Eden Spencer Jelentkezése a Jesse Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MrPcguruHU

Újonc
2024. 03. 27.
8
2
LV karakter
Eden Spencer
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
-Eden Spencer-

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
-Ohio 1992.11.04-

Bejelentett lakcím:
-Las Venturas, Pilgrim St. 6-

Telefonszám:
-+38-76-778-4491-

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
-Nagy örömmel kipróbálnám a tudásomat az autó szerelés világában. Szeretek autókkal foglalkozni, elsősorban az Oldtimer autók keltik fel figyelmemet, azonban a modern autókban használt megoldások és fejlesztések is felkeltik érdeklődésem. Megfelelő szaktudással rendelkezem, amit itt szeretnék kamatoztatni. Ezen felül nagyon találékony vagyok, a nekem szánt feladatokat teljesen elvégzem.-

Miért pont önt válasszuk?
-Meglehetősen sokat értek a szakmához, az autókat teljesen kiismerem, és előszeretettel szerelem azokat. Dobtak már mélyvízbe, megállom a helyem mindenhol. Főként az esti/késő esti órákban vagyok a városban, amikor már kevesebb, vagy akár nem elérhető aktív szerelő. Fogékony vagyok az új dolgokra, gyorsan elsajátítok bármilyen ismeretet.-

Hol talált cégünk hirdetésére?
-Egyik Taxi alkalmazott javasolta.-


Korábbi munka helye, feladatköre:
-

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
-


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Eden Spencer
Kelt: 2024.06.12

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
-Patrik-

Betöltött életkorod:
-18-

Jelenlegi játszott perced:
-9639 perc-

Korábbi frakcióid:
-

Korábbi frakcióid távozásának oka:
-

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
-RP szerverekhez 2020 óta van szerencsém, azonban a Gta V-ös verzióval indítottam el karrierem. A SeeMTA-n márciusban kezdtem pályafutásom amit azóta is töretlenül viszek előre. A recovery előtt sajnos nem akadt lehetőségem játszani.-

Terveid a frakcióban:
-Szerintem eleget fejlődtem, hogy belépjek egy frakcióba. Szívesen ismerkedek új emberekkel és általában mindenkivel jól kijövök, a vásárlókkal tisztelettudóan bánok. Hosszútávra keresek munkát, melyet bízom benne hogy az önök cége biztosíthat.-

Miért válasszunk téged?
-Magabiztos, aktív és felelősségteljes vagyok. A rám bízott feladatokat elvégzem, ügyelek arra, hogy mit adok ki a kezeim közül. Rugalmasan, szinte bármikor szolgálatba tudok állni, sok szabadidő áll rendelkezésemre.-

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
-Napi--> 2-3 óra minimum-

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")


Account ID-d:
-35089-

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
-Patrik hívnak, 18 éves vagyok. Győr melletti kisvárosban élek születésem óta. Jelenleg Győrbe járok Középiskolába 12. osztályba gépész szakra. Rengetek mindent tanultam ebben a pár évben, többek közt CNC gépeket kezelni. Mellette néha dolgozok. Időm nagy részében otthon tartózkodom, ezért a frakcióra is tudnék sok időt fordítani. 8 évig voltam profi íjjász, ezért a csapatmunka nem áll tőlem távol. Kitartó személyiségem van, nem szeretem a dolgokat könnyen feladni. Gta 5 RP kezdeti fázisában kezdtem el szerepjátékozni és elnyerte a tetszésemet. Text RP-t illetően eddig csak a Seemta LV szerverén játszottam, ez valószínűleg a jövőben sem fog változni.-
 
  • Tetszik
Reactions: mork

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 202
1 305
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
550
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.