Egy levél a Postaládában! Leliana Morton Jelentkezése Fix & Drive Mechanic Shop-ba!

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
188
158
28
-
V4 karakter
Leliana Morton
LV karakter
-

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 28 ~

Mi az Account ID-d?
~ 235515 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Elég régóta. Mikor még V4, V2 volt akkor kezdtem, majd V2 Szerverén 2016-03-22 18:41:15 folytattam kissebb nagyobb kihagyással, majd V4-re átérkezve 2023. 07. 06. 21:22 óta! ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ - V2: 2016-03-22 / 279 nap, 0 óra és 27 perc (401787 perc)
- V4 2023. 07. 06. / 15 512 Játszott perc ~



Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ és ezt szeretném így is tartani! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Ez a meló beosztásomtól függ leginkább, mivel 3 műszakban dolgozom Reggel/Délután/hosszú
Reggelesnél Délután 3-tól Határozatlan ideig.
Délutánosban Reggel és Este
Husszús-ban pedig csak este!
Szabad napomon meg Határozatlan ideig, amenyiben nem jön közben Családi program!~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen, nem olyan vészes szerintem! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ V2-n sok frakcióban voltam, V4-en ez lenne az első! ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~Negostoru Rojola és Daniel Draper~



Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Miért pont engem? Szeretek csapatban dolgozni, gyorsan tanuló típus vagyok és szeretem az építő jellegű kritikákat amiből tudok tanulni és jobb tudok lenni utána!
Miért szeretnék csatlakozni? Anno V2-ben is voltam szerelő Frakció tag és ott is szerettem csinálni, itt is ki szeretném próbálni a Frakciót, mert szerintem elég jól meglett csinálva és szeretném kipróbálni magam itt is! ~



Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen mind 2-vel. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Leliana Morton ~


Születési helye, ideje:
~ 1991.05.14 Las Angalels Hospital! ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Alissa Windrunner ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Jefferson Motel 2 emelet 145/B ajtó! ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskolai végzettség, 2 szakmával és 1 Érettségivel és Egyetemi Diploma!~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~Édesapámmal sok autót bütyköltünk, mert édesapám Autó szerelő volt Las Angels-ben, és ő megtanított az autó szerelés csínyjára és bínyjára! Legfőképpen szeretném megismerni az ottani csapatot és együtt dolgozni velük, hogy tudjam erősíteni a Csapat munkát! ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Édesapám által van tapasztalatom, illetve Kissebb Szervízekben külföldön! ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Rendkívüli isteni imádásaim vannak az autók terén, ezért is segítettem Édesapámnak a munkájában! Gyorsan tanuló típusnak tartom magam, mivel elégy gyorsan bele tudok jönni a munkába! Szeretek csapatban dolgozni, ezáltal tudok én is tanulni, hogy jobb lehessek! Nem tartom magamat senkitől jobbnak, mivel mindenkinek vannak hibái. Mint ahogy említettem a fenti sorokban Édesapám mellett tevékenykedtem, ezért tartom alkalmasnak magam, hogy a Cég és a csapat tagja lehessek és a munkakört betöltsem! Hosszabb távra tervezem a pozíció betöltését, mivel nem ugrálgatni szeretnék a munkák között és elég nehéz a mai világban már elhelyezkedni, illetve a napi betevőt megkeresni! Szeretném betartani Édesapámnak tett igéretemet, amit a halála előtt meg igértem neki, hogy viszem tovább a vérvonalát az Autószerelés terén és megpróbálom átadni a tudásom az új jelentkezőknek!~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ 1991.05.14.-én Születtem a Los Angels-ben a Elysion Hospital Szülészeti Osztályán! Iskoláimat több helyen is betöltöttem, mivel szüleim munkahelyi elhelyezkedése miatt sokat kellett költöznünk. Álltalános iskolai végzettségemet. még Los Angels-ben végeztem, majd közép iskoláimat Vice City-ben ahol elvégeztem a Bolti Eladó szakmát, majd Liberty City-ben Édesapám emlékére az Gépjármű Szerelői Szakmát és ezzel a szakmával az Érettségit is megszereztem, illetve Gépjármű Szerelői Diplomámat. A Diplomám megszerzése után Tokyo-ba költöztünk ki, ott kissebb műhelyekben tevékenykedtem amelyek ezeken a néven futottak Maradoka Magamura, Kuplung, Cseregumi Hamaroda, LinLing, majd eztkövetően a LinLing Cég bezárása után, 2023.07.06.-án beköltöztem See City-ba, ahol sikeresen letettem a vezetői engedélyem, majd elhelyezkedtem az Urma Trans Cégnél!
Beszélt nyelvek: Angol/Magyar/Japán
Hobbiaim: Szabad időmet a Wind Rose Diggy Diggy Bányában töltöm, emellett Horgászom, Drága Gépjárműveket gyűjtök! ~