Egy retró kocsi ami érdemes volna bekerüljön!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Rodrigez Vico Javier >

Ötleted:
< Jó volna 1 db jármü be kerüljön a szervere, választotam egy régi kocsit mert szerintem elég kevés régi kocsi van a szeveren! Nem más volna mint a Toyota Celica GT 1976. Szerintem jó lenne be kerüljön hasznos volna azoknak a jatékosoknak akik idös ember rpznek és szeretnének a karakterüknek egy régi kocsit hogy paszoljon a szerepjátékhoz.Én is egy 65 éves ember rpzek ahogy be jönne a Toyota Celica GT 1976 egyböl vennék is egyet, jól nézki s elég retró. >


Megjegyzés:
< Véleményeteket kérem irjátok le kiváncsi vagyok! ;) link: https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/141325-toyota-celica-gt-1976.html >

bodo válasza:
Mintát javítottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Csatolj szerintem képeket, meg linkeket hozzá.
 
  • Tetszik
Reactions: Tata

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 286
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Ha hasonló kocsik kerülnének be, akkor hasonló árkategóriákban tudnám elképzelni őket. A sok bitang gép már nagyon túl van tolva a szerveren, másrészt árban is az egekben vannak. Ha régebbi autók kerülnének be, akkor árban a 100-250 millió forintos tétel között tudnám elgondolni (és ez is a "fullos" vagy a "full fullos" típusát takarná), oldtimer voltjából adódóan nem a szarrá tuningoltságát takarná ez, hanem a régiségét és egyediségét. Viszont ha ez is bekerülne mondjuk, sanda gyanúm, hogy több száz milliós tételekről lenne szó amit sajnálok és így az ötlettől elmegy a kedvem részben. Nagyon át kéne gondolni, milyen módon lehetne az oldtimer kocsikat belevinni a szerver életébe, és egy megfelelő kategorizált elhelyezést is találni neki. Az ára pedig nyilván nincs beleszólás, ez csak a játékosoktól függ, de úgy gondolom ez lenne a reális és a korrekt mindenkire nézve.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa és Tata

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Ha hasonló kocsik kerülnének be, akkor hasonló árkategóriákban tudnám elképzelni őket. A sok bitang gép már nagyon túl van tolva a szerveren, másrészt árban is az egekben vannak. Ha régebbi autók kerülnének be, akkor árban a 100-250 millió forintos tétel között tudnám elgondolni (és ez is a "fullos" vagy a "full fullos" típusát takarná), oldtimer voltjából adódóan nem a szarrá tuningoltságát takarná ez, hanem a régiségét és egyediségét. Viszont ha ez is bekerülne mondjuk, sanda gyanúm, hogy több száz milliós tételekről lenne szó amit sajnálok és így az ötlettől elmegy a kedvem részben. Nagyon át kéne gondolni, milyen módon lehetne az oldtimer kocsikat belevinni a szerver életébe, és egy megfelelő kategorizált elhelyezést is találni neki. Az ára pedig nyilván nincs beleszólás, ez csak a játékosoktól függ, de úgy gondolom ez lenne a reális és a korrekt mindenkire nézve.
Igy van teljesen egyet értek véle én csak egy példa kocsi márkát irtam, de azt se bánom ha valami más fasza oldtimer kocsi kerülne be!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Alax

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Egyszerűen meglehetne oldani, autókereskedésbe egy megfelelő árat megszabni limit nélkül. Mert ha ott megvan szabva de limites, akkor már mindenki kereskedik és amint betelt a limit, onnantól dupla annyiba adják és társai. Ha nincs limit akkor a szalonhoz viszonyítható az ár, nem tud elszállni, mert egy bizonyos összeg után nem a játékosnak fogja megfizetni pl. 250 milliót, hanem megveszi boltba és kituningolja, tehát egy bizonyos összegre lehet ezáltal szabályozni. A pénzmozgást, autóárakat pedig sajnos a játékosok alakítják, néha gondolkodás nélkül, ha így alakították akkor ez van, van aki belebukik ezáltal van aki pedig nem.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Nem rossz ötlet, jó lenne látni a szerveren pár régi kocsit. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Tata

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
139
65
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
Csókolom.
Nos , szerintem ez mindenki által elismert tény , hogy az old kategóriás kocsik nagyon kis arányba található meg a szerveren személyszerint nagy bánatomra... Már volt egy topic ahol a GTO-t modolják vissza a Ford Pickup ra ami személyszerint egy nagy kedvenc autóm. De melette van még a Cadillac ami szintúgy bent volt de az is kikerült.. Ezeket a típusokat lehetne inkább terjeszteni hisz minden másból már van elég... ?
Ui.: Egy két új SUV is elférne ?
Támogatom //Teló
 
  • Tetszik
Reactions: Tata és Kalmi

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
A mod kicsomagolva nagyobb a megengedetnél, de nézek egy másikat. Felírva, nem tudom mikor lesz bent.
 
  • Tetszik
Reactions: SupraV2 és Tata
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.