Eddie Gabel jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tobi

tóbiás
2019. 01. 11.
644
787
V4 karakter
Evon Kirsby
LV karakter
David Harrelson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Eddie Gabel >

Születési helye, ideje:
< 1973. 08. 25. >

Édesanyja lánykori neve:
< Diana Riddick >

Jelenlegi lakcíme:
< Whitewood Estates 11. >

Hány éve él a városban?:
< 2 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Egy otthoni vállalkozásban, Denverben segítettem a szüleimnek, aztán náluk is dolgoztam, igazából engem nagyon foglalkoztat a szakma. Ugye mivel ezt a szakmát tanultam. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Sok helyre mentem gyakorolni, többet tanulni. Sok év után elsajátítottam a tudást, és amiket nem tudtam, azt megtanultam. Én szerintem teljes mértékben tudnék érvényesülni a munkahelyern. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, szüleim saját vállalkozásában, Denver-ben. >

Előző munkahelye(i):
< Denver, Post Office Beosztásom Csomagok/Levelek kihordása >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Eddie Gabel >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 94.167 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS, Taxi >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen. >

Mióta RP-zel?:
< Több, mint 1 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Előzőleg írtam lapot, csak nem bírtam megjelenni, mert nem voltam otthon. Régebben meg nem volt rá alkalmam. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nyugodt vagyok, tudok csapatban dolgozni, és együttműködni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/QeHb0lf >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/0DHBEU8 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/6aJK88m >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem, nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2018.03.06 óta. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Közös megegyezés alapján eldönthetjük, mivel TS3 moderátor vagyok. Én úgy gondoltam ki, hogy 1 nap moderátorkodok, 1 nap IG lennék. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután tudnék lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőséget(hétvégén/szünetben tudok mind a 2 módon lenni) >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Maza Bendeguz vagyok, 14 éves, 8. osztályos tanuló. Újkígyóson élek, Békés megyén belül. Informatikai szak érdekel, programozói részen belül. Nem vagyok az anagyon mozgékony gyerek, inkább szeretek lustálkodni. Ezért kezdtem el egy kis mozgást, a röplabdát. Köszönöm, hogy elolvastad a lapomat, kedves olvasó! :) >
 
  • Tetszik
Reactions: Termi

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka ! Szép megirt lap de sajnos sok jailed van meg 2 banod ez miatt tartózkodom!

-Lisa Leen-
 

Tobi

tóbiás
2019. 01. 11.
644
787
V4 karakter
Evon Kirsby
LV karakter
David Harrelson
Szia! Köszönöm a pozitív visszajelzésedet a lapom felől, én is bevallom, hogy nem vagyok a szerver legjobban viselkedő játékosa, de a bannomat sose vették figyelembe. Bár, kinek mi a lényeg. Semmi baj nincs azzal ha tartózkodsz, megértem. Legyen szép napod! :)

Kávéfőző
 
  • Imádom
Reactions: Leen

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Szia. Szép lap, elég sok a jailed, bár nagyrésze régi már. A ban elég csúnya, viszont az se mai. Bár félve, de támogatlak
 

Tobi

tóbiás
2019. 01. 11.
644
787
V4 karakter
Evon Kirsby
LV karakter
David Harrelson
Köszönöm a pozitív visszajelzéseiteket! Hát, igen sok jailem van, elméletben 1 bannom van mert akkor ugye nem halál kérelem volt, hanem halál rp.

Legyen szép napotok!

Kávéfőző
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.10.28. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.