Egyedi paintjob járművekre

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
EGYEDI PAINTJOB A JÁRMŰVEKRE

Egy gyakorlati példát hoznék fel erre, például lennének kiválasztva - kezdetben nyilván nem sok - járművek, amelyekre a játékosok rakathatnánk SA-val egyedi paintjobokat. Például teszem azt egy magáncéges vontatóra ha az nsFrakció vezetője készítene egy arra (méretben is) megfelelő paintjobot, amelyet egy igénylés során elfogadott az SA, utána IG felkeresné aki például parancs segítségével - vagy bármilyen más módon - rá tudná rakni a vontatóra. Ezzel is egy új, egyedi dimenziót nyithatnának meg a játékosok számára és még egyedibbé tehetné mindenki a kocsiját, vagy akár egy nsFrakció is talán nagyobb "hangsúlyra" tehetne szert. Arról nem is beszélve, hogy egy remek marketing lehetőséget nyújthatna akár az Autóbérlő cégeknek is, de ez csak egy példa a sok közül.
Természetesen, egy szigorú szabályozás itt is kellene, hogy még csak véletlenül se kerüljön a járműre olyan matrica, amely valamilyen formában sértene bárkit, vagy bármilyen etikettet. Illetve mielőtt a SzuperAdmin rárakná a paintjobot, a játékosnak előtte privát/teszt szerveren le kell tesztelnie, hogy az a paintjob kompatibilis arra a járműre (például a méretek passzolnak e), hogy ezzel se húzza az SA idejét. Szerintem ezeket egy igénylés benyújtásával teljes mértékben ki lehetne szűrni.​
 

REFLEX

most envied one
2019. 03. 11.
551
1 762
19
SZKSZRD
V4 karakter
Corinna Keiner
LV karakter
Leontij Ivanenko
Szia, szerintem ennek ebben a formában nincs jövője.

Ezeket a képeket egyesével felkellene tölteni a szerver tárhelyére. (FK Fejlesztések is problémásak, mert ha van 1 hiba, akkor heteket kell várni, hogy bekerüljenek a jó modellek.)
NS Frakciók jönnek-mennek, nincsen semmilyen felelősség a vezetőkön, tagokon. (Kivétel az a 3-4 NS Frakció, akik komolyan veszik.)
NS Frakciók sokszor hirtelen jönnek létre, általában barátok, haverok összeállnak. Szerintem nem lenne józan döntés haveroknak oda adni random Paintjobokat.
A másik pedig, hogy az emberek teljesen randomok, nincsen legtöbbször szigor és rend.
Elvenné a hivatalosság varázsát a FIX, SCKK, BMS matricáktól.

Nagyon, de nagyon maximum 2-3 NS Frakció érdemelné ezt meg, akik már letettek valamit az asztalra.

Úgy tudnám maximum elképzelni, hogy előre generált szimbólumokból lehet válogatni és rátenni egyes elemekre. Pl.: Egy csillag az ajtóra, motorháztetőre - vagy esetleg egy csavarhúzó.
De egyedi képeknek szerintem nincs helyük.
 
Utoljára szerkesztve:

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Úgy tudnám maximum elképzelni, hogy előre generált szimbólumokból lehet válogatni és rátenni egyes elemekre. Pl.: Egy csillag az ajtóra, motorháztetőre - vagy esetleg egy csavarhúzó.
De egyedi képeknek szerintem nincs helyük.

Kezdetnek jó ötlet, ha már ennyi is megvalósulna a dologból az is siker. Reméljük majd egy-egy vezetőségi tag is hozzászól a poszthoz. Egyébként köszi a véleményt.
 
  • Tetszik
Reactions: Kristof0723

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nekem tetszik ez az ötlet. Annyival egészíteném ki, hogy egy civil is tervezhessen matricát a saját autójára.

Esetleg annak érdekében, hogy ne terjedjen el túlságosan, lehetne kicsit nagy ára is, gondolok olyanra, hogy pl. 20 ezer pp, 20 millió IG pénz vagy hasonló.
 

Zotya1

Barangoló
2019. 04. 09.
119
439
See City utcáin
V4 karakter
Fiarre de Rosa
Nem akarom szaporitani a szot, de abba bele gondoltatok, hogy mindenki nyavalyog a laggok miatt, ha most minden 5 embernek kulon matrica lenne a kocsin most azt mindig rendetelgetni.. Ez csak tobb kart csinalni mint hasznot. Velemenyem szerint ezert nem lehet sajat autot fenyezni az autofenyezoben. Ezek mellett amelyik NS Frakciok ismertebbe valtak azt a szerver ugy is ismeri mar, nem kell ide semmilyen matrica nekik
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nem akarom szaporitani a szot, de abba bele gondoltatok, hogy mindenki nyavalyog a laggok miatt, ha most minden 5 embernek kulon matrica lenne a kocsin most azt mindig rendetelgetni.. Ez csak tobb kart csinalni mint hasznot. Velemenyem szerint ezert nem lehet sajat autot fenyezni az autofenyezoben. Ezek mellett amelyik NS Frakciok ismertebbe valtak azt a szerver ugy is ismeri mar, nem kell ide semmilyen matrica nekik
Egyre furcsábbnak tartom, hogy bármilyen ötletet ír fórumra az ember, mindenhol olyan kommentek születnek, hogy "nem kell, mert csak laggoltat, meghalna a szerver tőle" stb.. A kérdésem a következő: Itt már lassan mindenki fejlesztő lett? Honnan tudjátok, hogy mit okozna? Ha van róla tapasztalatotok, akkor elnézést kérek.. Ha meg nincs, akkor viszont tényleg nem értem. Úgy írtok ilyesfajta véleményt, mintha a világ legjobb fejlesztői lennétek, akik szó szerint mindenhez IS értenek.

Majd ha Jesse vagy Vorty(többi fejlesztő nevét nem tudom) írják, hogy valóban gondot okozna, nekik elhiszem, mivel ők már bizonyítottak, hogy tényleg értenek hozzá, nem is kicsit.
 

tomesz

beat the odds
2019. 01. 10.
295
1 160
23
V4 karakter
Gustavo Montes
LV karakter
Phil Cozzi
Egyre furcsábbnak tartom, hogy bármilyen ötletet ír fórumra az ember, mindenhol olyan kommentek születnek, hogy "nem kell, mert csak laggoltat, meghalna a szerver tőle" stb..
Igen, ezzel bizonyítják, hogy abszolút nem értenek hozzá. ? (Bár néha van olyan, ahol ez helytálló)

Nekik ajánlanám, hogy csak így játszhassanak a szerveren:
 
Utoljára szerkesztve:

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 839
18 589
20
V4 karakter
Martin Chambley
de abba bele gondoltatok, hogy mindenki nyavalyog a laggok miatt
Vegyetek gépet akkor, ha nem akkor meg tűrjétek
(minden fejlesztésnél oda van írva, hogy optimalizáltak az fpsen amúgy)

Lassan ott tartunk, hogy azokhoz az ötletekhez is az FPS gondok vannak írva a játékosok által, amik igazából csak az RPre vannak kihatással :ROFLMAO:
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Nem akarom szaporitani a szot, de abba bele gondoltatok, hogy mindenki nyavalyog a laggok miatt, ha most minden 5 embernek kulon matrica lenne a kocsin most azt mindig rendetelgetni.. Ez csak tobb kart csinalni mint hasznot. Velemenyem szerint ezert nem lehet sajat autot fenyezni az autofenyezoben. Ezek mellett amelyik NS Frakciok ismertebbe valtak azt a szerver ugy is ismeri mar, nem kell ide semmilyen matrica nekik

Azért annyit hozzáfűznék, hogy tiszteljük a SeeMTA gépigényét annyira, hogy nem telepítjük rá egy olyan vasra ami még a 20-30 fpst sem üti meg. Bár itt cáfolom magam, mert én is egy olyan gépen kezdtem, most 600 eurós gépen tolom ahol legrosszabb esetben is 40 fps alá nem megy a játék. Nyilván nem mindenki engedheti meg ezt magának, de ne menjen azoknak a kárára, akik több száz eurót áldoztak arra, hogy stabilan 60 fpsel játszahassák a SeeMTA-t. Tudod... minden éremnek két oldala van. ;)
 

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Ki lehet nyomni a PJ-ket, ha akkora gond lenne.
NS frakcióknak jöhetne amúgy, adom!
 
  • Tetszik
Reactions: Kristof0723

Dijego

⚡️⚡️
2019. 01. 20.
802
1 674
Budapest
V4 karakter
🇪🇸 Diego M Perez 🇪🇸
Hali, szerintem bizonyos mértékben ez az egész beleférne a szerver életébe. De én esélyesebbnek tartom azt, hogy a tunning műhelyben lehessen valamilyen szimbólumot rárakni a járművekre egy bizonyos kereteken belül. Lehetne egy jogosultság rendszer amihez egy SA, FA vagy fejlesztő adna engedélyt egy személynek. (Értem én itt arra, hogy a rendszerbe beírja a játékos nevét és csak annak engedélyezi a parancs használatát) Viszont lehet ebből az egészből visszaélések lennének és ezért nem jött még be valami ilyesmi a szerver életébe. Bár kitudja mit hoz a V4, lehet, hogy lesz ilyen hasonló is. Részemről támogatom az ötletet!
 
  • Tetszik
Reactions: Vehulles

Vehulles

Barangoló
2019. 01. 10.
75
314
22
Moscow
V4 karakter
Alexandr Senaviev🇷🇺
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Igazából pp-ért lehetne unlockolni az egyedi matricát és lehessen rá gyártani sajátot, nem csak ns frakiknak. Vannak előre legyártott szimbólumok, betűk, számok. Akinek van kreativítása és kellő türelme az tud ig|nyeset és szépet csinálni rá. Ilyen megoldással találkoztam már más szerveren.
Én támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye és Dijego

Dzseno

Újonc
Támogató
2019. 08. 09.
63
25
Szeged
V4 karakter
Javier Abashidze
LV karakter
Cosmin Dragos
Nem kéne áthozni más szerverről, ezt a külön-külön egyedi matricákat...valakinek így sincs FPS, tök felesleg véleményem szerint
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szerintem nem szabadulna el semmi pokol. Ha valaki olyat tervez, ami nem elfogadott dolog, akkor lehetne büntetni ugyanúgy, mint más szabályellenes dolgot a szerveren. Matrica törlése + 300 perc jail és akkor nem hinném, hogy lennének ilyenek
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Érkezik egy sajátos megoldással V4-ben az általad körülírt rendszer.
Az ötleted zárom!
 
  • Tetszik
Reactions: RageX és Dijego
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.