Eduard Konrov - Péter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
260
344
24
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Stan Konrov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Eduard Konrov >

Panaszolt fél admin neve:
< Peter >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail,ezekszerint egyoldalú bírálat >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/icFDNLkm
[2020-03-20 21:38:42] [Input] : b csövi
[2020-03-20 21:38:42] [Output] : Eduard Konrov: (( csövi ))
[2020-03-20 21:38:47] [Output] : Kresz rendszer leállítva (kresztablak modelset)!
[2020-03-20 22:26:48] [Output] : [INFO]Sikeresen bejelentkeztél.
>


Megjegyzés:
< Halika!ATM-et raboltak Paloban,majd társammal Kenneth-el siettünk is oda.Mivel már nemtudtuk ott megfogni a rablókat,ezért siettünk LS Gyárhoz,ahogy a blip mutatta is azt nekünk.Kiszálltam a kocsiból,s bementem a Gyárba.Ott kettő lépést tudtam megtenni,mert a gépem olyan jó,hogy letálcázta saját magát.Kb 4perces várakozás után nagynehezen visszajövök,s annyit látok megvagyok halva.Hívtam Petert,hogy segítsen ezügyben,de,mint a logban is lehet látni,nemjártam nagy sikerrel.Mikor Peter elment az ügytől,elköszöntünk tőle,s az MTA kidobott a játékból.Probáltam visszamenni a szerverre de nemsikerült.Újraindítottam a gépem,beléptem az MTA-ba és már tudtam felcsatlakozni vissza a szerverre.Elmentem kajálni,mikor Kenneth írt messengeren,hogy kaptam egy AJ-t HALÁLBUGOLTATÁS indokkal.Egyszerűen én ezt nemis értem,hogy mi volt ez HALÁLBUGOLTATÁS.Vissza sem mentem majdnem 1óráig a szerverre.Bizonyítékoknál bemásoltam,hogy mikor lépett ki az MTA-m és mikor jelentkeztem be legközelebb.Mikor én visszaértem Peter már nemvolt elérhető a szerveren,sem TS-en,hogy megtudjuk beszélni.Köszönöm! >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.