Edward Ruiz Jelentkezése. [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aCsercsa

Újonc
2019. 03. 16.
39
24
20
Nyíregyháza
V4 karakter
Riley Rowland
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Edward>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<Ruiz>

Születési hely,dátum:
<Las Colinas, 1980 02.12>

Legmagasabb végzettsége:
<Gimnáziumi végzettség, Érettségi.>

Eddigi munkahelyei:
<Segédmunkás, See City Volán, Bányászat.>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos, Jefferson str. 10/B>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<Telefonszám: 421341>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Az én nevem Edward Ruiz. 1980 Február hónap tizenkettedik napján láttam meg a napvilágot Las Colinasban. Las Colinasban szereztem meg az alapfokú végzettségemet 1994 nyarán. Továbbtanulás céljából a San Fierroi Gimnáziumba adtam be jelentkezésemet ahová sikeresen felvételt nyertem. 1995-ben történt balesetem miatt évet kellett ismételjek, így 1999-ben sikeresen Érettségi vizsgát tettem! A kétezres évek elején egy egyénivállalkozónál helyezkedtem el segédmunkásként, majd 2001-ben sikeresen megszereztem a B kategóriás vezetői engedélyemet. 2003-ban sikeres vizsgát tettem teherautóból, és buszból. A See City Volánnál 2004-től 2015-ig szolgáltam, mint autóbuszvezető. 2015 nyarán kaptam egy lehetőséget a helyi bányában, így megragadtam ezt a lehetőséget, és 2015-től 2021 november hónap végéig a bányában dolgoztam, sajnos egészségügyi problémák miatt elbocsátottak! >



》OOC《


Teljes név:
<Alexnek hívnak. >

Születési hely,dátum:
< Nyíregyháza, 2003 10.18>

Legmagasabb végzettséged:
<Középiskola>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<A lap írásakor 460 percem van, de ez napról napra nő! (SGS társszervereken körülbelül 50-80ezer perccel rendelkezem)>

Sportolsz valamit?
<Nem sportolok.>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/a/s4YIsho>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/a/s4YIsho>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/a/s4YIsho>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Mivel IRL szókimondó, határozott, barátságos, tréfás, és néha nagyszájú vagyok, ezért én ehhez hasonló karaktert szeretnék RP-zni. De ez attól is függ, hogy épp milyen a hangulatom, hisz minden embernek az életében vannak jó, és rossz napok is. Ennek ellenére is ha rossz napom lenne, megpróbálnám kihozni magamból a maximumot. >

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Mivel még sehol sem voltam Rendvédelmi Frakcióban, ezért megragadtam a jelentkezés lehetőségét, és ki szeretném próbálni a Frakciót, és minél több időt eltölteni benne.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Nem voltam még.>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Magamról: Sziasztok! Alexnek hívnak. Jelenleg 18 éves vagyok Nyíregyházán születtem. Októberbe fogom betölteni a 19. életévemet. Nyíregytől néhány km-re lakok egy kis városban immár 18 éve. Középiskolai tanulmányaimat 2021 nyarán végeztem el. Jelenleg munkanélküli vagyok. Mint minden korombéli úgy nekem is vannak terveim a jövőre való tekintettel. A későbbiekben szeretném még magam "fejleszteni" tanulás szempontjából mint hidegburkoló. Ha későbbiekben sikeresen megszerzem ezt a szakmát, akkor ebből szeretnék egy kis vállalkozást alapítani. A nyár folyamán szereztem meg a B Kategóriás vezetői engedélyem, amire büszke vagyok! A jövőben még az is tervben van, hogy egészen a D kategóriáig meg szeretném szerezni a jogosítványokat! MTA-ról: Körülbelül 3 éve kezdtem el játszani MTA szervereken. Nagyon sok szervert kipróbáltam már, de egyik sem tetszett meg úgy, mint az SGS. Eddig csak V3/V3 LV szerverein tevékenykedtem. Ide a V2-es szerverre 2022 Január hónap negyedik napján regisztráltam, egy ismerősöm ajánlotta a szervert, hogy próbáljam ki, és megtetszett. Végszó: Köszönöm, hogy végig olvastad a lapomat! >

@ORFK2021

antoon válasza:
Az IG neved elavult, kérlek frissítsd 12 órán belül.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kalmi

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Edward Ruiz!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.10 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.10 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Szép lap lett.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.