Eduard jelentkezése globális moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eduard.

everything will end someday
Támogató
2021. 04. 13.
472
744
16
Kaposvár
V4 karakter
stanislav bryant
LV karakter
magdy hadi
V2 karakter
eric keller
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Eduard Globális Moderátor Jelentkezése 2024


Játékbeli és fórum neved?
- Eric Keller , Eduard -

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
-2018-ban regisztráltam a szerverre, de aktívabban ,csak 2021 augusztusa óta játszok, a fórumot 1-2 hónappal rá kezdtem el használni.-

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
- Mióta aktív fórum felhasználó vagyok, követem a fórum moderátorok munkásságát, és mindig is érdekelt ,hogy milyen lehet fórum moderátornak lenni, szeretek az embereknek segíteni, és a problémáikat a nekik legmegfelelőbb módon megoldani, TS3 moderátori munkám alatt is ezt örömmel végzem és szeretném ezt fórumon is folytatni. -

Miért pont téged válasszunk?
- A rám kiszabott feladatokat megpróbálom mindig a lehető legjobban elvégezni, jelenleg is moderációs munkát látok el TS3 ezáltal van tapasztalatom moderációs feladatok ellátásában. Úgy érzem van benne kellő motiváltság és tapasztalat ,hogy a lehető legjobban tudjam segíteni a fórum felhasználókat. -


Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
- 1-1,5 órát minimum de megesik ,hogy többet ha frakcióm-hoz tartozó topic-kat készítek. -

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak).
- Munkásságomat a TS3 moderátori csapatban kezdtem 2022 novemberében itt 3-as moderátorig vittem, ezalatt SGH csapatba is be kerültem, ahol 2 hónapot töltöttem el, majd 2023. áprilisában lett lehetőségem csatlakozni a szerver adminisztrátori csapatához. Itt fél évet töltöttem el, sajnos megvonásra került tőlem az adminisztrátori feladatköröm többszöri hibázásomért. Ezek után visszamentem a TS3 moderátori csapathoz, ahol jelenleg is vagyok augusztus óta, 5-s moderátor vagyok, a szerveren jelenleg a SeeRing Services frakcióban vagyok ahol Al-leaderi pozíciót töltök be és a vontatós csapat vezetője vagyok. -

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
- Igen rendelkezem. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
- Mindenek előtt a fórum szabályzatát mutatnám be neki, mivel ez a fórum legfontosabb része.
Ezek után a leírások résszel folytatnám, ahol megmutatnák neki pár leírást, amelyek megkönnyebbítik a szerverre való beilleszkedését, vagy nagyon sok kérdésre választ adna.
Majd folytatnám a panaszkönyvekkel, és az Unban kérelemmel, ezek végeztével mutatnám meg neki a frakciók részt, emeltet, a minták helyes kitöltését, mivel sok kezdő nem tudja ennek használatát. -

Ismeretséged a csapaton belül?
- Igen van Zoli-

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
- Farkas Bálint-nak hívnak Kaposváron élek, 16 éves vagyok. Jelenleg Programtesztelő és fejlesztőnek tanulok, jelenlegi terveim szerint tovább szeretnék menni a technikusi évem után egyetemre, majd ebben a szakmában is szeretnék elhelyezkedni. Szeretek sportolni jelenleg az iskolai fekve nyomó csapat tagja vagyok, akikkel rendszeres edzéssel készülünk az idei diák olimpiára. A csapattal vannak további terveink is nagyobb versenyek megnyerése, illetve ezen sportág hírnevének terjesztése. Szabadidőmben sokat szoktam segíteni a családi gazdaságban ,de ez inkább a nyári időszakra jellemző. Az időm másik felét videojátékokkal szoktam eltölteni, a SEE mellett nagyon szeretem a történelmei témával foglalkozó videojátékokat, mivel nagyon szeretem a történelmet. A See elég sok mindennel megismertetett, emeltet agyon sok új ismerőst szereztem a szerver által. A szervert még testvérem mutatta nekem 2018-ban ekkor még nem érdekelt annyira a szerver, majd 2021-ban kezdtem el újra játszani, az első frakciómat nagyon szerettem egy nagyon családias légköre volt és ez volt a kezdőlöket ahhoz hogy aktív játékos legyek. -
 
Utoljára szerkesztve:

ZSABI

Sebességmámor🏎️
2019. 07. 25.
757
629
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
Mióta be kerültél hozzánk Seeringbe, szorgosan végzed a munkád baj nincsen veled.
Menne neked, sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Joee

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.