Edwin LeValley | Jelentkezés - See Game Helpdesk [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
310
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Corey Herman
sgh.png












Neved, életkorod, Account ID-d:

<<Attilának hívnak, tizenhat éves vagyok, 17702 a felhasználói azonosítóm száma.>>



Jelenlegi játszott perc, szinted:

<<Jelenleg 70011 játszott percem van, harmincnyolcas szinten vagyok.>>



Voltál-e már jailben? (UCP kép)

<<Nem voltam még szankcionálva a szerveren.>>
aj.png




Voltál-e már banolva? (UCP kép)

<<Nem voltam még kitiltva sem a szerverről.>>
ban.png




Mi egy SGH feladata?

<<A játékosoktól érkező kérdések megválaszolása, az elbírált kérelmek továbbítása.
Ezeken kívül a szerepjátékos készség fejlesztésében való segítségnyújtás.>>



Miért pont téged válasszunk?

<<Azért válasszatok engem a csapat tagjai közé, mert empatikus jellememmel és készséges hozzáállásommal egy kedvező személyiségben tudnám erősíteni a csapatmunkát és a szerver közösségét. Én végcélom az, hogy egy csapat hasznos tagja legyek, fejlődhessek és a legjobbat nyújthassam magamból a mindennapok során. Egy példátlan szerveren hosszútávon szeretnék elkötelezett és értékes játékos lenni a közösség előnyére a hozzájárulásommal. >>



Mennyi időt tudsz fordítani az SGH-ra?

<<Aktív jelleggel napi szinten legalább három órát tudnék fordítani rá.>>



Írj magadról 3 darab pozitív, 3 darab negatív tulajdonságot!

<<Csoportban szeretek dolgozni a példás eredmény elérése érdekében.
Dinamikusan és motiváltan veszem a megpróbáltatásokat, törekszem a produktivitásért.
Nem feltétlenül feladatcentrikusan tekintem a fennálló tárgyra az ideális választásért.
Alkalomadtán belefutok egyes szituációkba, amelyben döntésképtelen vagyok arra való tekintettel, hogy mindenki számára megfelelhessem az elhatározásommal.
Egészen kritikus beállítottságú vagyok, viszont a véleményemet a megfelelő és közösségbe való módon osztom meg.
Őszinte és kíváncsi személyiség vagyok, amely olykor elutasító jellemet generálhat.>>



Mutasd be a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:


V-rosh-za.png

Ruhabolt.png

Szerel-telep.png



Mutass be egy általad választott munkát:


Pizzafut-r.png
 

Kaz

Újonc
2020. 05. 29.
74
542
V4 karakter
Andrea Haxen
LV karakter
Hayden Pardo
Szia.
Szépen megírtad a lapot, a fogalmazás is elég szép lett, arról nem is beszélve, hogy saját képekkel illusztráltál, kreatív.
Ám volt már neked karriered adminisztrátorként az SGS-ben. Azok alapján írok, amiket hallottam és ha nem takarják a valóságot, akkor tárgytalan a véleményem.
A V3 szerverén többször is hallottam, hogy hibáztál és ezzel el is veszítetted az adminisztrátori jogosultságodat, hogy segítsd a közösséget. Az egyik FA szólt neked valami oknál fogva és te annyira megsértődtél, hogy fel se kerested őt, ezen ok miatt a kitiltásodat is megkaptad. Igaz, változhat az ember, de ha ugyanilyen magatartással kerülöd a felelősségeket, akkor semmiképp se való neked ez a dolog.
Illetve a profilodat nem ártana nyilvánosra állítani, ha azt szeretnéd, hogy megbízzanak benned a játékosok, akkor te is megbízhatnál bennük, így legalább utánad tudnak nézni, mielőtt bárki is támogatna.

A lapodat nem támogatom.
 

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
310
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Corey Herman
Szia!

Szeretném tisztességesen kifejteni néhány szóban a múltban történt ballépésem és a fejlődésem idomulását. Zömében, a meggondolatlanság és szerencsétlen kommunikációk sora idézte elő a meghatározó szintű botlásom. Vitathatatlan, hogy elvétettem a közösség kardinális morálját, ami a szavahihetőségem megingását is gerjeszti. Abszolúte nem várom, és semmiféleképpen sem hiszem azt, hogy az idő múlásával bármi a feledés homályába vesszen, esetleg pusztán a kor fényében változzon. Sajnálatos, hozzávetőlegesen keresztülvihetetlen, hogy transzformáljam a régmúltat. Azonban szándékozom és igyekszem alakítani derülátó kvalitásban a jövendőt erkölcsösen és felelősségteljesen. A civil hétköznapi életemben elsajátított impresszió kifejtette hatását a fellépésem kedvező formálásában. Egyéniségem grandiózus jellegben igazodott a játékosközösség lojális, jelentőségteljes kiállásához. Azt gondolom, hogy az igényes tevékenységem és rugalmasságom a csapat hasznára válna és abban is bízom, hogy a megteremtett légkörben megtalálnám a helyem és tudásommal tovább erősíthetném. Újból nem spekulálom a gondolatával sem annak, miszerint megint adminisztrátori szerepben színre lépjek, csupán segédként szándékozom hozzájárulni aktívan és példás minőségben a segítségnyújtáshoz.

Köszönöm szépen a hozzászólásod,
- wcologne


Szerkesztésre azért került ez a hozzászólás, mert előzőleg mindössze annyit jegyeztem meg, hogy szeretnék válaszolni az érkező hozzászólására, hogy számíthasson arra, hogy érdemben szeretném hozzáfűzni a saját nézőpontomat hamarosan. Viszont az elfoglaltságom keresztbe tett bőségesen, így most tudtam megfogalmazni.
 
Utoljára szerkesztve:

stargazermartin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
2 036
23
V4 karakter
zayn hanemiya (羽宮)
LV karakter
mac holloway
Szofisztikált szövegalkotás akkor ésszerű ha azzal a közlő fél is tisztában van mit ír, nem pedig megíratja egy AI-al vagy pedig más személlyel.

Kétlem, hogy egy SGH jelentkezésnél megszólnának azért ha a saját szavaiddal élsz.
 

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
310
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Corey Herman
Sziasztok!

Ha az oldalra bemásoltok bármit, ami nem tartalmaz konkrét információt, amely nélkül nem tudná megfogalmazni a szöveget és más forrásból nem elérhető számára, arra azt fogja válaszolni.



Példának okáért leteszteltem egy szó definíciójával. Ez lehetne akármilyen mondat alkotó elem, akár ettől eltérő, ami megfelel az első mondatban szereplő kritériumoknak. Akár saját szöveggel is kísérletezhettek több féle megvalósításban.

Google Fordítóba beírtam a szöveget, majd leírtam a mesterséges intelligenciának kérdéssel együtt, a képen láthatót reflektálta.

k-p-2023-03-14-174001208.png




Egyedül a szinonimaszótárt hívtam segítségül, ami az köznapi nyelvhasználatom alakulásához is hozzájárul.

Köszönöm a hozzászólásotokat, elgondolkodtató!​
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz

JamieLV

Vélemény vezér
Very Important Person
2019. 06. 03.
9 265
11 141
24
V4 karakter
James Fernsby
LV karakter
Jimmy Beckett
Ha nem ChatGPT-vel írattad a jelentkezésedet, akkor miért van olyan chat előzményed, aminek "munka a városházán" a címe? Ezzel együtt a "levélírás a barátnőnek" is azt súgalja, hogy eléggé sűrűn igénybe veszed az AI szolgáltatásait bizonyos levelek, jelentkezések megírásánál. Természetesen ha saját kútfőből írtad meg ezt a lapot akkor elsőként szeretnék gratulálni, viszont ebben az esetben másik pályát javaslok számodra.

Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.