Eduart Voldrin Jelentkesési lapja a Redline-Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Martin97

Újonc
2019. 06. 09.
4
13
V4 karakter
Kobe Johnson
g6ihL4y.png

Teljes neve:
< Eduart Voldrin>
Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1990.09.19 >
Édesanyja lánykori neve:
< Amanda Wood>
Jelenlegi lakcíme:
< Hotelekben élek>
Hány éve él a városban?:
< 29 születésem óta>
Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert ez a szakmám és szeretek autókat szerelni és a célom hogy autószerelő legyek.>
Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Értek az autókhoz már gyerekkoromban is segítettem szerelni apukámnak és megbízható vagyok. >
Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< még nem.>
Előző munkahelye(i):
< Postás.>
Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< igen.>
A jelentkező nyilatkozata:
Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.
Jelentkező Aláírása:

< Eduart Voldrin>

dmbg9Hw.png




Játszott perceid:
< 38000>

Eddigi frakcióid:
< Balcanian Crominals>

Jelenlegi frakciód:
< nincs.>

Mióta RP-zel?:
< fél éve.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert nagyon tetszik ez a frakció és megbízható vagyok sokat fent vagyok a szerveren. És szeretnék tapasztalatokat gyűjteni a frakcióba és más embereket is megismerni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mert megbízható vagyok és elég sokat fent vagyok a szerveren és mindenkivel jól ki jövök.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/tOBlFkJ >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/tOBlFkJ>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/tOBlFkJ>

Voltál-e már szerelő?:
< nem.>

Mennyi idős vagy?:
< 22>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019-02-03 19:45:43>

Használsz-e TS3-at?:
< igen.>

Használsz Facebook fiókot?:
< igen.>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5 órát.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
Sziasztok Martin a nevem Szegeden születtem és itt is élek 22 éves vagyok a szakmám kertész hobbim szeretek focizni, biciklizni, számitógépes játékokkal játszani. a szerveren sokat fent szoktam lenni. szeretek sorozattokat nézni főleg vígjátékokat zenét is szeretek hallgatni és a célom hogy megszerezzem a jogosítványt.
 
Utoljára szerkesztve:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
El van csúszva a lap és a végén a betűtípus is külömböző a többihez képest.Sok jailal is rendelkezel.Egy kicsit rövidre is sikeredett.Nem Támogatom.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.26. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.