[ Eco Motion Inc. ] Benito Hernandez jelentkezési lapja

Vylko

Újonc
2024. 01. 07.
7
1
V4 karakter
Noah Kyle
LV karakter
Benito Hernandez
cb31a0b5102b8480aa08bccef622cb64.gif

=== IC ===
Teljes név:
Benito Hernandez

Születési helye,ideje:
Los Santos, 1995.04.25.
Anyja leánykori neve:
Maria Ruiz
Jelentkező telefonszáma:
+38-76-663-4554

Jelentkező személyigazolvány másolata:
[ ]
Jelentkező jogosítványának másolata:
[ ]

Melyik szolgáltatásunkra szeretne jelentkezni:
Autómentés
Van-e bármilyen tapasztalata a személyszállítással vagy vontatással kapcsolatban?
Nem
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
Nem
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
Igen

Kérem jellemezze magát 10 mondatban:
[Benito Hernandez vagyok 30 éves agglegény. Gyerekkoromban rendőr akartam lenni mint az emberek nagy része, viszont mostanra már nem nagyon. 20 évesen megvettem az első autóm ami egy BMW volt. Nagyon imádtam ezt az autót viszont egy idő után kezdett lekotlani. Nekem hát ugye nem volt akkor még pénzem hiszen semmilyen munkát nem vállaltam. Ezután megpróbáltam anyámtól pénzt kérni viszont ő nem adott úgyhogy muszáj voltam állást keresni. Nos találtam is csak nem volt valami biztató de muszáj voltam mivel megakartam javitani az autóm. Fuvarozással kezdtem el foglalkozni. Igazából semmit nem csináltam csak a fuvarozással foglalkoztam. Egy idő után eléggé elkezdtem megunni a fuvarozgatást ugyhogy új állást kezdtem el keresni és ezért jelentkeztem ide.

=== OOC ===
Hány éves vagy?
[14]

UCP Előéletről a kép:
[ ]

Mennyi játszott perced van a SeeMTA LV szerverén?
[1 856 perc]

Használsz-e Discord alkalmazást?
[IGEN]

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
Jók: Könnyen, gyorsan tanulok. Jól dolgozok csapatmunkában. Eléggé beszélgetős tipús vagyok (mondjuk nem tudom hogy ez jó-e vagy nem :D)

Rosszak: Kicsit lassan gépelek de már fejlődök ebben (Mert angol billengyűzetem van és sokszor nem találom a magyar betűket). Néha néha kicsit rosszul vezetek de általában tudom nyomni a wasd-ot. Nincs túl sok pénzem.

Jelentkező aláírása:

Benito Hernandez

 

Lőlő LV

Újonc
2023. 09. 23.
58
7
Budapest
V4 karakter
Steven Brannan
LV karakter
Michael Brannan
Tisztelt Benito Hernandez!
Értesítem hogy a vállalatunk vezetősége az önéletrajzát feldolgozta, és együttes döntés alapján:

Elfogadta!

A napokban felfogjuk Önnel venni a kapcsolatot, a megadott telefonszámon.

További szép napot kívánunk!