Earle Cabot

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tome5z

Újonc
2019. 05. 07.
42
134
LV karakter
earle cabot
tgf-1.png

1. Szekció — Személyes információk

1.1 Vezetéknév: Cabot
1.2 Középső név: -
1.3 Keresztnév: Earle
1.4 Nem: Férfi [X] Nő [—]

1.5 Telefonszám: +38-76-610-8639
1.6 Elektronikus levelezési cím: earle.cabot1995@seemail.com
1.7 Születési idő: 05/15/1995
1.8 Születési hely: San Fierro, San Andreas, 94121
1.9 Bejelentett lakcím: 72, Fulton Street, Calton Heights, San Fierro, San Andreas, 94115

1.10 Rassz:
[X] Europid
[—] Mongoloid
[—] Negrid
[—] Veddo-ausztralid

1.11 Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[—] Semelyik a fentiek közül.
2. Szekció — Tanulmányok, végzettségek és tapasztalatok

2.1 Legmagasabb végzettség: US High School diploma
2.2 Intézmény neve: McClymonds High School
2.3 Intézmény helye: Oakland Unified School District, Kalifornia, Amerikai Egyesült Államok
2.4 Intervallum: 09/01/2016 - 06/16/2020

2.5 Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: -

2.6 Előző munkahely: Személy- és Vagyonvédelem
2.7 Intézmény neve: Indoor Beach of San Fierro
2.8 Intézmény helye: 92 Clementine Street, San Fierro
2.9 Intervallum: 03/08/2021 - 02/25/2024
2.10 Felmentés oka: leépítés
3. Szekció — Közlekedéssel kapcsolatos információk

3.1 Rendelkezik érvényes Egyesült Államokon belüli vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

3.2 Volt már bevonva a vezetői engedélye?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: -

3.3 Volt már megbüntetve közúti kihágásért?
[X]Igen
[—] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Nem álltam meg a stop táblánál, csak lelassítottam. Balesetet viszont nem okoztam.
4. Szekció — Alkoholok és narkotikumok

4.1 Fogyasztott valaha alkoholt?
[X] Igen
[—] Nem

4.2 Fogyasztott valaha kábítószert?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, nevezze meg: Válasz

4.3 Vezetett már alkohol vagy illegális kábítószer befolyásoltsága alatt?
[—] Igen
[X] Nem
5. Szekció — Előélet

5.1 Rendelkezik érvényes lőfegyvertartási engedéllyel?
[—] Igen
[X] Nem

5.3 Vádolták már korábban bűncselekmény elkövetésével?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz

5.4 Letartóztatták korábban bűncselekmény elkövetése miatt?
[—] Igen
[X] Nem

5.5 Jelenleg zajlik Ön ellen büntetőeljárás?
[—] Igen
[X] Nem
6. Szekció — Tanúsítvány

A jelentkezésem benyújtásával igazolom, hogy a kérelmemben szereplő valamennyi kérdésre a valóságnak megfelelő nyilatkozatot tettem. Engedélyezem a jelen dokumentumban megosztott bármely tartalom kivizsgálását. Tudomásul veszem, hogy a hazugság, az elhallgatott információk, a plagizálás vagy rosszindulatú meghamisítás azonnali elutasítást, és a jövőbeli pályázatoktól való határozatlan idejű eltiltást von maga után. Tudomásul veszem, hogy az LVMPD Professional Standards Division Command indoklással vagy anélkül tetszés szerint elbocsáthat, és hogy bármikor felmondhatok a szervezetnél. Tudomásul veszem, hogy részt kell vennem az akadémiai foglalkozásokon, és sikeres záróvizsga-teszten kell megfelelnem.​
7. Szekció — Karakteren kívüli információk

7.1 Neved: Tamás/tomesz
7.2 Életkorod: 17
7.3 Rövid bemutatkozás: Sziasztok, Tamás vagyok 17 éves Tomesz-nak hívhattok, így hívnak a barátaim is. Miskolcon lakok, a 18-at májusban töltöm majd. Hétköznapjaimat a tanulás öleli fel mert akármennyire nem akarom év végén ágazati alapvizsgám lesz meg ugye átlag alapján kapjuk az ösztöndíjat jövőre de van mindig időm arra hogy játsszak valamit éppen ezért írom a jelentkezést is. Hétvége az általába a spanokkal szokott zajlani, péntekenként sosem szoktam elérhető lenni mert ilyenkor általába a heti kocsma meet-et tudjuk le hiszen kinek nem esne jól egy kis billiárd vagy csocsó egy fáradt hét után. See-n 2019-ig követhető vissza a tevékenységem, akörül regisztráltam először. Több ns projektben is részt vettem, bár inkább V4-en (akkor V3) játszottam. Ebből a legnevesebb a Hristov Movement (ajánlom elolvasásra elég komoly topic lett), azt a srácokkal sokáig toltuk, még ezen kívül más ns-ben is megfordultam de leginkább képezni csak a Hristov-ban képeztem.

7.4 Vannak tapasztalataid amerikai rendvédelmi szerepjátékban?
[X] Igen
[—] Nem
Ha igen, fejtsd ki részletesen: SD-ben voltam még 2022-ben 6 hónapot aztán leadtam, illegál rész inaktivitása miatt. Már elsajátítottam az amerikai rendvédelmi rp alapjait, így igazából csak újra fel kell idézni a tanultakat illetve nyilván alkalmazkodni az új dolgokhoz.

7.5 Mutasd be, hogy milyen karaktert alakítanál:
Nem akarok terminátort szerepjátékozni, inkább egy nyomozót szeretnék alakítani, ilyen átgondolós megfontolt figura talán még intelligens is. Pozitív tulajdonsága, hogy extrovertált és a szavak embere így közel áll a civilekhez. Alapjáraton a jó zsaru, rossz zsaruból ő a jobb. Mindig próbál utat keresni az erőszak elkerülésére. Negatív tulajdonsága hogy, rossz a rövidtávú memóriája. Nyilván fontos dolgokat mint parancsok, nem felejt el de egyszer annyira el volt havazva hogy a saját szülinapját elfelejtette.

7.6 Adminjailek és kitiltások:
tgf-2.png
 

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
214
305
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
Mr Cabot,

Értesítjük, hogy a Recruit Training Academy fogadta levelét. Jelentkezését az elkövetkező 48 órában egy Employment Supervisor fogja átvizsgálni, és a döntésről itt értesítjük Önt.

Kérjük, legyen türelemmel.

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎
Nicholas_Gill_signature.png

‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Lieutenant Nicholas Gill,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor, Recruit Training Academy
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police
 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 439
12 364
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Mr Cabot,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png

‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.