Egy lap az asztalon, Matt D Carter jelentkezése a Fix & Drive Service-hez.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lowkey

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
63
110
V4 karakter
chase.keen
LV karakter
witold.lysek

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Sziasztok, Máté vagyok, 15 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Régebben játszottam, de abbahagytam időhiány miatt. Perceim V2-n: https://prnt.sc/whgsx0
SeeMTA LV szerveren jelenleg rendelkezem 8011 percem van. Kép: https://prnt.sc/whgtpn ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Igen voltam Jailban, és bannom is volt.
https://prnt.sc/whi3it ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5, de akár 6 órát is tudok aktív lenni. Igen, tudom teljesíteni a frakciószabályzatban leírt elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok, Máté vagyok, 15 éves. Jelenleg Ózdon élek a szüleimmel, és a Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Technikum középiskolában tanulok, ahol most kezdtem a 9. osztályt. A jelenlegi iskolában szoftverfejlesztést tanulok, és öt évet leszek itt. Hobbijaim, a biciklizés, kosarazás, kisebb weblapok fejlesztése, streamelés, valamint a játékok minden mennyiségben. :D MTA-val négy éve játszom, de ezen kívül szoktam Rainbow Six Siege-zni (1 év), valamint CS:GO-zni (6 év). CS:GO szerveren voltam admin pár hónapig, de kiléptem a csapatból a toxic community miatt. Nagyon sokat szoktam zenéket hallgatni, általában Rap-et, és Hip-Hopot hallgatok. Nyaranként szoktam Romániába utazni a nagyszüleimhez, ahol sokszor segítek mindenben, ahol lehet. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Matt D Carter ~


Születési helye, ideje:

~ 1996.08.10, Saint Joseph Hospital, Denver~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ A Fix & Drive csapata, nagyon jónak tűnik számomra, szeretek csapatban dolgozni, és szerintem ezt itt meglehetne valósítani, valamit a céljaim megvalósításai is könnyebb lesz a Fix & Drive-ban. Kiskorom óta foglalkoztatnak az autók, mindig is érdekeltek, szerintem ez egy nagy lehetőség számomra. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Matt Davis Carter, született 1996.08.10, Denver, Colorado megye. Édesapja Joseph Anthony Carter, édesanyja Juliett Oakwood akik kiskorában elváltak. Legmagasabb iskolai végzettsége Egyetem, iskolája Massachusetts Institute of Technology. Rengeteg diákmunkát végzett, volt munkája Los Santos Oil Company (Benzinszállító). Denverből 2001-ben elköltözött édesanyjával együtt Las Venturasba (Harvest st. 2, Las Venturas), majd Cambridge-be iskola miatt, majd 2017-ben elköltözött Los Santos-ba ahol mai napig él. Édesanyja jelenleg Cambridgeben él, Édesapja pedig Denverben. Édesapja kamionsofőr, édesanyja bolti eladó. Egy néma, és negatív ember, amin próbál javítani, és nagyon jó úton halad. A negatívitás oka az elvált szülők, 17-19 éves korában lelkileg nagyon leépült állapotban volt. Becsületes dolgozó, a Los Santos Oil Company-tól egy oklevelet is kapott kiváló eredményéért. https://imgur.com/gallery/XfqEtT5 ~
Aláírás:

Matt D Carter

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
27
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.07) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: lowkey
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.