Egyedi tunningok módosítása

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
288
1 906
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
Hali!

Szerintem sokan vagyunk úgy hogy hangosabb lett a backfire, wastegate mint ahogy terveztük. Az elején csak-csak élveztük aztán amikor már mész a kocsival egy pár száz km-t kicsit beleunsz a porszívóhangba, ami hangosabb lett a kelleténél. Szeretnéd módosítani de nem lehet csak újra vásárlással, hiába került 4500pp-be amit így is fájó szívvel de kifizettél.

Ha lehetőségünk lenne módosítani akár az eredeti tunning feléért pp-ből vagy készpénzért ezeket az egyedi lehetőségeket szerintem sokkal többen is vennék ezeket a tunningokat, ugyanis egyszer kifizetnek 4500pp-t és ha megunják ott van az a biztonság, hogy nem kell ismét beleinvesztálni ekkora összeget hanem elég egy kevesebbet is a módosításhoz.
 

molnervin

Újonc
2023. 06. 13.
28
22
24
c s a n y
LV karakter
william reeves
Hali!

Szerintem sokan vagyunk úgy hogy hangosabb lett a backfire, wastegate mint ahogy terveztük. Az elején csak-csak élveztük aztán amikor már mész a kocsival egy pár száz km-t kicsit beleunsz a porszívóhangba, ami hangosabb lett a kelleténél. Szeretnéd módosítani de nem lehet csak újra vásárlással, hiába került 4500pp-be amit így is fájó szívvel de kifizettél.

Ha lehetőségünk lenne módosítani akár az eredeti tunning feléért pp-ből vagy készpénzért ezeket az egyedi lehetőségeket szerintem sokkal többen is vennék ezeket a tunningokat, ugyanis egyszer kifizetnek 4500pp-t és ha megunják ott van az a biztonság, hogy nem kell ismét beleinvesztálni ekkora összeget hanem elég egy kevesebbet is a módosításhoz.
Támogatom, hasonló érzéseim vannak turbóval illetve a paintjobbal is. Remélem kicsit lesz alakítva ezen.
 

gépkocsi

Írnok deák
2021. 12. 18.
607
702
V4 karakter
Parker Steinbach
LV karakter
Alfonz Wyne
V2 karakter
Alfonz Wyne
Teljes mértékben támogatom, plusz az is rátesz, hogyha például akitől veszed a tuningot, rosszul állítja be, majd mehet a folyamatos PM, hogy így meg úgy lett elrontva a tuning, pedig te nem így akartad, stb stb. Úgyhogy szerintem azt kellene, hogy megveszed 1x 3400pp-ért a tuningot, utána pedig pl 200.000$-ért módosíthatod, így több értelme is lenne.
Mivel azért valjuk be, csak egy kocsi Hang, és mi ezért PP-zünk több ezret, ami nem éppen jó dolog.
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
39
68
V4 karakter
Jhon Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Hali!

Szerintem sokan vagyunk úgy hogy hangosabb lett a backfire, wastegate mint ahogy terveztük. Az elején csak-csak élveztük aztán amikor már mész a kocsival egy pár száz km-t kicsit beleunsz a porszívóhangba, ami hangosabb lett a kelleténél. Szeretnéd módosítani de nem lehet csak újra vásárlással, hiába került 4500pp-be amit így is fájó szívvel de kifizettél.

Ha lehetőségünk lenne módosítani akár az eredeti tunning feléért pp-ből vagy készpénzért ezeket az egyedi lehetőségeket szerintem sokkal többen is vennék ezeket a tunningokat, ugyanis egyszer kifizetnek 4500pp-t és ha megunják ott van az a biztonság, hogy nem kell ismét beleinvesztálni ekkora összeget hanem elég egy kevesebbet is a módosításhoz.
Támogatom és teljes mértékben egyet értek. Nekem is a saját magam által beálított backfire és turbó hang is nagyon jól hangzott a tuningolón belül. Viszont sajnos nem adja át azt amikor kint mész. Tuningolóban tök fasza jó hangút sikerült alkotni és kint pedig rádöbbensz hogy csak egy rossz porszívót sikerült.
A másik pedig amikor valakitől veszel egy pl. BMW F11-et ami nekem személy szerint egy visszafogott durrogás tenne jót, nem pedig egy rizsrakéta durrogás amikor nem nyomsz gázt és 1 órán keresztül hallod hogy durrog. Illetve egy R34/subaru tipikus turbó hangja se igen illik hozzá.
 

JBeni

Újonc
2022. 08. 16.
38
11
V4 karakter
Henry Jhonson
LV karakter
Henry Johnson
V2 karakter
Henry Jackson
Támogatom. Amikor beleraktam az egyedi backfiret a kocsiba, ami mellesleg elég drága, full más volt a hangja a tuningolóban.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: SpaceX

peterparker

Barangoló
2020. 11. 20.
101
169
18
Dunaújváros
V4 karakter
Javier "Araña" Agramonte
LV karakter
Miladin Karavelov
Meg lehet változtatni ingyenesen, az ötlet tárgytalan. Bemész tuningolóba, rámész az egyedi backfirerre, nyomsz egy entert, betölt a csúszka, és tudod magadnak változtatgatni.
 
  • Hűha
Reactions: Kisnyavi

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
348
989
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Támogatom! IRL is újra lehet írni ez ecut, two-step, crackle tuningokkal ha akarjuk, töltőnyomást változtatni, ami befolyásolja a turbo és a kipufogó hangját.