Edward Hoert jelentkezési formanyomtatvány

02letyi

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
177
Kecskemét
V4 karakter
Edward Hoert
LV karakter
Edward Hoert
V2 karakter
Edward Hoert
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Levente<
~ Hány éves vagy? ~
>21<
~ Account ID-d? ~
>203197<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>9882<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután,este és éjszaka.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Hétköznaponta 2-3 óra ami biztos (akár még 4 is). Hétvégente pedig 4-5 óra (hogyha nincs más dolgom akkor ez akár lehet több is)<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen,mindennel rendelkezem!<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Levente vagyok,mezőgazdasági gépszerelő a végzettségem és ebben a munkakörben helyezkedtem el és már több mint 2 éve ott toldozom és szeretem is csinálni. A közeljövőben tervbe van a kamionozás nemzetközi szinten. Jogosítvánnyal már úgy állok hogy már csak vezetnem kell és nemsokára megyek vizsgázni belőle. Ezek mellett még hétvégente is szoktam dolgozni mert miért is ne :D és ezek nem gátolnak meg abban hogy a szerveren eltöltsem azt az időt szereléssel amit megadtam válasznak. Hobbijaim közé tartozik a traktoros és kamionos találkozókra járás mert imádok oda járni és nézni a nagy gépeket és kamionokat amik olykor úgy világítanak sötétbe mint egy karácsonyfa. Ezek mellett szoktam játszani is játékok terén nem vagyok válogatós,legtöbbet egyedül szoktam mert akikkel sokszot játszottam,ők már kihullottak és nem játszanak sajnos szóval mondhatni egyedül maradtam a baráti társaságomból. Jelenleg egy eléggé nagy pc upgrade-be vágtam bele a fejszémet ami nemsokára megvalósulni látszik. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Edward Hoert<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos - 2003.04.22<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Bányász és futár.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Eléggé könnyen alkalmazkodom az új környezethez és bármi máshoz is. Kiválló a kommunikációs készségem,segítőkész vagyok,precíz vagyok a saját munkámra és megbízható is egyben. Jól tudok csapatban dolgozni és könnyen kijövök másokkal. Nem vagyok egy ideges típus,nyugodtan végzem a munkámat,szinte semmivel nem lehet felidegesíteni engem.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Természetesen,rendelkezem az összeggel ami a feltétel. <
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Edward Hoert vagyok! Egy fiatalos fitt fiatalember vagyok jó képességekkel szerelve. Apukám egy gyári munkás volt csak ráunt már az állandó ugráltatásra és a kevés fizetésre ezért elkezdett otthon szerelni,bütykölni és amikor kicsi voltam volt hogy segítettem neki és itt kezdődött hogy elkezdtem érdeklődni az autószerelés fele. Anyukám egy bolban volt pénztáros egy idő után ott felmondott és saját vállakozásba kezdett. Végzettségem az autószerelésből és informatikából van szóval a számítógépes/tabletes munkavégzés nem áll messzem tőlem és ezek mellett érettségivel is és diplomával rendelkezem. Könnyen alkalmazkodom az új kihívásokhoz. Kissé visszahúzódó vagyok,de könnyen nyitok mások fele,de ez nem gátol a munkám precíz elvégzésében. Jogosítványom az alábbiakból van:autó,motor,kamion és busz. Otthon szokat a haverok és más embereket kocsiját bütykölgetni ha bármi baja is van és megoldom. Van egy feleségem és 1 db gyerekem aki 10 hónapos és próbálok megadni mindent nekik amit csak akarnak. Szabadidőmbe a haverokkal szoktam kocsikázni és otthon grillezni a házamnál. Azért szeretnék ide jelentkezni mert szeretném a tudásomat fejleszteni és a családnak megadni mindent. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>1 órát vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése.<