Edward K William kártérítési kérelme. [DC025]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cspietro23

Barangoló
2019. 01. 10.
95
91
LV karakter
Edward K William
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Edward K William ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1985.07.01. ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson ~

Telefonszám:
~ 38761144903 ~



Alperes adatai

Név:
~ Golden Morgen ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.05.11,OLX-en ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 6venom sc airride Dodge demon, egy 6 venom body matrica Hummer H1, és mellé 1.000.000$
~

A történtek részletes leírása:
~ Kaptam egy ajánlatot egy idős Mitsubishi Galantra elfogadtam az ajánlatát és fel is próbáltam keresni az illetőt de ő csak poénből tette az ajánlatát és nem szeretné megvásárolni az autót. ~

Bizonyítékok:
~ [/URL] ~



~ Kelt: 2020.05.01 ~
Aláírás
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Dorsym és ray.

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Edward K William!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:



    • A hirdető felület szabályzatának értelmében: "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."

Ezúton felszólítom tehát az alperest, Mr. Golden Morgent ((@Golden Morgen)), hogy az általa ajánlott pénzösszeg 10%-át - mely jelen esetben 100.000$ - fizesse meg a felperesnek 30 napon belül!

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.