Earle Cabot - Hector Collardo és felhetetőleges bajtársai panasztétel [Vigil]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tome5z

Újonc
2019. 05. 07.
44
142
LV karakter
earle cabot
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Earle Cabot >

Panaszra tett játékos neve:
<
Hector Collardo és feltehetőleges bajtársai >

Panasz oka:
<
Járműből való item kicsomizása adminügy közben. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
csomagtartó log ID:42815 >

Megjegyzés:
<
Mai este folyamán MVB keretein belül buktattuk Hector Collardo-t akit el is sikerült kapni, itt egyébként történt egy adminügy amit Krisz intézett, miszerint én élesre sokkoltam, ő pedig ezt bilincsben való rádiózással hálálta meg a szerinte megállapított PowerGaming (hősködést).

Hector vagyonára hivatkozva direkt húzta az időnket, nem nyitotta ki a hotel ajtaját akkor sem amikor RP-vel kivettem a kulcsot, kinyitottam a zárat de nem nyitotta ki az interiort. A srácok törték be faltörő kossal az ajtót.

Az adminügy ideje alatt az autó kint állt kinyitva, így el is vitték belőle az 5 darab Tec-9-et, illetve magát az autót is. Ezzel egyébként nem lenne baj, hiszen nem zártam be az autót mert még egy kört fordultam volna, amikor átadta az utolsó fegyvert lesokkolom és kiviszem. Ez nem történt meg a fentebb említett történtek végett. Elképzelhető, hogy nem az ő haverjai voltak a tettesek, ebben az esetben elnézést kérek tőlük.

További szép estét mindenkinek!
>
 
Utoljára szerkesztve:

stexarcu

Újonc
2020. 05. 07.
54
125
LV karakter
Clyde Ruggiero
V2 karakter
-
Tiszteletem a résztvevőknek! Azért reagálok az érintett panaszkönyvre, mert az "elkövető" személyében magamra ismertem! A bizonyos Hector nevezetű úriember "bajtátsai" megnevezés részben stimmel is. Történt hogy rádióztak, hogy a motelnél problémák vannak. Oda siettünk, mit sem sejtve abból, hogy adminügy van, mert ki a fene gondolta volna hogy egy megbilincselt ember adminügy alatt rádiózik, ez számomra teljesen nonszensz elképzelhetetlen dolog volt, valamint nem is láthattuk mi zajlik, hiszen interiorban voltatok. 😅 Discord platformon is lett volna lehetősége szólni nekünk hogy NE csináljunk semmit, hiszen ilyen helyzetben a rádiózás abszolút nonszensz, és szerintem is pg. Ezekből kiindulva történt meg a dolog, aféle miért ne nézhetnénk meg alapon. Az autó elkötését és a csomagtartó átkutatását az ehhez megfelelő rp előzte meg. A csomagtartóban 4 db lőfegyvert találtunk, aminek kivételét loggal tudom bizonyítani. Amennyiben ez megfelel mindenkinek és a bíráló adminnak is, keress meg privátban, és haladéktalanul vissza szolgáltatjuk az eltulajdonított lőfegyvereket. Elnézést kérünk a kellemetlenségért, és a "bajtásunk" nonszensz viselkedéséért egyaránt! További szép napot mindenkinek!
 
  • Tetszik
Reactions: masina és Armi55

Armi55

Újonc
2024. 08. 17.
1
1
Österreich
V4 karakter
-
LV karakter
Pedro Hernandez
V2 karakter
-
Sziasztok! Ott voltam az esetnél.

Leírom az én szemszögemet.
Rádión jelezve lett,hogy baj van menjünk segíteni ezt is tettük. Ez után annyit kaptunk rádión hogy ne menjünk(ic rádió volt) Semmiféle tájékoztatást nem kaptunk,hogy adminügy van.

Megtaláltuk az autót,így “kimenekítettük” a benne lévő tárgyakat (4db tec).

Ez után rádióban jelezve lett hogy ki vitte el a dolgokat mi arra negatívan reagáltunk mivel azt hittük hogy a nyomozók által történt a rádiózás. Az én szemszögemből ennyi látszódott, A tárgyakat én a széfembe helyeztem. Hector keressen fel ic ,és vissza adom neki. Üdv Pedro Hernandez.
 
  • Tetszik
Reactions: stexarcu

tome5z

Újonc
2019. 05. 07.
44
142
LV karakter
earle cabot
Remek! Nem célom a szankció, pusztán általam gondolt inkorrektség miatt született meg a panasz. Illetve azért is, mivel Hector azt mondta hogy nem ti szedtétek végül ki, erről logom is van hogy ooc leírta. Felkeresem az illetékest és a fegyvert visszaszolgáltathatjátok. Köszönöm, zárható a panasz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.