Edoardo Mastrangelo jelentkezési lapja

CoopR

Újonc
2020. 05. 30.
18
15
V4 karakter
Bob Clinton
LV karakter
Edoardo Mastrangelo
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Edoardo Mastrangelo -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas, 1997.06.22. -

Bejelentett lakcím:
- Whitewood Estates 6787 -

Telefonszám:
- +38-76-927-5151 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretném kipróbálni magam mint szerelő, és szeretnék egy jó csapathoz tartozni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Munkámat alázattal és a legmagasabb tudásommal végzem. Maximalista vagyok így mindent 100%-osan próbálok teljesíteni. Szeretek emberekkel foglalkozni és nem mellesleg szeretem a járműveket is, érdekel a működésük és a karbantartásuk. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egyik ismerősöm hívta fel rá a figyelmem. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Parking Enforcement, Las Venturas Taxi - Sofőr -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Edoardo Mastrangelo
Kelt: 2024. 08. 11.

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Milán -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 29319 -

Korábbi frakcióid:
- Parking Enforcement, Las Venturas Taxi -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Egyik sem fogott meg annyira, és időm se volt akkor így felmondtam. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Igen játszottam, 5-6 éve játszok RP szervereken. -

Terveid a frakcióban:
- Szeretném a maximális teljesítményemet nyújtani minden téren és fentebb lépni a ranglétrán. -

Miért válasszunk téged?
- Mivel mondhatni nagy RP múlttal rendelkezek, így tudnám színesíteni a frakcióban történő feladataimat rp-kel. Szeretek csapatban dolgozni, ezt mutatja is az előző két frakcióm, mindig jól kijövök az emberekkel. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Naponta olyan 3-4 órát biztosan, de hétvégente többet is.
-


Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 4088 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Szegeden élek családommal, jelenleg itt is tanulok rendészetet jövőre fogok érettségizni. McDonald's-ban dolgozok már 2. éve. Szabadidőmben álltalában itthon vagyok és See-zek, de van olyan hogy kint tevékenykedek. Sportolni jelenleg nem sportolok semmit, de 9 évet tollas labdáztam amit a középiskola és munka miatt kellett abbahagynom. Középiskola után szeretnék felmenni Budapestre és a tanulmányimat a BTK-n folytatni, de még ez nem biztos. 1,5 éve rendszeresen lejárok edzőterembe edzeni és nagyon szeretem ennek és a tollasnak is köszönhetem a kitartásomat és azt a fegyelmet amire nevelt. Apámmal sokat szereltünk mindig érdekelt, amit csinált ezért mai napig érdekelnek az ilyen dolgok. Ha nem a rendészetet választom akkor kamionsofőrként szeretném folytatni az életemet egy kis ideig, hiszen ez a szakma is kiskorom óta érdekel. 1-2 hónapja kezdtem el a B kategóriás jogosítványomat csinálni és egész jól haladok vele a célom, hogy legalább a C+E meglegyen. Régebben YouTube-on is tevékenykedtem CoopR néven, de ráhagytam mert nem volt annyi időm, de lehetséges hogy újrakezdem. -
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! Sok sikert, hajrá. Jelentkezésed TÁMOGATOM!