Earl Luis || Péter Jelentkezése SGH adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NitroV2

Újonc
2019. 03. 03.
8
2
Debrecen
V4 karakter
Earl Luis
LV karakter
Earl Luis
V2 karakter
Earl Luis
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Debreceni srác vagyok, 16 éves. Életkoromból adódóan még tanulok, szeretnék nemsokára iskola befejezése után tovább tanulni, és lassan a nyelvizsgával is meg leszek. Iskala mellett testépítéssel is foglalkozom, eddig sikeresen. 2017 elején, kora nyáron elkezedtem foglalkozni az MTA-val, előtte láttam videókat az MTA-ról közel nem gondoltam milyen fontos lesz ez a játék számomra, és milyen életet foglal magában. Ez a közel 5 év kisebb csalódásokkal teli, de annál több pozitív élményt nyújtott számomra. Ha tehetem csak ezzel a játékkal foglakozom és egyéb játékokat hanyagolok emiatt, így persze kellően sok időm jut erre. Fokozatosan tanultam mindent, és minden szabály ismeretét fejemben tartom. Ez az időszak tökéletes volt a rengetek íratlan szabály megismerésére, elsajátítására. Célom volt a már játék elkezdésekor, hogy minél több szerveren "megforduljak". Úgy gondolom ezt is sikerült teljesítenem, több mint 8-10 szerveren jártam, ami újabb tapasztalatot nyújtott. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2018 környékén regisztráltam erre a szerverre, de nem itt folytattam hanem ennek egyel újabb szerver társán. Nem régen kezdtem ezzel a szerverrel is bővebben foglalkozni.]

Eddigi elért dolgok:

[Ezen a szerveren nem tudok felmutatni nagyobb elért célt. De szervertársán voltam, alleader,leader. Több frakció büszke tagja. Nem idegen a szerver számomra.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[5 éves MTA felhasználóként késznek érzem magam a jelentkezésre. Nem kis tapasztalatot sajátítottam el ez idő alatt, ennek "kamatoztatása" lenne a fő célom. Kezdők, akár már haladó játákosok előre segítése, és mindenféle kérdésre információ dús válasz adása. Megtapasztaltam a tudatlanság érzését, és úgy gondolom,hogy ezt megakadályozhatom ha későbbiekben hozzám fordul bizalommal bármilyen játékos is. Az írásba foglalt és nem írásba foglalt szabályokat ismertethessem ha arra kerülne sor. Mindenféle helyzetet szivesen megoldok, és terhelés alatt igazán szeretek jól teljesíteni. Magamhoz híven, szerintem meg tudom oldani az emberek lehetséges összes problémáját. Magabiztosságot szeretnék adni minden játékos számára. ]

Miért téged válasszunk?

[5 éve van szerencsém játszani a játékkal, egy kezdő, középhaladó, haladó játékosnál biztosan nagyobb tapasztalatom van. Terhelhető vagyok elég nagy mértékben, precíz vagyok ha valamit a fejembe veszek mindenképpen megpróbálom azt telejsíteni feltétel nélkül. Holmi akadályok nem fognak rajtam, úgy gondolom az akadályok csak megerősítenek. Motivált vagyok, és érdeklődök az élet minden területén. Jelenlegi érdeklősi pont az életemben virtuális térben az SGH feladatainak elvégzése lesz. A jelenleg kialakult vírushelyzet még több időt szabadított fel az életemben, de normális körülmények között is sokat vagyok elérhető játékon belül is, és más virtuális térben. Szivességeket kérésként fogadom. Lehető legjobban vinném előre az SGH társaságát! ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[5-6 óra napi. Heti 30-50 óra között. Amennyiben szükséges akkor még tudok többet is. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[5-6 órát naponta. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[A játékost felvilágosítom szépen, hogy én nem tudok neki fixálást biztosítani mert S.G.H jelentése nem más mint az Adminsegédség. Amennyiben van kép/videő szélsőséges esetben log amik bizonyítékot biztosítanak neki, akkor keressen fel egy Adminisztártort a szerveren, és indokoltan, szépen megfoglamazva írja le neki is problémáját. Ha ezek bármelyikével nem rendelkezik akkor ne is próbálja meg, fölöslegesen ne terhelje az adminisztrátor csapatot. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmagyarázom neki, hogy ez egy nem olyan szerver ahol lelépéskor megfixálódik (megjavítódik) a járműve hanem itt való élet szerűen történik minden, mind az autójával együtt. Fontos hogy vigyázzon az autójára mivel nagyobb forgalom mellett össze törhetik, illetve rosszabb esetben egy rossz akaró össze verheti. Ezért van szerveren kettő szereleő amit a térkép felső részén "See City Car Service" néven talál meg vagy San Fierroban, vizparton" Fix & Drive Service"-ra hallgat , ami nem NPC vagy CP alapú szereltetésre épül hanem, egy emberek álltal fent tartott rendszer, ami abból él, hogy szereltetni járnak az emebrek, és a természetes elhasználódás (lásd.: gumi,olaj,egyéb más alkatrészek) szereleik, javítják meg, de egyben a sérüléseket kapott elemek javításra szorulnak, akkor annak szerelését kategóriának és árban megfelelően szereleik meg.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Mindenképpen elsősorban megmutatnám neki a "VH" becenévre hallgató Városházát amit egyből össze is csatolnék a Plázával, és az előtte lévő Rendőrséggel. Ezeket tartom a lehető legfontosabbnak a város belsejében. Városházát a mindenféle okmány intzése miatt, ami nagyon fontos lehet a kezdő játékos életében. Rendőrség és a Piac pedig egyébb nyűg,baj elintézésre. Egybe venném valamennyire a Dokkok környékét és a Gettósabb környéket, hogy mindenképpen legyen tisztában merre ne járjon, mert baja esik majd belőle, csak szükség esetén használja nehogy elrabolják. Egybe kötném még így harmadik nagyobb pontnak a két határátkelőhelyet, ha esetleg Los Santos területét elhagyná akkor tudja merre induljon. Számomra ezek a főbb helyek amiket én kiemelnék egy kezdő játékos számára. Ezek mellett a kórház sem utolsó szempont egy kezdő játékos számára, mert egészségügyi gondja/baja akad oda fordulhat bizalommal. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Az RP "fontosságátőúl" függ, természetesen egy szélsőséges példát használva, (lásd.: Rendőrségi pénzszállítás, Aranyraktár rablás, ATM feltörés) ezekben a helyzetekben mindegy melyik oldalt nézem legális fk/illegális fk nem fogok neki elkezdeni sajnos magyarázni mert az RP minősége illetve másik játékosok élménye romlik. Más esetet vizsgálva, pl.: Benzinszállítás, egyéb munkák közben, vagy csak beszélgetés, pizzázás közben tudok neki segíteni ezzel nem rontom mások élményét és segítséget nyújtok neki. Frakciós példára vissza vágva, járőrözés közben vagy trafipaxolás közben esetleg megpillantom akkor egyből segítségére sietek, és hiba kijavítására törekszem.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Egy nem helyén való hirdetés esetén jelzés értékűen kickben részesítem. Illegál-legálban esetében, Jail-ban részesítem. (Minimális 30 perc környéke). További esetekben, sokszoros ismétlés, esetleg nem ért ezekből sokszoros intő jelből/büntetéseből akkor kitiltásban részesül. Nem feltétlen végeleges kitiltásra kell gondolni.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még. Kép: https://imgur.com/neom71y]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még kitiltva. Kép: https://imgur.com/6EqREeb]
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.