Edward Tyler jelentkezési lapja a See City Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Edward Tyler ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül már bő 1 éve volt a regisztrációm, azóta szinte rendszeresen járok fel. 13362 játszott perc. ~


Hanyas szintű vagy?
~ 17 ~


Milyen idős vagy?
~ 15 ~


Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam Playboys-ban régebben, a távozásom oka az volt, hogy a frakció társamat megvédtem az Oroszok elől, csak hát ez a leadernek valamiért nem tetszett, ezért le CK-zott. Voltam Water Front Piru-ban, a távozásom oka onnan az volt, hogy vége lett a frakciónak. Kibannolták onnan a leaderünket, ezért ki lett törölve az egész frakció. Majd aztán megpályázták a barátaim a frakcióból ismételten a Piru-t, akkor vissza tértem közéjük, rögtön be is vettek majdnem a legnagyobb rangra. ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 4-5 hónap. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék egy új közösség tagja lenni, hisz mióta itt elvesztettem a barátaimat, azóta teljesen magányos vagyok a szerveren. Szeretném kipróbálni a szerelős RP-t, meg milyen lehet egy szerelő meló. Sosem voltam még tagja egy szerelő frakciónak sem, pedig mindent tudok. ~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~
Igen, mind kettővel, de viszont csak úgy bírnám megoldani, hogy laptoppal feljövök TS-re, mert csak azon van mikrofon. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Akár 7 óra is, de ha kell több. ~


Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/jg49Huh ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/jg49Huh ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Szeretek ismerkedni. Barátságos embernek tartom magamat, hisz szinte mindenkivel szót értek, ezáltal nem is egy, és nem is kettő bandában/civil csapatban voltam már. Nem szeretem mutogatni magamat, sem a hangomat kiadni valahol, csak ha nagyon muszáj. 15 éves vagyok. A hobbim a gépezés, ezért is játszok napi akár 10 órát is, szinte mindig hajnalokig játszok. Pánikbeteg vagyok, ezáltal nem bírok utazni rendesen. Szeretek nagyon sokat beszélni, ha kell a semmiről is. Több barátom is van, akiket már 9 éve ismerek, és a legjobb barátaim, semmiért sem adnám oda őket senkinek. ~
 
Utoljára szerkesztve:

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Dupla HSZ, figyelmeztetést kaptad. - Rajmi
UI: Tudom az UCP nem a legfényesebb, de mentségemre legyen az, hogy több mint 120 ezer játszott percem van a SeeMTA szervereken, ezért minden egyes szabályt fejből tudok. Próbálom megoldani a kellemetlen helyzeteket, csak nem mindig sikerül, ezért kaptam az utolsó jailemet.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük keressen fel ma 17:00-kor egy vezetőségi tagot.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.