Edeg Corner jelentekzési formanyomtatványa

ezemzyrak

Újonc
2023. 10. 28.
8
1
V4 karakter
Edeg Corner
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Alexander<
~ Hány éves vagy? ~
>15<
~ Account ID-d? ~
>238156<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>14154<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra-több mint 4 óra.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> [90 perc illegális hirdetés legális felületen 90 nonrp kiröhögtem egy NNI-st mikor ütközött.]<
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>nem voltam eddig frakcióban sajnos.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Teamspeak3-al igen, viszont mikrofonnal sajnos nem.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Iván Alexander vagyok 15 éves.Jelenleg Pesten lakok van egy kutyám Mezőgazdáz nak tanulok. 2023.10.25-én regisztráltam a seemta v4 szerverére(aszthiszem)eleénte nagyon nem tudtam mit csináljak de eléggé gyorsan megtanultam pl. mi az a /do /me admin jail stb. gyorsan tanulok főleg a hibáimból. Hobbiaim közé tartozik a foci,sétálás,gépezés.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Edeg Corner<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos Korház, 1994.10.21 20:54<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>bányász,gazdász,fényező<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>értek eléggé az autókhoz mert autófényező voltam. nagyon szeretem az autókat főleg a sport autókat. sokat tudok egy huzamba dogozni<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

> persze.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Edeg Corner vagyok,lassan töltöm a 29 életévemet. Amióta csak az eszemet tudom San Fierroban lakom, jelenleg néhány jóbarátommal együtt. Már fiatal korom óta érdekelnek az autók, ebben közrejátszik az is, hogy apám autószerelőként dolgozott, és gyakran figyeltem őt munka közben. Mindig is lenyűgözőnek tartottam ezt a szakmát, hisz a legjobb érzésnek tartom egy technikai probléma okaira rájönni, és végül megoldani azt. Jármű mechatronikai szakmát végeztem San Fierroban, ahol a járművek elektromos, mechanikai és számítógépes rendszereiről tanultam. A szakma letételét követően egy jó barátom műhelyébe kezdtem el dolgozni, ahol rengeteg tapasztalatot sikerült szereznem a gépjárművekkel kapcsolatban. Szeretett hobbim, amit heti többször szoktam végezni, az a horgászás, néha nagyon jól esik egy hosszú nap után leülni a kis székembe, sörözgetni, közbe beszélgetni a barátokkal, kolégákkal együtt.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>a formanyomtatvány körübelül 25-30 perc.<



 
Utoljára szerkesztve: