FA/SA bírálatára vár Earl George -- Marquez

Earl George

Újonc
2020. 12. 27.
18
27
V4 karakter
Earl George
LV karakter
Earl Joe
V2 karakter
Earl Roger
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Earl George

A ban időpontja:
2023. 02. 19. 12:23

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Marquez

A ban oka:
Szereptévesztés, Anim fun.

Amiért szeretnéd az unbant:
Szeretnék ismét a szerveren játszani és ennek a csodás fejlödő szervernek a közösségének építő személyisége lenni.

Megjegyzés:
Lassan már kettő éve lettem kibannolva a SEE MTA V4-es szerveréről. Azóta 19 éves lettem már felnőttem, megértem akár a komolyabb RP-kben való részvételébe is, és elég komolyan meg is jött a kedv a baráti társaságnak is. Azóta átgondoltam többször is azt az egy napot amikor történt ez az eset és soha többé nem tenném meg újra. Ebben a két évben a SEE MTA LV-n játszottam és RP-zgettem az utcákon. LV-n megfogalmazódott egy új karakter történet is amit itt V4-en UnBan után elkezdenék felépíteni. (Egy fiatal telepi srác szokásos sanyarú sorssal apa nélkül éli meg a kamasz korát. Amíg nem talalákozik a kábítószerekkel és a díllerével. Mivel az anyuka egy fizetésből tartja fent a családot ezért nyilván valóan nem tudott tőle kérni pénzt ezekre a szerekre, ezért tartozásokba veri magát a srác és a díler külön féle feladtokat szab ki neki. Ezzel a srác szépen lassan belefolyik az alvilágba és egyre nagyobb és nagyobb feladatokat kap.)

 
Utoljára szerkesztve: