*Egy levél a Vezetőségi iroda asztalán, Nicolas White Légirendészeti pályázat néven*

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
dfec7a640a1443f8337ae61182ce5bfb.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Légirendészet pályázat.

#1 | Neved, korod?
❯ Balázs, 15 éves. ❮


#2 | Miért szeretnéd megpályázni a Légirendészet Alosztályt?
❯ Mivel régebben voltam NAV-os, és ott az enyém volt ez az Alosztály, és mivel láttam, hogy pályázható, ezért le is csaptam rá egyből. ❮


#3 | Miért pont ezt az Alosztályt szeretnéd megpályázni?
❯ Mivel én a Légirendészetet, mint Alosztályt, fontosnak tartom. Többek között a Légi segítséget, és határellenőrzéseknél is hasznát tudnánk venni a Charlie (CH) egységeknek, biztosítás céljából. ❮


#4 | Rangok az Alosztályon belül?

  1. Próbaidős Pilóta
  2. Pilóta
  3. Haladó Pilóta
  4. Veterán Pilóta
  5. Alparancsnok
  6. Parancsnok ❮


#5 | Hogyan képzeled el az Alosztályt?
❯ Az alosztályt úgy képzelem el, hogy lennék én, Parancsnoki beosztásban, lenne mellettem egy Alparancsnok, és olyan 2-3 tag lenne még ezen kívül, mivel csak 3 darab Helikopter van az egész Állományban. A helikoptereket Emberrablás, Bankrablás, Határellenőrzés, de ha én engedélyezem, továbbá a NAV Vezetőséges engedélyezi, akkor Légi járőrt is folytathatna a NAV, hogyha Terrorkészültség lenne esetleg. ❮


#6 | Parkolási rend?
❯ Mivel 3 darab Helipad van, ezért a Parkolási rendet úgy képzeltem el, hogy a 31-es Helikopter lenne a bal felső helipadon, 30-as a bal oldali helipadon, a 29-es helikopter pedig a jobb oldalin. ❮


#7 | Egyéb mondandó?
❯ Ha a NAV Vezetősége elfogadná a lapot, akkor a Mesterlövészek azok mi lennénk Akciókon, nem pedig a Merkúr Bevetési Főigazgatóság. Régebben is így volt, ezért most is így szeretném, ha lenne. (Természetesen a Mesterlövész puskát csak Akciókon lehet hordani, akción kívül TILOS lenne a hordása, de ez az Alosztály szabályzatában le lenne írva, nyílván erről külön Google Drive-os Dokumentumot nyitnék, hogy kinek adtam Mesterlövészt, ki adta vissza, ki nem, aki Akció végén nem adta vissza, annak 1 minusz pontot beírtam, 3 után Alosztályból való kirúgásban részesülne.) ❮
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
996
1 320
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Már nem állománytag.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.