[ELADÓ] A város legritkább autói (helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Faraday

Újonc
2023. 01. 03.
28
67
LV karakter
Faraday Gerald
V2 karakter
Faraday Gerald
j-rm-hirdet-s.png

Hirdető neve: Hans Schweppenburg
Telefonszáma: 3622/ 44-917-48
Jármű típusa: Honda Civic, Ford Focus RS, Bugatti Veyron SS, Bugatti Divo, Subaru Impreza WRX, Dodge Challenger SRT, Toyota Chaser, Kawasaki KLS, Audi R8 V10+, Audi Q7
Felszereltség: Forintos extrák, optikai tuningok és a képeken látható tulajdonságok + Honda Civic parkjegy, Toyota Chaser kopp gyári, Dodge SRT duda, Ford Focus parkjegy, Audi R8 duda parkjegy LSD, Bugatti Veyron parkjegy és állítható légterelő, Bugatti Divo LSD és parkjegy, Subaru WRX duda és parkjegy
Ára: Honda Civic 350 millió irányár, Ford Focus 350 millió irányár, Bugatti Veyron 650 millió irányár, Bugatti Divo 700 millió irányár, Subaru Impreza 500 millió irányár, Dodge Challenger 250 millió irányár, Toyota Chaser 10 millió irányár a rendszáma miatt, Kawasaki KLS 110 millió irányár, Audi R8 650 millió irányár, Audi Q7 110 millió irányár
Megjegyzés: Csere egyeltalán nem érdekel. Az autók szinte gyűjtői darabok, a városban a legritkábbak és csak a nekem tetsző áron fognak elkelni. A Civicre kaptam már 280 milliós ajánlatot, ez alattit el sem fogadok. Nevetős reakciót csak az irigyek raknak.
Képek:
 
Utoljára szerkesztve:

Jhonkristof

Barangoló
2020. 04. 26.
142
89
V4 karakter
Brysen Thomas
LV karakter
Brysen Thomas
V2 karakter
Bruce_Williams
Dodge challengerre ajánlok 200 milliót.
 
  • Tetszik
Reactions: Faraday

Faraday

Újonc
2023. 01. 03.
28
67
LV karakter
Faraday Gerald
V2 karakter
Faraday Gerald
A WRX-re az irányárhoz közeli árra várok, a Civic pedig még mehet fentebb. Mint mondtam, egy 280-as ajánlat már van rá. Legalább ennyivel kellene beszállni..
 

Jhonkristof

Barangoló
2020. 04. 26.
142
89
V4 karakter
Brysen Thomas
LV karakter
Brysen Thomas
V2 karakter
Bruce_Williams
Neharagudj de három napja kinn van hirdetés és senkinek semmilyen ajánlatád nem fogadtad el még , mert az a kifogás mindig hogy mert itt meg ott adtak már többet is és pl én is ajánlottam és te egybol 240 et kaptal tobbszor. Csak egy kerdes akkor mert nem adtad el? Mert biztos hogy nem kaptal ra akkora ajanlatot. Na mindeggy is.........
 

Rupi

Barangoló
Támogató
2022. 04. 21.
100
83
V4 karakter
𝐀𝐧𝐢𝐬𝐚 𝐁𝐥𝐞𝐨𝐧𝐚
V2 karakter
𝐑𝐮𝐩𝐞𝐫𝐭𝐨 𝐂𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚
380 megy a subarura.
 

birka06

Barangoló
2019. 01. 20.
134
135
LV karakter
Alessandro Santino
V2 karakter
Matthew Velaryon
Helló! a subaruért adnék egy 5venom 1 versenyes rendszámos lámpa matricás E34-et
 

Faraday

Újonc
2023. 01. 03.
28
67
LV karakter
Faraday Gerald
V2 karakter
Faraday Gerald
Helló! a subaruért adnék egy 5venom 1 versenyes rendszámos lámpa matricás E34-et
@birka06 50 millió rádobással benne volnék.
Update: A Bugatti Divo elkelt 635 millió SeeFt-ba.
Update2: A Kawasaki KLS és Toyota Chaser is elkelt.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.