Egy kis módositás/kedvezmény a see game tuning rendszerben későbbiekben v4-re.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Szevasztok.
Gondolom aki már látta a See Game Tuning system tutorial videót ami v4-re jön be, illetve aki volt már fent lv-n az megtapasztalhatta, az új rendszert,ezen belül az állíthatós,egyedi ecu-t,turbo-t illetve backfire-t.
Ezzel kapcsolatban elgondolkodtam egy dolgon, így az ötlet megírására folyamodtam ami az lenne, hogy egy olyan rendszert nem lehetne esetleg bevezetni, hogyha már volt alapból venomos ecu/turbo/backfire a kocsin és te szeretnél mondjuk állithatósat,vagy a legegyedibbet és a kocsid fel van szerelve alap venommal akkor annyi kedvezmény járna amennyi volt a régi rendszerben az adott venom? Mondjuk az ecu az 900 pp volt,így mínusz 900 pp vel kevesebbet kellene fizetni, ha az egyedit szeretnéd rárakni.
Szerintem az úgy korrekt lenne és akkor ez a probléma is meg lenne oldva úgymond, hogy legalább annak a venom értéke nem veszik el amit kiveszel a kocsidból hogy rárakjad az újat. Úgy is lehetne ezt tekinteni mintha a már meglevőt fejlesztenéd egy magasabb szintre, adnám.

Kérlek ha elolvastad és tetszik akkor jelezzed egy like-al,támogatom/nem támogatom (indok) hozzászással.

Köszi, hogy elolvastad : )
 
Utoljára szerkesztve:

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
417
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Amúgy nem rossz ötlet tényleg..
 
  • Tetszik
Reactions: Kkeven

pixzinn

Újonc
Támogató
2023. 03. 24.
46
39
V4 karakter
💙🌈 Lorena L Ashley 🌈💙
Szevasztok.
Gondolom aki már látta a See Game Tuning system tutorial videót ami v4-re jön be, illetve aki volt már fent lv-n az megtapasztalhatta, az új rendszert,ezen belül az állíthatós,egyedi ecu-t,turbo-t illetve backfire-t.
Ezzel kapcsolatban elgondolkodtam egy dolgon, így az ötlet megírására folyamodtam ami az lenne, hogy egy olyan rendszert nem lehetne esetleg bevezetni, hogyha már volt alapból venomos ecu/turbo/backfire a kocsin és te szeretnél mondjuk állithatósat,vagy a legegyedibbet és a kocsid fel van szerelve alap venommal akkor annyi kedvezmény járna amennyi volt a régi rendszerben az adott venom? Mondjuk az ecu az 900 pp volt,így mínusz 900 pp vel kevesebbet kellene fizetni, ha az egyedit szeretnéd rárakni.
Szerintem az úgy korrekt lenne és akkor ez a probléma is meg lenne oldva úgymond, hogy legalább annak a venom értéke nem veszik el amit kiveszel a kocsidból hogy rárakjad az újat. Úgy is lehetne ezt tekinteni mintha a már meglevőt fejlesztenéd egy magasabb szintre, adnám.

Kérlek ha elolvastad és tetszik akkor jelezzed egy like-al,támogatom/nem támogatom (indok) hozzászással.

Köszi, hogy elolvastad : )
Teljes mértékben támogatom 😇.
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
778
2 366
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
Sziasztok!
Gondoltam, hogy egy kicsit elfújom a felhőket lányok-fiúk.
Ugyanis egy LV-s ötlet (mely ugyanezt tartalmazta pontosan) már el lett bírálva Borisz által.
Segítek, hogy ne kelljen megnyitni, mert jó arc vagyok.

Amúgy, @Radi07 , tök felesleges megnyitva hagynod a topicot, miután leírta neked Borisz hogy nem lesz ilyen.


bb2a135d89ae3a5e3b695781728b47f1.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.