Egy két ötlet autó lefoglalások.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Thayne Green >

Ötleted:
< Mikor kiváltjuk a kocsikat és lekerül a parkolóba, ha onnan nem visszük el 10 percben bekül kerüljön újra lefoglalásra a rendszer által akár. Illetve ne lehessen oda parkolni a kocsikat csak úgy, persze egy üzlet erejéig elfér nem is azzal van a gond, hanem azzal mikor 10/8 kiváltásból totálkáros lesz a kocsi. >


Megjegyzés:
< Remélem megvalósítható az ötlet, pacsi! >


Antoon válasza:
Frissítsd az InGame neved 12 órán belül, mert elavult.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Az a probléma, ezzel a 10 perccel, hogy ha valaki kiváltja az adott autót, odafut, ha nagyon messzi van elmegy vagy 2 perc. kihívja a szerelőt, a szerelő talán kiér a 8 perc alatt, viszont van olyan eset, hogy kihívod, de mivel a szerelők is elfoglaltak, rá 2-3 perccel fogadják el. Ha az SCCS-t hívod, akkor 5 perc alatt, necces, hogy kiér a szerelő.. Ez a 10 perc édes kevés szerintem..
Persze, ha nem TK-s a kiváltott autó, akkor nincs probléma vele.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Az a probléma, ezzel a 10 perccel, hogy ha valaki kiváltja az adott autót, odafut, ha nagyon messzi van elmegy vagy 2 perc. kihívja a szerelőt, a szerelő talán kiér a 8 perc alatt, viszont van olyan eset, hogy kihívod, de mivel a szerelők is elfoglaltak, rá 2-3 perccel fogadják el. Ha az SCCS-t hívod, akkor 5 perc alatt, necces, hogy kiér a szerelő.. Ez a 10 perc édes kevés szerintem..
Persze, ha nem TK-s a kiváltott autó, akkor nincs probléma vele.
ebben teljes mértékben igazad van, a 10 perc csak azért volt hogy ne ott tárolja minden második jött-ment a kocsiját, akár lehet fél óra is csak legyen valami korlátozás ott.
 
  • Tetszik
Reactions: Smooky

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
ebben teljes mértékben igazad van, a 10 perc csak azért volt hogy ne ott tárolja minden második jött-ment a kocsiját, akár lehet fél óra is csak legyen valami korlátozás ott.
Szerintem is a 30 perc reális lenne , jó ötlet maximálisan támogatom!
 

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
161
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
Én inkább ezt a problémát, úgy oldanám meg, hogy a LK kiváltó helyre körbe kerítést raknék és a végére és elejére 1-1 db kaput ami egy bizonyos összeg ért enged ki/be, ha kocsival szándékozol rajta áthaladni. Így talán azt el lehetne érni, hogy a nem lefoglalt gépjárművek ne ott parkoljanak. Illetve ha valaki kiváltja az autóját és nem viszi el onnan, mert TK-s akkor azt a pf újra lefoglalhatja!
 
  • Imádom
Reactions: asding

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Írtatok hosszabb időt. Én szolgálnék egy másik megoldási verzióval. Nocol area lehelyezése oda. Illetve, hogy a random kocsikat elkerüljük, hasonló ötletem van, mint a felettem lévőnek. Viszont, úgy működjön, hogy kocsit csak ki és be ne engedjen.

VAGY a script ellenőrzi a jármű állapotát, és ha nem TKs akkor indulhat a 10 perc türelmi idő.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Burn

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser
Nem egyszerűbb megoldás az, hogy a Parkolás Felügyelet frakció tagjaira ráparancsolni, hogy figyeljék azt a parkolót és újra foglalják le őket?
 

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser
Miért lenne rosszindulat?
Néha tényleg nem értem az embereket, ez a legegyszerűbb megoldása ennek, nagyon túl gondoltok egyszerű dolgokat.
 

Crakix

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
256
122
21
Budapest 8. kerület
LV karakter
Jack D Crusader
Nem egyszerűbb megoldás az, hogy a Parkolás Felügyelet frakció tagjaira ráparancsolni, hogy figyeljék azt a parkolót és újra foglalják le őket?
ezt is figyeli / egyben csinálja a Parkolás Felügyelet. :)
@K1NG jelenleg is így csináljuk,hogy aki nem képes elvinni a kiváltott kocsiját akkor újra lefoglaljuk.
@Zsombey Azért van értelme annak, hogy újra lefoglaljuk, mert sok olyan játékos van, aki kiváltja a kocsit, ott hagyta, és így össze buggolnak az ott lévő kocsikkal. Egyben pedig "laggoltat" is.
 
Utoljára szerkesztve:

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
ezt is figyeli / egyben csinálja a Parkolás Felügyelet. :)
@K1NG jelenleg is így csináljuk,hogy aki nem képes elvinni a kiváltott kocsiját akkor újra lefoglaljuk.
@Zsombey Azért van értelme annak, hogy újra lefoglaljuk, mert sok olyan játékos van, aki kiváltja a kocsit, ott hagyta, és így össze buggolnak az ott lévő kocsikkal. Egyben pedig "laggoltat" is.
Ezzel tisztában vagyok és nincs is vele semmi gond, csak nem is várhatjuk el az összes pf-est hogy egész nap figyelje a lefoglalt kocsikat, márpedig ha csak egy kocsi is lenne ott az én szerencsémmel biztosan abba buggolna bele.
 
  • Tetszik
Reactions: Crakix

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Jaj de jókat nevettem eddig, már szerintem az is laggoltat ha rányomunk a connect szerverre, de komolyan. Nem értem miért kell minden egyes változtatási ötletet megindokolni azzal, hogy azért kell megvalósulnia mert laggoltat...

Két hozzászóló szerintem egy remek kiegészítést írt ehhez, kombinálva még hasznosabb lehet.
Bekeríteni az adott parkoló részt, határszerű kapuval megoldani úgy, hogy csak kifelé tudj a járműveddel menni, és az összegét pedig 0-ft-ra tenni. Ezt a felvetést sem értettem, hogy miért lenne jó még fizetni azért, hogy a parkolóból elhozd... Ez mellett pedig a no collision is megoldás lehet, bár a le kézifékezett járműveknél nem tudsz rajta áthaladni.

A járművek összebuggolásán nem tudom lehet-e annyit csinálni, hogy ha kiváltod a járműved akkor a rendszer olyan parkolóba rakja le, amely üres, elég nagy parkoló, nem szokott tele lenni.
A másik, hogy 10percen belül foglalja le újra a rendszer, vagy a pf-esek szedjék össze, ezt azért nem támogatom, mert saját tapasztalat alapján, volt olyan, hogy valakinek kölcsön adtam a protectes járművem, de mivel nem egyszerre vagyunk fent a szerveren én kiváltom és majd ha ő fent lesz a szerveren elviszi onnan, de ha addig lefoglja a pf vagy automatikusan a rendszer akkor lehet csak 1 hét múlva tudja használni azt a járművet mert addig nem tudunk találni egy közös időpontot.

Ezt úgy tudom elképzelni, hogy ha kiváltod akkor pl. 1-1.5 órán belül ha nem viszed el a járműved akkor nem lefoglalja ismét, hanem vissza kerül a parkozott helyére. Viszont ebből adódóan azt is meglehetne csinálni, ha kiváltod a járműved akkor vissza kerül a parkozott helyére, így elég kicsi annak az esélye, hogy másik járművel buggoljon össze. Lehetne egy SF-i és LS-i kiváltó hely ahol szimplán csak kifizeted a "büntetést és tárolást".
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
A járművek összebuggolásán nem tudom lehet-e annyit csinálni, hogy ha kiváltod a járműved akkor a rendszer olyan parkolóba rakja le, amely üres, elég nagy parkoló, nem szokott tele lenni.
A másik, hogy 10percen belül foglalja le újra a rendszer, vagy a pf-esek szedjék össze, ezt azért nem támogatom, mert saját tapasztalat alapján, volt olyan, hogy valakinek kölcsön adtam a protectes járművem, de mivel nem egyszerre vagyunk fent a szerveren én kiváltom és majd ha ő fent lesz a szerveren elviszi onnan, de ha addig lefoglja a pf vagy automatikusan a rendszer akkor lehet csak 1 hét múlva tudja használni azt a járművet mert addig nem tudunk találni egy közös időpontot.
Ezt akár meg tudnátok oldani annyival, hogy azt leírod egy adminnak és megkérd hogy getelje ki, és akkor ő is használhatja, és nem is akadályozza a többi újonnan kiváltott kocsit.
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Én inkább ezt a problémát, úgy oldanám meg, hogy a LK kiváltó helyre körbe kerítést raknék és a végére és elejére 1-1 db kaput ami egy bizonyos összeg ért enged ki/be, ha kocsival szándékozol rajta áthaladni. Így talán azt el lehetne érni, hogy a nem lefoglalt gépjárművek ne ott parkoljanak. Illetve ha valaki kiváltja az autóját és nem viszi el onnan, mert TK-s akkor azt a pf újra lefoglalhatja!
Hali! Teljes mértékben támogatom ezt az ötletet.

Én személyszerint még hozzá tenném az időkorlátos dolgot, hogy ha az adott ember nem viszi el a kiváltott járművét 30 percen belül (ami szerintem is a reális), akkor nem lenne muszáj a PF-nek újból lefoglalni, hanem a rendszer újra lefoglalná.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.