Edward Franklins - Moderátornak való jelentkezés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Garden

Újonc
2019. 01. 10.
70
4
18
Szeged
V4 karakter
Connor Franklins
LV karakter
Odin Bowman

x3zePcK.png


IG neved:
- Edward Franklins -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen! Súlyos adminszidás. De enyhítést kaptam szerencsére és már megjavúltam. :( Csak idges voltam stb, de hosszú.. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen a seemta v2, szerverén Moderátor 2 - 5 hónapig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap: 5-6 órát, Hétvégente: 9-10 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 7-8 órát. ✌-

Miért pont téged válasszunk?:
- Könnyen tanulok, sajátítok el dolgokat. Én, és még pár ember elmondása szerint jól bánok az emberekkel, nem olyan egyszerű felhúzni az agyam. Szeretek csapatban dolgozni, közvetlen tudok lenni mint a segítségre szoruló emberekkel, mint a moderátor társakkal. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék egy (remélhetőleg) jó közösséghez tartozni, meg hát segíteni a TeamSpeak felhasználóknak.Ne csak azért legyek fent, hogy a szerveren egyel több ember legyen fent, hanem legyen itt is valami betöltött szerepem, amit szívesen csinálok. Ezen felül, mostanság kezd bennem is jobban megérni aza mondat, hogy " Jobb adni, mint kapni." , így az utóbbi időkben pár embernek és pár NS frakciónak is felajánlottam a segítségem, és mikor tudok, vagy legalább próbálok nekik segíteni, olyan jó érzés, és tényleg nem csak ezért vagyok, hogy húzzam a játékos bázist, hanem hozzá is teszek. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- A rendszeres TS használatból összeszedett praktikákat, kisebb okosságot át tudnám adni, valamint ha valaki rögtön egy személyt, vagy TGF lehetőséget keres, akkor útba irányítom, hogy melyik szoba felé induljon el. De a monoton munkát, mint például az FK jeleket is nagy örömmel osztanám ki. Rávezetném a kezdőket is a szabályzatra, és annak betartására sarkalnám őket. Meg persze, ha valaki a See TS -re úgy jön, fel hogy a percben töltötte a klienst, akkor neki bemutatom azokat a funkciókat, akiet itt fog használni, és amire szüksége lesz. Talán pár mellék alkalmazást is figyelmébe ajánlok, mivel könnyebb lehet az itt töltött ideje ( gondolok itt a csodás Overwolf -ra, vagy pár más alkalmazásra.). -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem akárhová jól jön egy új aktív tag. Könnyedékeny tanulásommal, és (szerintem) jó személyiséggel jól és hamar be tudnék illeszkedni. Rendesen, nem összecsapva végezném a munkám. Talán nem is csak egy jel adásban, vagy a csatlakozás kiosztásában tudnék segíteni, hanem egyes esetkenél XY szobába húzni a TGF -elni vágyó embert. Esetleg pár hasznosabb TS funkció felvázolása, ha szükséges lenne. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Mateoo ha egyáltalán még moderátor.COLOR] -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Természetesen az hogy a munkám miatt tiszteljenek meg engem nem a rang érdekel,én mindenhol a tiszteletért harcolok és addig megyek míg el nem érem! d -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megbízható kitartó -
- Nagyon megértő személy -
- Szorgalmas vagyok. -

Negatív:
- Néha hamar ideges tudok lenni. -
- Szókimondó. -
- Néha túl őszinte. -

Mennyi idős vagy?:

- 13 éves vagyok, 14 éve leszek 2019.04.01-kén.-


Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Nikolász vagyok, 13 éves, idén töltöm be a 14-dik életévemet. Szentesen születtem és azóta is itt élem a minden napjaimat. Egy átlagos ember vagyok, a diszkalkulia-mat leszámítva. Régebben egy Forma1 fan voltam még annak idején, de már sajnos nem követem figyelemmel az eseményeket. Footbal-ért is rajongtam régebben, de már az sem fog meg, mostmár inkább az esport ami engem érdekel, ott is leginkább a cs:go része ami engem érdekel. Jelenleg sok szabadidővel rendelkezem amit a frakcióra tudok forditani. Más érdekéseket nem tudok magamról elmesélni, vicces vagyok e? Nem elég rossz humoron van, néha szoktam vicces lenni, de az ritka alkalmak közé tartozik. Hamar össze tudok barátkozni másokkal és jókat beszélgetni szinte akármiről lehet velem beszélni. Zenei stílusom még annyit hogy nem vagyok egy müfajnál úgy hogy, számomra csak az van, leginkább a rap/hip hop techno zenéket kedvelem, mostanában eléégé rákaptam a newschool rap rap zenékere, de ezek ellenére ugyan úgy meghalgattok pl egy rock zenét is, sok műfajban van olyan ami tetszik, és ami annyira nem. Nagyjából ennyit tudok leírni, más egyebet nem nagyon tudok, van rá lehetőség hogy, megismerjenek az emberek. -
 
Utoljára szerkesztve:

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia, a lapod nem lett valami a rossz, a bannod mikor volt egyébként? Egy-két helyen a formázás nem lett szép, és kihagytad a 6. kérdést. Ha ezeket javítod és az aktivitásod igaz, akkor szerintem egy esélyt megérdemelhetsz.
 
  • Tetszik
Reactions: Garden

Garden

Újonc
2019. 01. 10.
70
4
18
Szeged
V4 karakter
Connor Franklins
LV karakter
Odin Bowman
Szia köszönőm szépen a bannom már 4hónap ezelőtt történt. ?
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

Ezerforint

Never give up
Támogató
2019. 01. 10.
735
710
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Szia! Nagyon jó lap lett szerintem. Egy esélyt minden képen megérdemelnél. támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Garden

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Nagyon szép és bő lap lett. A formázást ha javítod meg az elírásokat akkor jó lesz. Igaz volt egy bannod ami nem túl jó dolog de látszik, hogy értelmes vagy és szeretnéd csinálni a moderálást.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx. és Garden

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.