Eduardo R Mauricio jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Domi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
121
5
26
Erdély
V4 karakter
Joe S Oliver
LV karakter
Joe S Oliver
V2 karakter
Eduardo R Mauricio
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Eduardo R Maurico~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-04-15 14:54:29 regisztráltam.3éve játszom kisebb nagyobb kihagyásokkal, 67.000+ percel rendelkezem ~

Hányas szintű vagy?
~ 37.szintű vagyok~

Hány éves vagy?
~ 21.életévemet töltöttem decemberbe ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~- Igen voltam már más frakcióban:
Az első frakcióm a NNI volt itt 3hétig voltam maj kiléptem mert ujraszervezés volt és más frakciót választottam.
A második frakcióm az OMSZ volt itt barátom szolt hogy nem akarok e leader lenni elválaltam és 2hónapig voltunk a frakcióba majd ő leatta és én meg kiléptem.
Harmadig frakcióm a Camora maffia volt itt is kis idő elteltével leader lettem majd innen is kiléptem mert nem volt rá időm admin mellett.
Negyedik frakcióm a rendőrség volt itt nem voltam sokáig mert nem igazán foglalkoztam a szerverrel mert irl dolgaim voltak
Ötödik frakció a nav volt itt 1hónapig voltam bent kb pontosan nem tudom megmondani.
Hatodik frakció a taxi volt itt is szintén alleader voltam majd főleadertől elvették a frakciót és énis eltávoztam tőlük.
Hetedig frakció a Los Zetas volt itt sok barátott szereztem kb.1hónapot voltam azért léptem ki mert meguntam az illegális tevégeknységeket.
Nyolcadik frakció a katasztrófavédelem volt itt 5-6hetet voltam azért léptem ki mert kicsit meguntam a szerót és pihentettem egy pár napot.
~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Kiszeretném próbálni ezt a frakciót mi hogyan müködik ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem TS3-al és mikrofonnal is ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Naponta olyan 4-5órát tudnék lenni ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/tMgkVDq ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/wYezKQq ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Erli Dominik a teljes nevem Erdélybe élek 21.életévemet töltöttem Decemberbe.Jelenleg a szüleimmel és nővéremmel élek egy faluban.Nemrég tettem le a jogositványt kocsira majd motorra is és megvettem az első motoromat.Jelenleg egy bútorgyárban dolgozom mint asztalos 2éve.Hobbiaim ijjásza motorozás számitogépezés olvasás sorozat/film nézés.Hétvégenkén a haverokkal szoktam elmenni szorakozni billiárdozni bowlingozni stb. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen- See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.