E34 handling V4 óta rossz

Salgo

Zöldfülű
Támogató
2021. 05. 08.
189
159
Heves megye Erdőtelek
V4 karakter
Szegedi Vilmos
LV karakter
Nur Berat
V2 karakter
Cho Sayaka
DEVv4.png

Neved:
< Ediz Sado >

Az észrevétel időpontja:
< V4 bejöveteleóta pontos dátum nem megy >

Kép, videó, log:
< több ember is tapasztalata és gondolom nem első ember mondja ha szükséges küldök >

Részletes leírás:
< Az E34 v4 óta rossz mindenhol leér az allja dobálja minden padka még valahol az út is a textura hibák miatt ezen javitani kéne Sima v4-en és Lvn is ez a probléma úgy gondolom kis változás nem árt neki régen midenhol jó volt és ért is valamit és nem lesz haszontalan autó remélem valami változtatás lesz a handlingjén >

Egyéb megjegyzés:
< Előre is köszönöm sokak panaszkodása és a saját tapasztalatom alapján irtam a topicot >
 

balintt

Klaviatúra gyilkos
2021. 12. 18.
679
981
LV karakter
Alfonz Wyne
Sziasztok,

Van E34-em teljes mértékben használható, venni kell bele egyedileg állítható airride-ot és nálam tökéletes a kocsi, nem csapkodja oda mindenhol.
Airrideval minden megoldás körülbelül, de most minden ember, akinek van E34-e vegyen bele airrideot? Az úgy nem kóser.
Itt az alap modellel van a gond, vagy én nem tudom.
Ültetés nélkül végig leér az alja mindenhol körülbelül, én is nem egyszer tapasztaltam azt, hogy megyek az úton és random leér a segge az úton. Nem ütköztem senkivel sem, mégis elkezdett oldalra húzni az autó.
Nem mindenki teheti azt, hogy airrideot vásároljon az autójába.
 

A barátságos nepper

Zöldfülű
2020. 07. 10.
222
214
20
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Cibakháza
V4 karakter
Leticia_S_Trantor
LV karakter
Pena_Fuerte 🇪🇸
V2 karakter
Son_Suzuki 🇯🇵
Nagyon magasra kell állítani az airride-ot és úgy is meg-meg töri a fekvőrendőr a bal első és/vagy hátsó ajtót. A futómű napi többször szerelős, mert minden megdobja, felüti a kocsit. Az NEM megoldás hogy vegyél bele airride-ot. Ne mi alkalmazkodjunk már egy hibához, hanem legyen a hiba kijavítva! Az autó egyébként egész jó, és gyönyörű szép, de ez a könnyű törés elrontja az egészet. Magasra emelés pedig csak arra megoldás hogy ne törjön a kocsi, de olyan magas hassal pedig csúnya az autó. Persze, ha porig lenne ültetve, akkor megérteném, hogy törik, na de magasra rakva is? ? ? Ezzel a beállítással a fekvő megtöri a kocsit 30-40-es tempómatnál is.
 

Baklava

Barangoló
2019. 04. 14.
107
39
V4 karakter
Fransisco El Garcia
LV karakter
Baozhai Yokozawa
V2 karakter
Francisco Garcia
Nagyon magasra kell állítani az airride-ot és úgy is meg-meg töri a fekvőrendőr a bal első és/vagy hátsó ajtót. A futómű napi többször szerelős, mert minden megdobja, felüti a kocsit. Az NEM megoldás hogy vegyél bele airride-ot. Ne mi alkalmazkodjunk már egy hibához, hanem legyen a hiba kijavítva! Az autó egyébként egész jó, és gyönyörű szép, de ez a könnyű törés elrontja az egészet. Magasra emelés pedig csak arra megoldás hogy ne törjön a kocsi, de olyan magas hassal pedig csúnya az autó. Persze, ha porig lenne ültetve, akkor megérteném, hogy törik, na de magasra rakva is? ? ? Ezzel a beállítással a fekvő megtöri a kocsit 30-40-es tempómatnál is.
Erre az utolsó mondatodra csak annyit mondanék, hogy nem tartjátok kósernak ahogy viselkedik az autó a ti szavaitokkal élve, de a valóságban próbálj meg egy 1989-es de bármilyen más évjáratú kocsival 30-40-es tempóval átmenni, tudom ez csak egy RP szerver és hogy nagyon sokszor nincs köze a valósághoz, de nyilván meg tudom érteni a ti néző pontotokat is, de nem egy olyan kocsi van ami a hasonló problémákban szenved, vagy mindet ki kéne javítani vagy egyiket sem, nem hinném hogy fair lenne azokkal szembe a handling javítás akik másik olyan autót birtokolnak ami hasonló problémával küszköd.
 

2B

Barangoló
2019. 03. 31.
99
89
LV karakter
Ruby Yorha
Egy ismerősöm szemszögéből látható, ahogy tegnap IS érzékeltük az E34 túlzottan érzékeny futóművét. Ez egyértelműen bug. ( Van airride a kocsimban, és maxon van a magasság. Semmit nem old meg. )

Nem csupán ilyen helyeken jelenik meg ez a bug, szinte bárhol az utakon. Jön egy lefele leejtő, aztán egy emelkedő, és a köztes út szakaszban ugyanúgy törik az autó. De ezt már fentebb leírták mások is, jelenleg szinte használhatatlan az autó így - ez cseppet sem túlzás.


Videók :
 

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
425
547
LV karakter
BANNED
Nos azért kívánkozok a topichoz szólni, mivel hónapokon át E34-et (is) birtokoltam, és ugyanezek a problémák voltak, amik fentebb felsorolásra kerültek.
Garázsban szép darab, de tizen x milliók ne azért legyen belelocsolva a verdába, mert szépen mutat a gariban!
Minden bukkanón, útegyetlenségtől kezdve, egyes szakaszokon a sima úton is megdobja! Legtöbbször b. első, majd j. hátsó ajtó törik, majd utána az összes is.
Orvosolni kellene! Hiába szép verda, ha nézegetni való. (Ui:. Ugyanez volt még 1 évvel ezelőtt az SX240-el is)