East Side Rollin 90s Neighborhood Crip

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomeee1

Újonc
2020. 01. 23.
44
50
V4 karakter
Abram Ruiz
LV karakter
Reynaldo Dario
V2 karakter
Sebastian Seydel
Az East Side Rollin 90s Neighborhood Crip, más néven Rich Rollin Naybors, Foolie Nineties és R90NHC az egyik legnagyobb Crip setnek nyílváníthatunk a többi mellett. Ez nem volt sosem egy űber nagy titok, de a bandát egykor Harlow Go Gettaznak hívták, a 90-es években. Egy korosabb droghálózat Harlowban. Óriási befolyást gyakoroltak a környéken működő Crip kúltúrát képviselő bandákra nézve, rengeteg szempontból.
c7641297c6325ffb24b053a61981cd73.gif
Már ekkoris, mint mindig, a pénz irányította ezeket a környékeket és az utcákon versengő embereket és ennek a magját ez a banda meg is ragadta és eszméletlen szintekre emelték a lécet, amikor a pénzről volt szó.
c40c674a9d40f6fd77ae7e09355288aa.png
A rivalizálás náluk a mai napig megtartotta a fanatikáját, hisz a saját bandájuknak élnek és az aznapnak, ebből egyszer sem engedtek. A R90NHC nem áll szövetségben, vagy bármiféle pozitív kapcsolatban más bandákkal, teljes mértékben loyálisak és zárkózottak más bandákkal, banda tagokkal szemben, sőt kimondottan agresszívak.

A bandatagok főleg kábitószer-kereskedelemmel, prostitúcióval, stb. foglalkoznak, és a gyilkosságoktól sem riadnak vissza.Egy nagyon bonyolult kommunikációs rendszert alakítottak ki, amelyben kézjelekkel, graffitikkel vagy akár az öltözködésükkel is képesek üzenni. Utcai név választásnál gyakran választanak olyan nevet amiben a c betű szerepel, sokszor külön is jelzik ezt.A Crips szokások közé tartozik még az úgy nevezett C-Walk, de mostmár felléptek az új generációs szokásaik.
A bandán belül, egyedi becenevek 'nickek' vannak, amiket vagy tulajdonság alapján kapnak, vagy nevükből adódoan kapnak, meg előfórdul, hogy csak ugy kapják banda társaiktól.



Insignia: Megfigyelhetők a különféle csapatok márkás ruházatában, mint bármely más LA banda. A legendás kék szín még mostanáig is fellelhető a legtöbbet viselt ruhák között. Olyan csapatok merch-ét hordják, mint a Los Angeles Dodgers, amely a Delaware Avenue-t, a Texas Rangers a Tray/3x-ot, a Washington Nationals a West Side-ot vagy a Cleveland Indians-t.
5fdf93167c358a7e8d4bc5ad60446f8a.jpg

TAGOK: Több személy is local szerepet játszik a banda mindennapjaiban, akikre ha külön-külön kikéne térnünk akkor lemenne a nap.
Viszont ne felejtsük el a Net Bangint, a net bangin egyre elterjedtebb, több tini igy szégyeniti le egymást vagyis az ellenfél settet.
A környéki közösségből gyakran kitüznek úgymond katonákat, akikkel felveszik a harcot a rendőrség és ellenséges bűnszervezetek ellen is. A bandatagok között ma már ugyanúgy megfellelhetők afro-amerikaiak, mint hispán származású fiatalok is egybevéve.



Terveim: Minnél feljebb épiteni a frakciót, és több lehetőséget adni a játékosoknak, meg hogy legyen egy összetartó közösség. Megismertetni másokkal is ezt a fajta RP-t, feljebb húzni a frakciót és hogy egy élménnyel legyenek itt (vagy) hagyjanak a hátuk mögött. Folyamatosan vezetnénk a fórum topicot, élményképekkel, karaktertörténetekkel, és ugyebár majd egy kis bevezetőt is csinálnék akik nem tudják, hogy hogyan közelítsenek egy bandához.


OOC: Tamásnak hívnak, Erdélyben lakom egy város melletti kis falúban, 19 éves vagyok. Rendszeresen eljárók dolgozni egy szervízbe. Hobbim igazából a foci, hétvégénként meg haverokkal elszoktam menni bulizni vagy akár csak így összeülni valahol. Játszottam már elég sok MTA szerveren, és úgy gondolom, hogy-e részben is szereztem elég sok tapasztalatot az évek során.
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó. Hát őszintén, nem tudom erre mit is lehetne reagálni. Van két kép, egy videó és egy kis történet. Tervek a jövőre, vagy ilyesmi? Mik lennének az elképzeléseid a frakcióval? Hogyan építenéd fel?
 
  • Tetszik
Reactions: Tomeee1

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia. Visszatérőként olvasom a pályázatod. A bővített részek hemzsegnek az alapvető helyesírási hibáktól. Ezeket szerintem mindenképp korrigáld
 
  • Tetszik
Reactions: Tomeee1

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Elfogadva.
Várlak a napokban TeamSpeak-en, hogy megbeszéljük a részleteket.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Tomeee1
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.