[EFLOGADVA] Jason Jilliam jelentkezése az LVMS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KamadE

Újonc
2020. 03. 26.
31
7
V4 karakter
-
LV karakter
Jason Jilliam
V2 karakter
-
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Jason Jilliam>
Születési hely, idő:
<New York, 1998.02.12>
Telefonszám:
<38761148275>
Állampolgárság(ok):
<US állampolgár.>
Előző munkahelye:
<See LV Security&Administration Service.>
Betöltött pozíció:
<Fegyveres Biztonsági őr.>
Mettől-meddig dolgozott ott:
<2018.02.12-től 2020.03.22.>
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<Mert úgy gondoltam valami méltóbb munkára van szükségem például ahol életeket tudok menteni, és segíteni mindenkin.>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Főiskolai végzettséggel, és természetesen középiskolai végzettséggel is rendelkezem.>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Amadé.>
Életkorod:
<14>
Mesélj magadról pár mondatban:
<Amadénak hívnak, Németországban élek, és már több mint 6 éve focizom, jelenleg gimnáziumba járok. Az évek során mióta RP-zem sok frakcióban voltam már. Voltam legális és illegális frakciókban is, persze mentős frakcióban is voltam már többször. Jelenleg 3-4 órát tudnák fent lenni a szerveren és körülbelül az egész időt a frakcióra tudnám szánni! Eléggé jó a helyesírásom is.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Majdnem 2 hete (De ettől remélem eltekintetek mert tudok RP-zni.)>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<1480 perc, https://imgur.com/PQpZICm >
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<0 AdminJail, és persze 0 kitiltás. https://imgur.com/XRFDSWA >
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/XRFDSWA>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Mert már párszor RP-ztem veletek, és eléggé megtetszett a közösségetet, és szeretném tovább folytatni a mentős RP-t mert nagyon tetszik, szeretnék megismerni egy új közösséget.>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Nem voltam még.>
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Egy olyan karaktert építenék ki, aki szívesen látja el a betegeket, és nem csak a pénzért dolgozik, hanem szívből csinálja a dolgát, mert ez egy hivatás! Egyébként a betegekre mosolyt csalna, és egy eléggé sportos férfi, kiáll a kollegáiért.>

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Különböző csonttörési fajták vannak, gondolok a védekezési törés, romtörés, szegmenttörés, és a darabos törésre. Ha egy nyílt törés van az azonnali műtétet igényel. Egy nem nyílt csonttörésre, mikor kiérünk a helyszínre sínt rakunk, és a kórházban gipszet fog kapni a törés helyére.>
Vérzés típusok?
<Viszeres, ütőeres, és hajszáleres vérzés.>
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<A nem kábító fájdalomcsillapítok azok: Aspirin, aspro, advil, paracetamol stb. A kábító fájdalomcsillapítók azok: methadon, morfin, morfin származékok, de ezeket csak receptre szedhetők.>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<A jogok között vannak különböző eltérések mint például orvos írhat fel gyógyszer, amíg egy mentősnek TILOS gyógyszert felírni!! A mentősök leginkább helyszínen szoktak ellátni, de a doktorok is szoktak házhoz menni kisebb sérülések/fádjalmak esetében, de leginkább a kórházban vizsgálják és látják el a betegeket.>
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Trauma táska: Ebben különféle gyógyszerek és eszközök vannak. Defibrillátor: Ez egy olyan eszköz ami magas voltot termel, és újraélesztésre használják. Röntgen gép: Ezt a különböző csontok átnézésére használják, ami egy úgynevezett "röntgensugárzást" hoz létre, és ilyenkor meg tudják vizsgálni a csontok épségét. Utána egy nyomtatógéppel nyomtatják ki az eredményt.>
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Teljes mértékben alkalmasnak érzem megam a feladat teljesítésre.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<Változó, de 40-60 fps között.>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Igen, teljes mértékben ELFOGADOM a frackiószabályzat összes pontját!>
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 043
LV karakter
Lexia Vasilievich
Igen kevés a perced van a szerveren, jail és ban nincs de ennyi percnél ez alapvető. Elég szépen össze szedted a lapot. TS en majd minden kiderül.
Támogatom!
 
E

Engaming

Szia. Kevés a perced, mondjuk nem tudom mi az MTA háttered, remélem itt meg tudnád állni a helyedet. Egy próbát megér.
 
  • Tetszik
Reactions: KamadE

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Szia, kevés a perced viszont jó lapot írtál, majd minden kiderül a Ts meghallgatáson. Hajrá.
 
  • Tetszik
Reactions: KamadE

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Szia,
Szép lap lett. Annak ellenére hogy kevés a perced, ettől eltekintve én is kiváncsi vagyok. Gyűjtsd a perceket addig, ismerd meg a szervert.
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: KamadE

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
823
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jason Jilliam ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés:Keress fel minket 04.05.-én 13.00-kor TS-en(LVMS váró).

Abdul Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.