Edgar Egorov ötletei

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Edgarrr

Barangoló
2019. 05. 14.
84
79
Marcali
www.youtube.com
V2 karakter
Edgar Egorov
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Edgar Egorov >

Ötleted:
< 1. Illegális F3-ban lévő embereknek elérhető legyen egy parancs, amely egy "zsákot húz" az adott személyre, ha a zsák az emberen van, ne lásson semmit a képernyőn, még a mapot sem. Szerintem ezzel elkerülhető lenne az MG és legfőképp sokkal RP-sebb lenne a dolog, illetve a zsákot viselő embernek is egy meglepetés lenne, hogy hova megy, ami szerintem egy magasabb szintre emeli az RP-t Ez használható lenne túszejtésekkor vagy akár sima rablásnál. Használata: pl: /zsák [ID] paranccsal, levenni pedig a parancs ismételt beírásával lehetne Lehetne egy animációja, amikor az adott játékosra ráhúzzák a zsákot és nem csak fekete képre gondolok a képernyő kitakarásánál, hanem például mintha egy zsákot belülről néznék, valami fonott minta lehetne Használatához megfelelő RP lenne szükséges. 2. Mozgatható/Méretezhető HUD behozatala. Ez segítene azon a problémán, hogy mikor fegyver van a kezedben, akkor a lőszerszámláló és az FPS számláló ne takarja ki egymást. Akinek kisebb monitorja van annak jelenleg nagyon sokat kitakar a HUD, illetve mindenki tetszése szerint személyre szabhatná 3. A sziréna hangja legyen távolabbról hallható, mert most még a hangosabbat sem igazán lehet meghallani, csak mire teljesen mögéd ér az adott autó 4. Helikopter ablakát nem lehet felhúzni, ennek kérném a javítását 5. Több rádió csatorna nem elérhető, ennek okait nem tudom, de ha megoldható akkor ennek is kérném a javítását vagy ha nem megoldható, akkor a listáról kérném az eltávolításukat 6. A fegyverhajó adjon több lőszert, illetve nagyobb eséllyel adja, mint most, hiszen nagyon nagy hiány van a szerveren pl: M4 lőszerből, a maximum 50 lőszer amit ad, még egy akcióra sem elég, ennek minimum kétszerese kéne >


Megjegyzés:
< A véleményeket szívesen várom hozzászólásban. :) >
 
Utoljára szerkesztve:

bAl1nT_senpai

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
104
57
20
Marcali
www.youtube.com
V4 karakter
Brian Kyle
LV karakter
Brian W Pellegrini
V2 karakter
Brian Kyle
Szia az ötleteid nagyon jók és támogatom őket ráadásul az a fegyver hajós ötlet is nagyon jó mivel így is alig van esélye az illegálnak lőszerek terén néhol már egekbe szökik az ár én csak támogatni tudom az ötleteidet!!
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
1. Hát, szerintem lennének belőle visszaélések, mint körülbelül mindenből, de ettől függetlenül jó ötlet.

2. Ezt is támogatom, nekem nincsen problémám ezzel az üggyel, de valóban hasznos lehet.

3. Szirénát is lehetne javítani, az is jó.

4. Ez is egy jó dolog lenne.

5. Tapasztaltam én is, csak egy-két rádió üzemel.

6. Ebben nem vagyok jártas, de horribilis a mostani árfolyam, fegyverboltban 25.000 Ft. / Lőszer, egy akcióra elvisznek 100 lőszert, 2,5 millió, animba lövik, ATM rablásnál elveszik + ha felszed az OMSZ akkor még csekk is... Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Edgarrr

Drouser

Újonc
2020. 05. 21.
30
29
Bácskiskun
V2 karakter
Leo_Drouser
Szia a Zsákos ötletetet támogatom. Szerintem viszont a boltokban kapható semmire nem használható zsákot kéne fejleszteni hogy használtható legyen mint ahogy elmondtad.
 
  • Imádom
Reactions: Edgarrr

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
1. Jó lenne, adom.
2. Nem tudom, lehet, van benne valami, de szerintem csak a telefont kellene egy kicsit lejjebb vinni meg az FPS számlálót máshova pozicionálni.
3. Ezt is adom.
6. Ja, ezt is lehetne feljebb vinni több okból is. Egy akcióra ha csak 10 ember megy el az már 1000 M4 lőszer, ha 100-at adunk a 10 embernek, és darabja 25.000, ez már is 25 millió egy akció alatt, és ez nagy mínusz az illegálnak.
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Huskys és Edgarrr
2020. 01. 12.
50
116
22
Kiskunmajsa
kpss.su
V4 karakter
Eduard Konrov
LV karakter
Che Carrera
V2 karakter
Ghadaffi Muhammar
cső, kifejteném a véleményem
1: Sok túszejtést bonyolítottam le, azonban mg-s problémánk sosem volt, mindenesetre nem tartom rossz ötletnek, feltéve ha nem teljes fekete képet lát a túsz
2: Tamási beszélt róla az okf-es streamben nem mondta, hogy kizárt
3: Nem tudom mennyire kivitelezhető, de nem is fontos
4: felesleges ragozni, bug
5: rosszak a linkek, frissítés meg fogja oldani.
6. nem vagyok érintett, a rendvédelemnek ott az infinite-ammo, emelett Tamási erről is beszélt, hátha.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
5. Több rádió csatorna nem elérhető, ennek okait nem tudom, de ha megoldható akkor ennek is kérném a javítását vagy ha nem megoldható, akkor a listáról kérném az eltávolításukat
Szerintem írd össze hogy melyik rádiócsatorna nem megy.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.