Edward Tyler jelentkezési lapja a(z) See City Car Service-ba/be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KAMAROW

Újonc
2019. 01. 30.
6
0
V4 karakter
ptka2
LV karakter
KINGWOLF
V2 karakter
KAMAROW
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Edward Tyler ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ körül belül 1 hónapja, de lehet kevesebb, 10.055 perc ~

Hányas szintű vagy?
~ 15 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Elsőnek Playboys-ba:- Magam sem tudom miért lettem ki rúgva. Egyik nap csak úgy ki CK-ztak. Olyan 3-4 napot voltam a frakcióba. Második Piru:- Önszántamból léptem ki. 1 hetet voltam a frakcióba. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék legális életet kezdeni, és sok rendes embert megismerni. Ki szeretném próbálni, hogy milyen lehet szerelni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ TS3-al igen, mikrofonnal sajnos nem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 2-3 órát minimum de általában többet is. Hétvégenként/szünetekben akár 4-5 órát is. (Ebből az összeset a frakcióra bírom szánni.) ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Még soha nem voltam. https://imgur.com/a/Rm2gLO0 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen már voltam. https://imgur.com/a/xrjZTOq ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ 14 éves vagyok. Kedves, barátságos. Nyugodt lelkű vagyok. Nehéz felidegesíteni. Mindenkivel szót bírok érteni. Szeretek teljes munkát végezni. Precíz, s gyors vagyok. Nem vagyok egy egoista típus. Még általános iskolába járok, de már az utolsó fél évem maradt hátra az iskolából, mert utána megyek tovább tanulni. Szeretem az autókat, és a motorokat is egyaránt. Minden esetben őszinte vagyok. Szeretek olvasni, és kisebb-nagyobb regényeket is szeretek írni unalom űzésből. Nem szeretek másokkal trollkodni, és másokat átverni, mert szerintem ez nagyon nem jó móka. ~
 
Utoljára szerkesztve:

KAMAROW

Újonc
2019. 01. 30.
6
0
V4 karakter
ptka2
LV karakter
KINGWOLF
V2 karakter
KAMAROW
Rendben, akkor ide kommentbe elküldöm. De félre értés ne essék, nem azért közelítettem rá, mert nem szerettem volna, hogy ne lássátok az AJ-ket, ha nem azért mert azt hittem, hogy elég csak az is, meg mert, hogy igényesebb. És ezekből az AJ-ekből már tanultam, és többször nem fordul elő. Ezekben az AJ-ekben vétettem ezeket a hibákat legelőször, de azóta tanultam belőlük. Bár nem az én választásomon fog múlni, hogy fel vesztek-e, de remélem jól döntötök. Link: https://imgur.com/a/xrjZTOq
 

KAMAROW

Újonc
2019. 01. 30.
6
0
V4 karakter
ptka2
LV karakter
KINGWOLF
V2 karakter
KAMAROW
A linknél leljebb kell egy kicsit görgetni az új screenshot-hoz.
 

KAMAROW

Újonc
2019. 01. 30.
6
0
V4 karakter
ptka2
LV karakter
KINGWOLF
V2 karakter
KAMAROW
Tudom, hogy ez nem volt kérdés, de SeeMTA v3-an 20 ezer percem van, és bírok rendesen bindelni is.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Elég komolyak azok a jailek, próbáld meg később szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.