*Egy email a többiek között* Cazare R Hernandez jelentkezési archívuma a vezetőség felé! [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Milcy

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
22
6
Mátészalka
V4 karakter
Cazare R Hoxha
LV karakter
Hector Winston
V2 karakter
Cazare Lindberg
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Biró Milán
Hány éves vagy?
17 éves vagyok
Hány játszott perced van?
Pontosan 1781
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, nem voltam még. https://imgur.com/BDhz0lu
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, nem voltam még. https://imgur.com/bcoFwHv
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, volt már. https://imgur.com/BqH2SVC
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen,voltam már az LVMS frakcióban.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
A kilépésem oka nem más volt,mint hogy sajnos nem tudtam abban az időszakban a legaktívabb emberke lenni, így nem szerettem volna hogy ezzel bármilyen hátrányt okozzak a frakciónak.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke vagyok,hogy csekély perceimmel is már egy nem kezdő beosztású frakció aktív tagja lehettem. Azt sem sorolnám eredményeim legaljára, hogy kettes moderátori szintet értem el a TamSpeak3 szerveren,igaz nem nem IG teljesítmény,de szervertámogató jelleg.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznaponta 1-2-3 óra megvan,hétvégente 5-6 óra plusz is akár.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezem mindkettővel.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem tartom magam senkinél sem jobbnak és nem is szeretném, szimplán tartom magam olyan jónak 5év RP folyamat után hogy megálljam a helyemet.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Biró Milánnak hívnak, jelenleg 17 éves vagyok és Sz-Sz-B. megyében élek egy kisebb városkában. Jövőmet nem tudtam még negyedéves létemre sem meghatározni de inkább húzok perpillanat az informatika felé. Szabadidőmben szeretek a spanokkal éjszakai leülni egy parkban,dumálgatni,cigizgetni esetleg felgurulni Nyiregyre,kajázni egyet vagy akármi. Igazán családcentrikus beállítottságú vagyok így első a család. 5évvel ezelőtt kezdtem el ismerkedni az RP szerverekkel még a jó öreg SA:MP szervereken aztán pár évvel ezelőtt áttértem az MTA-ra. Megfordultam már a SeeMTA összes szerverén és mindenhol megismerték szerencsére a nevem, ami véleményem szerint nem egy utolsó szempont -bár kinek mi a fontos-.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Cazare R Hernandez
Jelentkező születési helye, ideje:
Tierra Robada körzeti kórház, 1992. Január 8.
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Natasa Mogiljevics
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen,mindenem érvényes.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Munkaköri tapasztalatom végett,költözés által gondoltam folytatom előző munkahelyemet csak egy másik városkában.
Miért pont önt vegyük fel?
Megfelelő munkaköri tapasztalatom és vezetéstechnikai kiváló végzettségű okirataim tanusítják, hogy megállom a helyem mint egy biztonságos,megbízható sofőr.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Ahol egy embernél több személy dolgozik azt már én csapatnak nevezem. Véleményem szerint a csapatmunka egy ekkora cégnél a legfontosabb,egymás tájékoztatása,segítése és a megfelelő kommunikáció megteremtése a dolgozók között rendkívül fontos. Porszem nem léphet fel a gépezetben, itt mindenkinek együtt kell működnie mindenkivel,vagy nem való az ilyesmi feladatra.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Ez csak természetes!
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Elfogadom!
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Cazare R Hernandeznek hívnak, jelenleg 27 éves vagyok és közfoglalkoztatottként vagyok bejelentve. Előző munkahelyem közé sorolható egy úgyszint hatalmas taxitársaság Moszkvában, azelőtt pedig ugyan itt Tiszti rendfokozatot töltöttem be a helyi speciális kiképzettségi bevetési alosztálynál ahol osztályvezető voltam. Egy precíz,pontos és munkaszerető ember vagyok aki a megkapott feladatát tisztességgel és időben elvégzi.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
https://imgur.com/9gxOhz7

Aláírás: Cazare R Hernandez
Kelt.: DÁTUM
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Megnézzük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.