misit bedobok ha már alkuképes a keződ ár.
ÁR, KÖLTSÉGEK : Beírtam 12,500,000 dollárt, na már most én beírtam a hirdetés végén, hogy ALKUKÉPES.
Menjünk a szörszáll hasogatásra, kötekedjük.
Én mondtam egy árat ami NEKED nem megfelelő, akkor nem így kéne fellépni, hanem kulturáltan leírni, hogy te soknak gondolod. Na már most, ha te soknak gondolod, akkor nem kezdesz el így úgy írogatni, mert úgy gondolod vicces az az ár amiért én kiraktam.
Ajánlom neked újra elolvasni alaposan a hirdetést, minden apró kis zugját.
Ha soknak találod ne írkálj be hülyeségeket...

Nem tudom miért fordult át erre az online közösség, ha nem tetszik valami lapozz tovább. :)
Emellet nem élek az 5.000.000 dolláros ajánlatoddal.

Legyen szép napod, csáó.
 
  • Vicces
Reactions: atika12 és maartin

atika12

Újonc
2024. 06. 12.
32
26
V4 karakter
-
LV karakter
Stella Smith
V2 karakter
-
Jaj elnézést rendőr uram (csatolt képről gondolom) nem szeretnék börtönbe menni.

Viszont tudja mi az a kezdő ár, (nem a keződ ár) és mi az az irányár?
Szerintem nem én írogattam hülyeségeket, megkérdeztem szép nyugodtan valamit, majd kapom a lihegős választ.


További szép jó napot/estét!
 

Davee_

Barangoló
Támogató
2022. 09. 23.
146
130
17
Tatabánya
www.instagram.com
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Jaj elnézést rendőr uram (csatolt képről gondolom) nem szeretnék börtönbe menni.

Viszont tudja mi az a kezdő ár, (nem a keződ ár) és mi az az irányár?
Szerintem nem én írogattam hülyeségeket, megkérdeztem szép nyugodtan valamit, majd kapom a lihegős választ.


További szép jó napot/estét!
Nem volt lihegős válasz, kulturáltan emberi módon leírtam.

Most, hogy jön ide hogy milyen frakcióba tartozok? Ez még mindig egy HIRDETÉS, amit te nem veszel komolyan. (Nem is kértem, de ha nem tetszik görgess tovább, ne írkálj "hülyeségeket".)

Volt egy ár, amit megadtam. -onnan lehet ALKUDNI. :) Ha soknak gondolod, sajnálom nem tetszhet mindenkinek.