Edgar Egorov jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Edgarrr

Barangoló
2019. 05. 14.
84
79
Marcali
www.youtube.com
V2 karakter
Edgar Egorov
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Balázsnak hívnak, 16 éves vagyok. Gimnáziumba járok, 10. osztályba, emelt szintű informatikára. Szabad időmet amikor csak tehetem a barátaimmal töltöm vagy valamelyik hobbimat űzöm, többek között motorozok, játszok, sportolok, illetve a tanulás sem utolsó a sorban. Nagyon szeretek vezetni, ezért májusban tervezem elkezdni a "B" kategóriás jogosítványt. Többféle sportot űztem, például: kosárlabda, atlétika, ezeket versenyszerűen űztem, ebből adódott, hogy kitartó vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

2017.11.02. óta játszom a szerveren, kisebb nagyobb kihagyásokkal.

Eddigi elért dolgok:

Sok frakcióban való hosszantartó/eredményes munka, sok új barát megismerése, egy bizalmi/ismeretségi kör kiépítése

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Viszonylag sok időt töltöttem a szerveren és nagyon sok embertől kaptam segítséget, ezért most, hogy megfelelő tapasztalatot szereztem, szeretném viszonozni a sok segítséget amit kaptam. Jelenleg ezt találom a legmegfelelőbb alternatívának. Szeretnék még nagyobb bizalmi/ismeretségi kört kiépíteni a szerveren és tenni azért, hogy még jobb lehessen.

Miért téged válasszunk?

Megbízható vagyok és eddig minden feladatomat magamhoz méltóan igyekeztem a legjobban elvégezni. Könnyen beilleszkedek új társaságokban, illetve türelmesnek is mondanám magam, ami szerintem fontos egy ilyen pozíció betöltésénél.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerverem töltött időm teljes egészét a feladatomra tudnám fordítani.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta 4-6 órát tudok a szerveren tölteni, ez attól függ, hogy mennyi szabadidőm van.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Közlöm vele, hogy én nem vagyok adminisztrátor, tehát nincs jogom fixelni, ha továbbra sem érti meg, megkérek egy adminisztrátort, hogy közölje vele ő is, további próbálkozás esetén pedig az adminisztrátor szankcionálja legtöbb esetben kickkel.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondom neki, hogy kettő szerelőtelep van, SCCS és Fix and Drive, /call paranccsal tudja megnézni a telefonszámukat, majd elküldeném neki a szerelési árakat és a nyitvatartást. Elmondom neki, hogy ha nyitvatartási idő kívül megy, akkor dupla áron tud szereltetni. Ha vontatni szeretne, akkor javasolnám neki, hogy a közelebbik telepet hívja, hogy pénzügyileg jobban megússza. Közölném vele, hogy van normál, illetve gyors sáv, ahol minden esetben 700 ezer forint a szereltetés ára. Miután beállt a sorba és kivárta, hogy beengedjék, az adott szerelő adja majd a további utasításokat, ezeknek tegyen eleget. Bizonyos frakciók casco-t fizetnek az adott szerelőtelepen, elmondanám neki, hogy ez csak a gyors sávban érvényes és annál a telepnél, amelyiknél fizet az adott frakció. Nem feltétlen a szerelő rendszer, de ehhez kapcsolódik, hogy 32%-os járműállapottól totálkáros a kocsi, ilyenkor leáll a motorja és nem tudja beindítani, amíg meg nem szerelik.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza: itt tud okmányokat igényelni, amik a kezdésnél/frakcióba jelentkezésnél létfontosságúak, itt van lehetőség bejelenteni az ingatlant, szükség esetén elmondanám, hogy hol található az ehhez szükséges NPC, valamint munkát felvenni is van itt lehetőség
Autósiskola: itt van lehetőség megszerezni a jogosítványt, ami a munkák elkezdéséhez és a közlekedéshez szükséges
Pláza: itt tud az illető beszerezni szinte minden tárgyat (telefon, rádió, étel, kiegészítők, stb.)

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Jelzem az RP-t vezető személy felé, hogy el kéne mennem, ha nincs semmi akadálya, akkor segítek. Kisebb RP-nél, amit én alakítok (pl.: kereskedés), akkor jelzem a többi RP-ben résztvevő játékosnak, hogy mennem kell segíteni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Írok neki egy PM-et, hogy szabálytalanságot követett el, legközelebb jobban ügyeljen, kifejtem neki pontosan, hogy mit vétett. Jelentem egy adminisztrátornak, hogy szabálytalanságot tapasztalta, onnatól ő veszi át az ügyet.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam, https://imgur.com/365avJB

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, https://imgur.com/gwnO64Q
 
Utoljára szerkesztve:

bAl1nT_senpai

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
104
57
20
Marcali
www.youtube.com
V4 karakter
Brian Kyle
LV karakter
Brian W Pellegrini
V2 karakter
Brian Kyle
Szia, elég régóta ismerlek már osztálytársak vagyunk és összeszedett egy lap lett, megbízható személyiségű vagy. Ha rád szabnak egy feladatot és ha azt kérik, hogy 100%-an csináld meg akkor te képes vagy rá. Sok sikert kívánok neked és támogatom a lapod!
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Huskys és Edgarrr

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.